Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ומה רכב האפיקומן שלכם?

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 4 שעות, yulianx כתב:

כשאני אמצא את האפיקומן, והיום אחד אני אמצא אותו, אני ארצה רכב שאוכל לראות אותו בחניה שלי.

ומה הרכב? סיאט לאון FR.

ראשית המראה העצבני/ ספורטיבי שלה, כול פעם שאני רואה אותה אני אומר לאשתי  ״ הנה, זה מה  שאני רוצה, תראי איזה מהממת״. במיוחד בגירסת 3 דלתות, תא נוסעים מרשים שעושה חשק להישאר שם כול היום, האיבזור והמנוע בשילוב תיבה ידנית  כניראה יגרמו לי לי להחזיק בה עד הפנסיה.

כן, כמה מדבקות לשיפור המראה, מערכת עם סאב מרעיד, אולי צליל מעניין יותר מהאגזוז ואני לא צריך יותר כלום, זה הרכב המושלם בשבילי

אני איתך אחי זה בידיוק מה שאני מרגיש

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיטרואן c6 במצב חגש ועם חוזה שירות ותיקונים ל 10שנים כולל רכב חלופי זהה במקרה של תקלה.

לגבי הלמה אז רכב מפנק, נוח, מיוחד, מלא גאדג'טים (שלפעמים אפילו עובדים) ויחד על כל זה לא מושך תשומץ לב ממי שלא יודע מה זה.

• מעניין 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Tesla Model 3 Performance עם autopilot.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנה היא 1985, אני הוספתי ספרה למניין שנותיי ומייקל ג'י פוקס נתקע ב-1955 (ה-5 בנובמבר, ליתר דיוק) לשבוע, בלי פלוטוניום.

אני יודע שזה רכב גרוע, ושמהיום שהוא יצא מהמפעל הוא לא היה אמין בשיט, ושזה טראשי וילדותי לגמרי, אבל כזה אני רוצה:

ואם להיות קטנוניים, אז עם אקסטרה פלוטוניום. בכל זאת, כולם רוצים לחזור הביתה בסוף היום.

• מעניין 1

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגניב! 

אז אמנם כחובב מאזדה יכולתי לבקש איזה משהו מיוחד אבל המותג הנוסף שאני מאוד אוהב זה מרצדס! 

פה קשה מאוד לבחור מכונית אחת כי ישנם דגמים רבים שקרובים לי ללב וכמובן שהכי קל לשים את האצבע על איזו S קלאס מטורפת 

אבל הפעם החלטתי ללכת על משהו קצת פחות שגרתי וזוהי ה- E55 W210:

dyh2hzwrnfni.jpg

kzyzrxmzmggt.jpg

וגם הסטיישן סופר מגניבה, הייתי שמח לקבל אחת כזאת כרכב אפיקומן:

nzyejk2ziwt3.jpg

nzjitjiwjzm4.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Volvo xc-90 בגרסת מיניבוס 20 מקומות בכדי שאוכל לקחת את כל המשפחה והחברים.

אה, קבריולט.

• מצחיק 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליום יום? בכל הכנות, הרכב שלי.

לסופ״ש? אין שאלה בכלל - Ariel Atom, לא דחוף לי 3 או 4.

some day ...

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במשך שנים גנבתי את האפיקומן. בהתחלה ביקשתי כלב, כשהבנתי שזה לא ילך, התחלתי לבקש אופניים. אתם מבינים שקיבלתי פייג?

בגיל שש עשרה התחלתי למלצר, וכשההון הצטבר במגירה, קניתי לעצמי אופני צנטוריון, 10 הילוכים, בצבע כחול מטאלי.

הבנתי שמאפיקומן לא יצא לי כלום, התמדתי בעבודה קשה, ואחרי 35 שנות עבודה, פינקתי את עצמי בגולף gti פרפורמנס. ת'אמת? אין לי שאיפות גבוהות להמשך, לא חושב על הרכב הבא.

• מעניין 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה חייב להיות אוטו? או שאפשר להסתפק בטורבו ps2 ,דיפ מוגבל וברקסים מוגדלים? אם לא אז בבקשה ברבוס 7.3s .

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, pasat04 כתב:

במשך שנים גנבתי את האפיקומן. בהתחלה ביקשתי כלב, כשהבנתי שזה לא ילך, התחלתי לבקש אופניים. אתם מבינים שקיבלתי פייג?

בגיל שש עשרה התחלתי למלצר, וכשההון הצטבר במגירה, קניתי לעצמי אופני צנטוריון, 10 הילוכים, בצבע כחול מטאלי.

הבנתי שמאפיקומן לא יצא לי כלום, התמדתי בעבודה קשה, ואחרי 35 שנות עבודה, פינקתי את עצמי בגולף gti פרפורמנס. ת'אמת? אין לי שאיפות גבוהות להמשך, לא חושב על הרכב הבא.

הצנטוריון היו 12 הילוכים.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, halperin96 כתב:

הג'אנטים האלה 🤢

כן, אני גם לא מת עליהם (במתיחות פנים/דורות הבאים שיפרו את זה).

אבל את הרכב הזה בחרתי כי הוא פשוט פסיכופט. רכב לנהגים אמיצים (כמעט בלי אלקטרוניקה) וקשוחים (מזגן? מה זה בכלל?). אה כן, ולמבו עזרו לבנות את הבהמה הזו. ומעל הכל, Murica. הרכב כמעט כולו מיוצר בארה"ב.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1458 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...