Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Bissell spotclean portable - האם מומלץ?

שימו לב! השרשור הזה בן 1221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, 

למי שלא מכיר את המכשיר, מדובר בשואב שוטף. לינק למוצר https://dlz.co.il/bissell-spotclean-

הדגם הנייד מגיע ממה שהבנתי עם מברשת אחת בלבד, המברשת הקטנה. 

קרוב לוודאי ישמש 4 רכבים במשפחה לניקוי יסודי של מושבי הבד ושטיחי ארבעת הרכבים מדי שנה +- ולכן המחיר נראה קצת גבוה ולא מוצדק, יכל להיות שאני טועה. 

חבל שהמכשיר לא מתאים לשטיפת ספות עור. 

מהסקירות שראיתי, שמתי לב שהוא מרעיש די חזק וזו בעיה כאשר גרים בבית משותף. 

בעיה נוספת היא למצוא חומר ניקוי לא יקר. 

הערכה כוללת דוגמיות של חומר הניקוי. 

אני מניח שכל apc יתאים או אפילו "בדין" ודומיו. 

מה דעתכם על הביסל? 

עריכה אחרונה על ידי Octavia-TSI11
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את הדגם פרו , נראה קצת שונה אבל בתכלס הם אותו מכשיר.

אני חושב שזה אחד המכשירים החשובים בבית, אומנם 95% מהשנה הוא מחכה במחסן, אבל כשצריך הוא שם.

ספות (בד) , רכבים , שטיחים , כיסא מחשב , מזרן מיטה הכל הוא מנקה בצורה מאוד טובה.

לגבי חומר ניקוי , החומר שלהם טוב ומריח טוב אבל קשה להשיג וגם קצת יקר, מהרגע שהוא נגמר לי עברתי ל apc , חברת ביסל טוענת שכל חומר שתשים שהוא שונה מהמקורי יכול לגרום נזק למכשיר ולבטל את האחראיות, לכן את ה APC אני משפריץ חיצונית עם ספריי ובמיכל המכשיר שם רק מים.

אם אני לא טועה לדגם ששמת בלינק יש גוף חימום שזה יתרון על פני הפרו (מוזר קצת לא?) מים חמים מנקים טוב יותר, בכל אופן אם אין גוף חימום מומלץ לעבוד עם מים חמים מהברז לא מקומקום וביחד עם החומר לתת להם לשבת קצת על הבד ולאחר מכן לשפשף עם מברשת חיצונית ידנית , ולבסוף להגיע עם הביסל והמברשת שלו ולתת שפשוף אחרון ושאיבה.

לגבי ראשי המברשות , הקטנה מאוד נוחה לרכבים, אם זה עיקר העבודה שלך עם המכשיר לא תרגיש צורך בגדולה יותר , הגדולה יותר נוחה לעשות סלון בד או מיטה זוגית וכאלה אבל גם עם הקטן אפשר , פשוט יקח טיפה יותר זמן.

בנושא הרעש, קיים , מאוד מרעיש, מצד שני שואב מאוד חזק , אני אוהב לעבוד איתו עם אוזניות בווליום די גבוהה וכשאין אף אחד בבית. 

בהצלחה. 

עריכה אחרונה על ידי dprt

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה המפורטת. 

לא מפתיע לגבי חומר הניקוי, כמו ברכב, לפעמים חלקי חילוף עולים יותר מהרכב 😁

לגבי הרעש, מהבית אפשר להוציא את המשפחה שהשואב לא יפריע 

הבעיה שיכולה להיווצר זה עם השכנים. 

את הניקיון עושים בסופי שבוע או הכי מוקדם בימי חמישי בערב וזה יכל ליצור בעיה. 

לי אישית שום רעש לא מפריע- שמתי לב שכשאני שם מוזיקה ומגביר, אני נרגע עד כדי מצב בו אני נרדם. 

אם המכשיר היה מנקה גם עור, הייתי רוכש בעיניים עצומות, חבל שאין אפשרות כזו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עור דורש ניקוי יותר עדין ממה שהביסל נותן.

אפשר לנקות אותו עם מטלית מיקרופייבר וחומרים ייעודיים וכו'.

לגבי שכנים, לא חושב שרעש של שואבב אבק למשך חצי שעה - שעה ייצור בעיות, זה קצת יותר רועש משואב רגיל לדעתי. 

הרעש בלתי נסבל כשעובדים בתוך רכב, המכשיר עם צינור יניקה קצר יחסית ולכן הוא צריך להיות בתוך הרכב איפה ששמים את הרגליים, שם הרעש מוכפל ונהיה רועש מאוד, לכן בסיטואציה כזו מומלץ להשתמש באוזניות.

• רעיון טוב! 1

-I'd rather loose by a mile because I built my own car, than win by an inch because someone else built it for me. Your car, is your story, so don't let someone else write the book. -Moog 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי חימום המים - בסקירה של מוצר דומה שמדובר בשימור חום המים זאת אומרת, צריך להשתמש במים חמים מלכתחילה והשואב מסוגל להשאיר אותם חמים פחות או יותר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...

חשקה נפשי ב מנקה bissel spot clean pro  אבל כזה שמתאים למתח בארץ (220) , אצל היבואן אין בכלל את המוצרים האלה, באתרים האנלים לא ניתן לרכוש כי לא שולחים לארץ. 

מישהו קנה כזה ברשת? אשמח ללינק (אמזון משום מה מתעקש לי על ארצות הברית) 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רכשתי בקבוצת רכישה שהייתי בקבוצת הפייסבוק "i need it " .

כמובן לא מארה"ב כי שם זה 110V , זה הוזמן מבריטניה אם אני לא טועה דרך חברת שילוח.

פה ושם עולים שוב מבצעים וקבוצות רכישה של המכשיר הנ"ל , שווה לעקוב. 

**עריכה** מצאתי לך לינק עם קופון פעיל , שולח לך לפרטי

עריכה אחרונה על ידי dprt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני רואה את המכשיר הזה בפעולה אני כל פעם מתפלא מעוצמת הניקוי שלו

תראה בערוץ היוטיוב THE DETAIL GEEK איך הוא מנקה איתו תמיד ותגבש לעצמך החלטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה צריך חברת שילוח צד שלישי ? יש משלוח ישיר מאמאזון בריטניה
https://www.amazon.co.uk/dp/B01MSJEK7P/ref=cm_sw_r_cp_apa_fabc_aeQPFbXN22WM1?_encoding=UTF8&psc=1

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@YaronNahum כי זה יוצא יותר יקר מאשר לקנות דרך חברת שילוח צד ג'.

קניתי כזה דרך IDgu עם קופון של אחד מאתרי הדילים (אליביי או זוזו דילס, לא זוכר כבר) ב-850₪ לפני כמה חודשים. הדיל הזה חוזר מדי פעם.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש את זה גם כאן :

https://smartbuy.org.il/43113/

פחות מ 800 שקל

באמזון גרמניה 151 יורו 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקישור של קניה חכמה מפנה לאמאזון אנגליה, שם המחיר הוא 150 פאונד + 177 פאונד משלוח. ממש רחוק מ-151 יורו ומ-800₪.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בבקשה : לינק לרכישה

קוד קופון ineed1558 

סה"כ יוצא 850 ש"ח עד הבית , יש צורך במתאם פשוט לשקע. המתח עצמו תואם לארץ.

**אין לי שום קשר למכירה הזו , פשוט נתקלתי בפייסבוק ומעביר הלאה**  

** קניתי משם בעצמי והכל היה מצויין והגיע די מהר **  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1221 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...