Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסימת דלתות הרכב - בעיקר הנהג, בחנייה

Blakey85
שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אנשים לא יודעים להחנות בישראל.

נהג שחונה כאשר הפנים החוצה בדרך כלל לא יצמד, כי המראות נותנות לו את הייחוס.

הבעיה זה הנהגים שחונים עם הפנים פנימה.

אם היה חוק שאוסר חניה עם הפנים פנימה התופעה הזאת הייתה מצטמצמת משמעותית.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנשים לא יודעים להחנות בישראל.

נהג שחונה כאשר הפנים החוצה בדרך כלל לא יצמד, כי המראות נותנות לו את הייחוס.

הבעיה זה הנהגים שחונים עם הפנים פנימה.

אם היה חוק שאוסר חניה עם הפנים פנימה התופעה הזאת הייתה מצטמצמת משמעותית.

אין קשר לסוג החניה, בהרבה מקומות באירופה מחנים עם הפנים לתוך החניה ותמיד שומרים על הסימון.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כמה שנים חניתי בחניה של קניון, מקום לשני רכבים עם עמודים בצד אחד וקיר בצד אחד (אני בצד הקיר). הרכב השני חנה כל כך קרוב לעמודים כך שאיזו פרחה נכנסה עם הרכב שלה בין הרכב שלי לשני. באתי לרכב עם פעוטה בוכה ולא היתה לי שום דרך להיכנס, בטח לא להגיע לסלקל. לשאלתך מה עושים? התקשרתי למשטרה והם התקשרו אליה ותוך עשר דקות היא פינתה את המקום.

מה הייתי עושה אם הייתי לבד? מקלל קצת ומשתחל לרכב ומשתדל אחרי 5 דקות לשכוח. דורש אימון אבל זה משתלם בסוף :wink:

אגב יש שירשור (קצת רדום) רק על זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, אם למגיעים למצב שאי אפשר להיכנס לרכב בכלל, או לצאת מ החניה כי רכב אחר חוסם אותך (לא להיכנס לרכב, לנסוע הכוונה שלי), אפשר להתקשר למשטרה הם מתקשרים לבעל הרכב וזה עוזר ברוב המקרים.

אם יש לך דרך להיכנס לרכב ולצאת לנסיעה בלי להתקשר, עדיף.

מה שמעצבן אותי יותר, זה שהם ממש נצמדים ואז גורמים לך נזק ברכב, קרה לי פעם שחניתי, והייתה חניה פנויה לידי, ועוד לפני שהספקתי לצאת, מישהי התחילה לחנות לידי, בכוונה נשארתי ברכב וראיתי איך היא פותחת אל הדלת על הרכב שלי, במזל שלה שלא עשתה לרכב שלי כלום בסוף.

זה גם 50% מהקטע, אני בחיים לא פותח את הדלת על מכוניות אחרות אבל הדלת שלי מלאה צ'יפים - ספק מאבנים בדרכים, יותר ממכוניות אחרות ואנשים לא מתחשבים בכלל.

- הוא החנה עם הפנים החוצה, ככה שהוא רואה את הבעיה.

- יש לי מזל גדול שהמראות צד מתקפלות אוטומטית, למה בלי הקיפול גם את המראות היו מורידים לי.

- להתקשר למשטרה לא תמיד עוזר. מניסיון אני מתלונן על חניות וכו' ואחרי שאתה מסיים עם המוקדנית לא תמיד הבנאדם מגיע ואתה יכול לבזבז הרבה זמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש במדינה הזאת הרבה חיות,אם כל אחד כזה שלא מעניין אותו בכלל אם הנהג של הרכב שלידו יכול להיכנס או לא להיכנס לאוטו,אם הוא נכה,זקן,עם עגלת תינוק.

אני מתייחס לאחד כזה בהתאם,אם כולם היו מתייחסים לכך לחיות אדם תאמינו לי שאחד כזה היה חושב כמה פעמים אם להחנות בצורה כזאת.

לצערי זאת הדרך היחידה שכאלה מבינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדרך כלל מנסה להשתחל, או נכנסת מצד הנוסע (במקרים קשים, מאוד לא נוח).

רואה סרטונים כאלה כדי להירגע (ומקווה שמישהו יעשה כזה דבר בארץ):

(בסרטונים רואים חבר'ה רוסים שנלחמים בתופעה של נהיגה על מדרכות.. מדביקים מדבקות גדולות על השמשה שקשה להוריד.. הייתי שמחה מאוד להדביק כמה כאלה לחונים בלתי אחראיים.. אבל זה לא חוקי)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא לי להכנס לחניות מאד צפופות (אוטו קטן) בעבודה, אני משאיר מס' טלפון במקרים כאלה.

בכל אופן, מי שדופק אותי, נדפק בחזרה.

צמיג אחד אפשר להחליף, שניים לא... רק אומר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא גאווה גדולה. מי שמחפש צרות בסוף מוצא אותם.

אתה אף פעם לא יודע מי נמצא בצד השני ואיזה שריטה יש לו.

ראה את המקרה שאדם איבד את חייו בגלל חניה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנקל שלי-

אם מישהו ירים את הכפפה להדפיס מדבקות נייר (כאלה שקשה לקלף מהשמשה) של "חנית כמו ז*ן!" אני מתחייב להזמין 20.

כל פעם כשזה קורה לי זה הדבר היחיד שאני מתבאס שאין לי.

זה גם מעביר את המסר, כי אדם שמדביקים לו את זה יבין מה קרה (לעומת אדם שחוזר לרכב ורואה שריטה ואין לו מושג ממה זה נבע),

גם לא עושה נזק בלתי הפיך,

וגם (לדעתי) מספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השנקל שלי-

אם מישהו ירים את הכפפה להדפיס מדבקות נייר (כאלה שקשה לקלף מהשמשה) של "חנית כמו ז*ן!" אני מתחייב להזמין 20.

כל פעם כשזה קורה לי זה הדבר היחיד שאני מתבאס שאין לי.

זה גם מעביר את המסר, כי אדם שמדביקים לו את זה יבין מה קרה (לעומת אדם שחוזר לרכב ורואה שריטה ואין לו מושג ממה זה נבע),

גם לא עושה נזק בלתי הפיך,

וגם (לדעתי) מספק.

בדיוק כתבתי שהייתה שמחה למדבקות כאלה,

אבל הבנתי שזה לא חוקי בארץ (נחשב להשחתת רכוש)

וגם כמו שאמרו מסוכן.. עוד אפשר להידקר על כזה דבר בארץ..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^ אה ולשרוט רכב עם מפתח זה חוקי? ולהוציא לו אויר מהגלגלים (במקרה הטוב) או לעשות חור עם סכין (במקרה הרע) זה חוקי?

אף אחד ממילא לא מקשיב לחוקים בארץ, הרבה ברברים מסתובבים לנו בין הרגליים וכמו שכתבתי גם היותם ברברבים חסרי התחשבות לא מצדיקה ירידה לרמה שלהם או מתחת אליה וגרימת נזק לרכוש של מישהו אחר...

מדבקה כזו דווקא הייתי מדביק, אגב :)

אולי במקום המילה ז*ן משהו קצת יותר עדין...

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבותי, נסחפתם...

נגיד שיש לי תור לבדיקה בבית חולים, אני ממתין כבר 4 חודשים לבדיקה.

הגעתי חצי שעה לפני הזמן, נכנסתי לחניון ואני מסתובב כבר חצי שעה ולא מוצא מקום. איחרתי כבר את התור, מסתובב ומסתובב ולא מוצא חניה כי פשוט החניון קטן מידי.

אז מחוסר ברירה חונה צמוד, זה עדיף מאשר לפספס את התור ולהמתין עוד 4 חודשים. מגיע לי שיפנצ'רו צמיגים על זה?

קצת פרופרוציה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רבותי, נסחפתם...

נגיד שיש לי תור לבדיקה בבית חולים, אני ממתין כבר 4 חודשים לבדיקה.

הגעתי חצי שעה לפני הזמן, נכנסתי לחניון ואני מסתובב כבר חצי שעה ולא מוצא מקום. איחרתי כבר את התור, מסתובב ומסתובב ולא מוצא חניה כי פשוט החניון קטן מידי.

אז מחוסר ברירה חונה צמוד, זה עדיף מאשר לפספס את התור ולהמתין עוד 4 חודשים. מגיע לי שיפנצ'רו צמיגים על זה?

קצת פרופרוציה...

למה אתה לא מאורגן? למה אתה בא דקה 99 ובא בתלונות? למה אני אשם בזה שיש לך בדיקה? מה אם אני אחד מהמקרים המצויינים למעלה? אולי אני רופא או לבורנט אחרי 20 שעות עבודה פלוס?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיתחתי גמישות. אני נכנס ויוצא מדלת הנוסע עם מינימום מאמץ, כאילו זו הדרך הנורמלית.

פעם גם עשיתי את זה כדי לא לרדת לכביש מוצף :)

ופעם פעם גם נכנסתי מהבגאז' כשהיה צורך... כמובן שלא מתאים לכל סוגי הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1626 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...