Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גנבה של רכבים בעלי מפתח חכם

zaf
שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עם הנוחות שמושגת בשימוש ב KEYLESS מגיעה גם הפגיעות . עד היום נתקלתי רק בסיפורים על גנבים חכמים שמגבירים את האות של מפתח שנמצא במרחק מהרכב. היום קראתי את זה :

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3821931,00.html

ולזה כנראה אין פתרון לאדם בודד. צריך כנראה לצאת בחברת "משתזף/ת" שישמרו על הציוד בחוף 🙂

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה ההבדל לעומת מי שמשאיר את הארנק מתחת למגבת על החול?

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להתקין מנעול הגה/דוושות/ידית הילוכים.

הגנב יעדיף לא להתעסק ופשוט יעבור לרכב שיותר קל לגנוב

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אותי איך בדיוק ניתן לנעול אם המפתח מוחבא באוטו. לי הוא לא נותן. חוץ מזה בשביל מה המציאו שקיות אטומות? בשביל טלפון, ארנקון ומפתח לאוטו.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום קיבלתי את ההודעה הבאה לטלפון :

"קיץ שמח גולשים ומתרחצים יקרים!
בימים האחרונים אנחנו עדים לעלייה משמעותית בגניבת רכבים בחופי הים.
על מנת שזה לא יקרה גם לכם...חובה להשאיר את מפתח הרכב תחת השגחה מלאה ובשום אופן לא על הגלגל/אגזוז.
הגנבים מתוחכמים ומתצפתים עליכם.
יום טוב ובריא לכולם.
קבוצת שלמה"

עכשיו אני גם מבין מה עומד מאחורי זה.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Ahbarony כתב:

מעניין אותי איך בדיוק ניתן לנעול אם המפתח מוחבא באוטו. לי הוא לא נותן. חוץ מזה בשביל מה המציאו שקיות אטומות? בשביל טלפון, ארנקון ומפתח לאוטו.

אם אתה מוציא את הברזל מהמפתח החכם ואז נועל איתו פיזית את הרכב ניתן לנעול ולהשאיר את גוף המפתח ברכב  והרכב לא יפתח.

או שתקנה וולוו - יש לה מפתח ספורט עמיד למים בכל הדגמים החדשים :) 

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במדינה נורמאלית המשטרה הייתה מעכבת את הפרסום, עושה מבצע עוקץ

תופסת את הגנב, חברים שלו, והרכב המלווה שלו גורמת להם למכור את כל מי שהם מכירים מהתחום תוך שבוע המילה ברחוב זה "עדיף להמשיך לעבוד בבניין ולא לגנוב מישראלים".

אצלנו "תזהרו שלא יקחו לכם אוי אוי אוי חלילה חלילה"

בדיחה.

• מעניין 1
  • רעיון טוב! 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מוציא את הברזל מהמפתח החכם ואז נועל איתו פיזית את הרכב ניתן לנעול ולהשאיר את גוף המפתח ברכב  והרכב לא יפתח.

או שתקנה וולוו - יש לה מפתח ספורט עמיד למים בכל הדגמים החדשים [emoji4] 

.גם ביגואר

שם זה צמיד מיוחד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תופסת את הגנב, חברים שלו, והרכב המלווה שלו גורמת להם למכור את כל מי שהם מכירים מהתחום תוך שבוע המילה ברחוב זה "עדיף להמשיך לעבוד בבניין ולא לגנוב מישראלים".

בדיחה.
אבל אז לא תיהיה להם עבודה.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, stum כתב:

בדיחה.

יותר קל לעמוד מאחורי שלט בכביש 1 התלת מסלולי ולתפוס על מהירות

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתמודד עם זה כבר עשור או שניים עם השלט של הנעילה המרכזית, לא נראה לי הגיוני להשאיר את המפתח איפשהו אז אני מכניס את השלט לשתי שקיות סנדוויץ חדשות, קושר אותם אחת בתוך השניה, ושוחה איתם בכיף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי, הפתרון הטוב ביותר הוא כבר מה שהוזכר, שימוש במפתח הברזל. קשירה שלו בשרוך עבה ליד או בתוך מכנס הבגד ים הוא הפיתרון הזול/פשוט/מהיר ביותר.

לא נראה לי בטוח להכניס חתיכת אלקטרוניקה יקרה לתוך שקית ולשחות איתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1437 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...