Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטוביאנקי שעולה 100יורו באיטליה,כמה תעלה פה?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הנה שאלה יפה

https://www.autoscout24.com/offers/autobianchi-others-bianchina-vendo-o-baratto-con-camper-gasoline-grey-c8d59c9e-ae8b-6525-e053-e250040acd90?cldtidx=1&cldtsrc=listPage

רכב שעולה 100 יורו, משמע 400 שקלים.

כמה יעלה כאן?

משלוח 1000 יורו,הרכב עלה 100 יורו, אתם יכולים להגיד לי שב2500 יורו {113% מס+כל מיני תוספות} הוא אצלי בחנייה?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.  שילוח ימי סטנדרטי מאיטליה יעלה קרוב יותר ל- 2000 יורו ולא אלף. בנוסף שים לב, שהרכב נמצא בסיציליה. זה אומר עלויות נוספות, בסדר גודל דומה להביא את הרכב לנמל שממנו יש מובילות רכבים (אם יש בימים אלו בכלל) מאיטליה שעוברות דרך נמלים בארץ.
  2. כמובן שלא תוכל לנהוג ברכב כי לא תוכל להעביר בעלות עליו באיטליה ולא לבטח, כי בשביל זה צריך להיות תושב.
  3. המחיר שלו נראה זול מאוד, עד מדי - לפעמים זה רק טיזר לקבל פניות, כי באתר לא ניתן לא לרשום מחיר. לרוב המחירים באיטליה די גבוהים והמחיר מאוד מפתיע, כי לא מדובר ברכב גרוע, רקוב וכו', שהייתי מצפה לראות בטווח מחירים זה. מצד שני, ראיתי מכוניות יחסית זולות בסיציליה בגלל הנידחות וחוסר הנגישות גם במונחים איטלקיים, אבל לא בסדר גודל כזה.
  4. חשוב מאוד לברר אם יש לו ניירת ורישיונות - באיטליה נתקלתי במכוניות למכירה בלי - וזה לא עוזר לך.
  5. תהיה מוכן לתהליך מורכב של משלוח והחזרה של רשיונות מקוריים - לא כל המוכרים הפרטיים מוכנים לזה.
  6. תקשורת - רק באיטלקית. יש יוצאים מהכלל, אבל הרוב פשוט לא מגיבים לשום דבר שלא באיטלקית
  7. עמיל מכס יעלה לך עוד כאלפיים ש"ח ואגרות נוספות גם מאות עד אלפים בודדים של שקלים (לא זוכר בעל פה, אבל זה מצטבר).

כמובן שעכשיו אין עם מי לדבר ואין על מה לדבר. ממליץ לראות בעיניים, כשהדברים ירגעו - זה לרוב שווה את זה, למרות שמבחינתך זה נתח גדול מההוצאה.

עריכה אחרונה על ידי ליסינג בצער
  • אהבתי 1

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

ALFA ROMEO 75 TS - מוסבת כבר לא ☹️, מקורית כבר כן 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד (אם אני מנחש נכון עם מי שאני מדבר)

כמו שכתבתי, 3000-4000 יורו זה רק מה שאני מעריך שתשלם על השינוע מסיציליה, כלומר לפי 102% מס (אספנות מארץ יצור) ומע"מ ועמילות מכס ועלות תקינה ועוד גרעינים, בהנחה שזה המחיר האמיתי של הרכב (שכמו שציינתי - זה חינם, רק לקחת) ואתה עושה את הכל לבד ללא מתווך, יוצא לך במקרה הטוב 7-8 אלף יורו, או 28-32 אלף ש"ח על הכביש בארץ, וזה עוד לפני יישור קו (שבטוח צריך) ופחחות/צבע וטיפול קוסמטי בפנים.

רכב מאוד חמוד ובוודאי יחודי מאוד בארץ (כנראה יחיד), עדיין לא מעט כסף - אבל אני האחרון שאדבר על הגיון כלכלי, אחרי המחיר ששילמתי על 75...

כמו שציינתי - משא ומתן וסידורים עם המוכרים באיטליה - זה לא פשוט, אלא אם הם במקרה דוברי אנגלית ומשופשפים במגעים עם זרים.

אני קניתי את הרכב עם Google Translate דרך Watsapp.... המוכר צריך לסמוך עליך ולשלוח לך את הרישיונות המקוריים ולסמוך שתשלח לו אותם חזרה לאחר סיום הטיפול בארץ, כי הרישיון הוא רכוש המדינה והוא חייב (ברמה פלילית) להחזיר אותו.... 

אם תרצה - אשמח לחלוק את מה שלמדתי בפרטי, למרות שאני קניתי עם מתווך ומדילר, מה שהקל מאוד על התהליך, אבל גם ייקר.

• אהבתי 1

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

סקודיאק דיזל Exclusive לזוגתי (כבר לא: יונדאי סנטה פה דיזל, אלתיאה דיזל - עדיין מתגעגעים)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינתי אין שום כוונה למדר את הקוראים הנותרים ☹️ של הפורום מאיזשהו מידע.

להיפך, כשהתחלתי להיערך לייבוא שוועתי לכל פיסת מידע. בסוף הסתדרתי, בלי ליפול, כי גם נפלתי על מתווך שהיה הוגן וגם כי עשיתי וקידמתי חלק מהדברים לבד, ולא המתנתי שמישהו יקדם לי אותם (בעיקר בקישור בין המתווך, חברת הובלה והמוכר).

קיה ספורטאז' 2.0 ליסינג

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אם מחירו של הרכב הוא 100 יורו, הוא כנראה גרוטאה. אי אפשר להביא רכב לא במצב נסיעה, ואני בספק רב אם המכס יקבל הצהרת שווי של 100 יורו.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...