Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכנים תבעו דייר שהתקין בחנייה עמדת טעינה

shugiflex
שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי בחניית בית משותף היא שימוש סביר ברכוש המשותף. כך לפי המפקחת על רישום מקרקעין ברחובות, ציפי קוינט שילוני. פסיקתה בסכסוך שכנים באשדוד, שכללה גם הטלת הוצאות על התובעים, תקל מעתה על דיירים בבתים משותפים שמעוניינים לרכוש רכב חשמלי, לקבל את אישור ועד הבית הדרוש להתקנה. כיום נתקלים דיירים רבים בהתנגדות ועיכובים מצד ועדים, בדרכם להתקין עמדות כאלה בחניות שלהם.

בהחלט משב רוח חיובי עבור כל מי שמתעניין לרכוש בעתיד רכב חשמלי.
  • רעיון טוב! 1

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, ldti כתב:

מעניין שהמקרה הזה הועלה לקבוצת הרכב החשמלי שלנו לפני חודשיים בערך, ורק עכשיו הגיע לYNET. איטיים שם בעיתונות קצת :)

התזמון  בטוח לא מקרי... בטח טסלה סגרו איתם קמפיין השקה ומשרד יח"צ קיבל אפשרות לדחוף ידיעות 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול להיות!

איזה ynet? 

ynet שלנו?

• אהבתי 1
  • מצחיק 3
SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, מרק10 כתב:

הדיירים צודקים. אפשר להגיש ערר ועוד ערר...

למה אתה חושב שהדיירים צודקים? לפי הכתבה ההתקנה בוצעה על ידי איש מקצוע ומחוברת למונה הדירתי של בעל הרכב. איך זה מפריע לשכנים? בהרבה מדינות בארה״ב הוצאו תקנות שמאפשרות לבעלי רכב חשמלי להתקין עדות טעינה בבתים משותפים ושכונות מנוהלות מבלי שתהיה לשכנים אפשרות להתנגד. יש אפילו מדינות שמאפשרות לשוכרי דירות להתקין עמדות טעינה מבלי שתהיה לבעלי הדירה זכות להתנגד.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי כמו שיטת מצליח.

החניה פרטית שלו, העמדת טעינה הפרטית שלו נמצאת בחניה הפרטית שלו, ומחוברת לחשמל דרך המונה שלו ודרך המחסן שלו

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, m3x7r3m3 כתב:

נשמע לי כמו שיטת מצליח.

החניה פרטית שלו, העמדת טעינה הפרטית שלו נמצאת בחניה הפרטית שלו, ומחוברת לחשמל דרך המונה שלו ודרך המחסן שלו

בדיוק. חנייה פרטית שלו, מונה שלו, מחסן שלו, התקנה על ידי איש מקצוע מוסמך. מה עוד אתם רוצים? אה, אני יודע, בטח קנה איזה ג'יפ אירופאי חשמלי ב-400 אלף שקל והשכנים פתחו את העיניים הגדולות שלהם. 

טוב מאוד שנכנס בהם ועל דרך יצר תקדים משפטי למען רוכשי רכב חשמלי בעתיד שיצטרכו להתמודד עם שכנים צרי עין. 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מצרות עין, אין בהתנגדויות כאלה שום טיעון רציני.

בחניונים של בתים משותפים יש בדרך כלל נקודות תאורה, ומעט או בכלל לא נקודות "כח" . אני נתקל לאחרונה באתגרים לא פשוטים של מקומות שמבקשים להתקין ויפיי  בחניון תת קרקעי, ו"זקני הבית" מתנגדים. או תהדבר לגבי מצלמות אבטחה, מגבר אות סלולרי ומתג מפצל של חברת פרטנר או סלקום. 

עמדת טעינה אינה דבר חריג והצריכה זניחה ביחס לכמות הדיירים. במיוחד היום במבנים בהם 30-40 דירות ויותר. 

• רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הגיון מסוים בהתנגדות של השכנים בבניין.

מכיוון שתשתית החשמל של הבניין לא מתוכננת לעמוד בעומס טעינה של הרבה רכבים, יתכן שכאשר השכנים שלו ירצו לרכוש רכב חשמלי כבר לא תהיה להם את האפשרות להתקין עמדת טעינה בחניה. כי קיבולת מערכת החשמל של הבניין לא תעמוד בזה.

• רעיון גרוע 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביום שזה יקרה ועד הבית ישלם על שדרוג התשתית וכל מי שמעוניין להתקין עמדה או שיש בבעלותו אחת ישלם את חלקו.
הטענה הזאת רלבנטית כמעט כמו מה עם זה שהשכנים סובלים פחות מזיהום אוויר ורעש? לזה אין פקטור? אולי הם צריכים לפצות אותו בעצם?

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.5.2020 בשעה 22:11, eladts כתב:

מה רצית, שיגיעו בוולוו? הם יפספסו את השיגור בגלל הגבלת המהירות.

לא. במוביל האסטרונאוטים המסורתי של NASA. בכלל, בחצי שעה שצפיתי בשידור זה נראה יותר כמו טיסה מתל אביב לכרתים.

@shellcase נראה שהאישור או ההתנגדות צריכים להיות פרטניים לכל חלקת חניה עם נימוקים מתאימים. בחלק מהחניונים יש בעיית הקמת תשתיות (היכן להעביר את הצנרת), בחלק מחסור במקום לעמוד הטעינה, בחלק אין שום סיבה להתנגד. לדוגמא - במקום בו גרתי עד לפני מספר שנים לא היה מאחורי הרכב מרווח מספיק עד לקיר, והתקנת עמוד טעינה במקום היתה גורמת לי לצורך לבלוט כמה עשרות ס"מ לתוך המעבר, מה שהיה מקשה על דיירים אחרים. התנגדות למתקן כזה מוצדקת (אולי יש פתרון בדמות מתקן שמחובר במקום מוגבה על הקיר, אבל אני לא יודע האם מתקן כזה אשרי ומותר לפי התקנות). 

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1423 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...