Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ומה רכב האפיקומן שלכם?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 15 דקות, Gosser1860 כתב:

כן, אני גם לא מת עליהם (במתיחות פנים/דורות הבאים שיפרו את זה).

אבל את הרכב הזה בחרתי כי הוא פשוט פסיכופט. רכב לנהגים אמיצים (כמעט בלי אלקטרוניקה) וקשוחים (מזגן? מה זה בכלל?). אה כן, ולמבו עזרו לבנות את הבהמה הזו. ומעל הכל, Murica. הרכב כמעט כולו מיוצר בארה"ב.

ועם שלדת ספגטי שתנסה להרוג אותך בכל הזדמנות זה בהחלט רכב חלומות.

כזה אבל סטיישן

This Rear-Wheel-Drive, 2JZ-Swapped Subaru Impreza 2.5 RS ...

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@אסטון מרטין לפחות נמות עם חיוך.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אודי RS6-R,

כי הוא נראה כמו הרכב המשפחתי של השטן.

כי הוא נוסע ברמות שהכוחות שמופעלים על הגוף יכולים לעקור לכם ריאה..

כי ABT זרקו את הDSG לפח..

החלום שלי.

The Audi ABT RS6-R comes with a complete carbon fiber makeover of every external component

עריכה אחרונה על ידי Ron.P
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת חובה 4 גלגלים ?
כלומר מנוע v8, אני חושב שזה דבר הכרחי בכל כלי רכב שאתה רוצה לצאת ממנו עם חיוך (אפשר כמובן גם v10 או v12,אני לא קטנוני)
אבל תמיד חשבתי ששני גלגלים זה בהחלט מספיק.
הכי הגיוני כמובן הוא לשלב את שתי הדרישות הללו.
ואז מתקבל משהו שהוא לא הגיוני בעליל.
כלומר הדבר שאני רוצה /צריך .
Bosshoss

אה, אני גם לא קטנוני לגבי הצבע. משאיר לכם בחירה חופשית. 9181d1ef18b627dc51373b4e75171b33.jpg

Sent from ...

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

RS6 מהסטיישן שלא רואים עליו מבחוץ עד כמה הוא מהיר, עד שלוחצים קצת על הגז

QgelnSaW.jpg

zSsZWIv8.jpg

l2fiHGXD.jpg

עריכה אחרונה על ידי Michazzz

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, אסטון מרטין כתב:

כזה אבל סטיישן

This Rear-Wheel-Drive, 2JZ-Swapped Subaru Impreza 2.5 RS ...

זאת אימפרזה שעברה הסבה למנוע 2JZ של טויוטה והנעה אחורית.

פרוייקט מרשים בפני עצמו, אבל הפך את הרכב למשהו בלתי שמיש מחוץ לתערוכות או מפגשים למיניהם, שאליהם זה צריך להגיע על גרר, כי זה 600 כ"ס כמעט בלי שליטה עליהם.

עדיף אם היו משאירים אותה סטוק. לפחות זה היה אוטו, ולא פרוייקט לשם פרוייקט.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך שנים גנבתי את האפיקומן. בהתחלה ביקשתי כלב, כשהבנתי שזה לא ילך, התחלתי לבקש אופניים. אתם מבינים שקיבלתי פייג?
בגיל שש עשרה התחלתי למלצר, וכשההון הצטבר במגירה, קניתי לעצמי אופני צנטוריון, 10 הילוכים, בצבע כחול מטאלי.
הבנתי שמאפיקומן לא יצא לי כלום, התמדתי בעבודה קשה, ואחרי 35 שנות עבודה, פינקתי את עצמי בגולף gti פרפורמנס. ת'אמת? אין לי שאיפות גבוהות להמשך, לא חושב על הרכב הבא.
מאוד מתחבר לסיפור שלך. כלב דווקא הצלחתי לקבל.
אחרי עבודה קשה בחופש הגדול קניתי אופני ראלי גרנד פרי שרכבתי עליהם יום יום לתיכון עד שעברתי לקטנוע "דיאלים" .
חיידק האופניים נמצא אצלי עד היום.

מאוד מרוצה מהגלגלים שיש לי היום, לא מרגיש צורך להחליף למשהו אחר כרגע בכספי האפיקומן.

בגזרת הרכב המשפחתי הייתי מחליף בכיף את הCX5 שלנו בוולוו XC60 polestar T8.
נראה כמו שילוב מאוד מוצלח למשפחה ונהג שמחפש מרחב, אביזור, כוח ונוחות באותו הרכב.
eee9c8ed1d1935fed43e364d9d17e879.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest בכמה אתה מוכן למכור 😊

פשוט אני ממש רוצה רכב ועוד מעט אני מתגייס לצבא והצלחתי לגייס 20 אלף ואני לא מצאתי רכבים כל כך טובים וברגע שראיתי את הרכב שלך חיפשתי כזאת אבל לא היה לי מספיק כסף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, shlomi6280 כתב:

מגניב! 

אז אמנם כחובב מאזדה יכולתי לבקש איזה משהו מיוחד אבל המותג הנוסף שאני מאוד אוהב זה מרצדס! 

פה קשה מאוד לבחור מכונית אחת כי ישנם דגמים רבים שקרובים לי ללב וכמובן שהכי קל לשים את האצבע על איזו S קלאס מטורפת 

אבל הפעם החלטתי ללכת על משהו קצת פחות שגרתי וזוהי ה- E55 W210:

dyh2hzwrnfni.jpg

kzyzrxmzmggt.jpg

וגם הסטיישן סופר מגניבה, הייתי שמח לקבל אחת כזאת כרכב אפיקומן:

nzyejk2ziwt3.jpg

nzjitjiwjzm4.jpg

הסטיישן הזו מדליקה , בתור חובב סטיישנים אשמח לאחת כזו 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן XM מנוע V6   ומניות במוסך גבע :)

• מצחיק 2

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביואיק.
Grand national gnx
מודל 87' בבקשה.

למה?
כי עם מעט השקעה קוסמטית היא חמקן מושלם. בקו ישר, היא נתנה בראש לקורבט מאותה השנה רק שלעין לא מיומנת היא נראית כמו רכב של פנסיונר מפלורידה...

https://www.hemmings.com/stories/2019/09/03/big-bad-boosted-buick-the-1987-only-buick-gnx

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להחזיר עטרה ליושנה, עם שיפור קל ( שלי הייתה 2 ליטר) 

W201 שנת 85 עד 93 כזו-

1987 Mercedes-Benz 190E 2.3-16 for sale on BaT Auctions - closed ...

A 1990 Mercedes 190E 2.5-16 Evo II Could Be Your Family Friendlier ...

Mercedes-Benz 190 W201 - Mercedes-Benz 190E 2.5-16 W201 interior ...

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1462 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...