Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ברכב מנהלים גרמני

Buki
שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בקניה הייתה מראה פנורמית אוטו דיפו סטייל שהפריעה לפתיחת סכי שמש.

הרודתי אותה, שמתי בנתיים מראה קטנה יותר מ Ebay.

המראה של קאווליר לצערי לא התאימה, היא גם גדולה מידי ומפריעה לפתיחת סכי שמש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

וואי, הייתה לי אחת כזו חדשה, בשנת 1985. נפח 1.6, אוטומטית, ללא מזגן. רציתי גולף (כן, אז התחילה האובססיה), אבל לא היה במלאי לכמה חודשים. הוספתי 1,000 שקל (או לירות), וקיבלתי אאודי 80 בצבע בננה (מזעזע).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש לי מזגן, של אלכס אוריגינל. הוא אפילו עובד אבל הגז בורח.

לא טורח לתקן כי הוא לוקח סובייקטיבית 50% מכוח המנוע ובלתי אפשרי לנסוע איתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, בשנים 85 ו86 הייתה מתיחת פנים נחמדה לפני המתיחה הרצינית שהגיעה ב87.

מאוד אהבתי את הצורה של השנים האלה.

:twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
גירסת הליסינג מגיעה עם 1.3 בעל 60 כ"ס וגיר ידני 4 הילוכים.

זה אותו מנוע כמו שיהיה בגולף?

זה המיכל דלק בתא המטען מאחורי המושבים?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דומה אבל לא 1 ל 1, הוא מותקן לאורך ולא לרוחב כמו בגולף, כמו כן 60 כ"ס ולא 55.

זה אכן מיכל הדלק שם. בגלל המבנה הזה תא המטען מאוד עמוק ומאוד קצר, תכלס לא נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

כנראה זה תכנון בטיחותי ששומר על המיכל במקרה של מכה מאחורה וגם מאפשר מיכל יחסית גדול. 70 ליטר זה לא צחוק. אם אני זוכר נכון, להאמר צבאי יש משהו כמו 80 ליטר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת לספר לחברי הפורום כמה קמ יש על הרכב...

הוא בהחלט מהנה לנהיגה, בצורה רגשית ואותנטית וידעתי שהפוסט עליו ברגע שראיתי את הכותרת ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גירסת הליסינג מגיעה עם 1.3 בעל 60 כ"ס וגיר ידני 4 הילוכים.

.

חששתי שזו ה1.3 לפי נתוני התאוצה שתיארת. אם אני לא טועה גירסאות ה1.3 של ה80, הפסאט והליאונה היו גרסאות מיוחדות לארץ הקודש, בשל מדרגות מס ענקיות בין 1300, 1600 ו1800 סמק.

באותה תקופה גם יצרנים אחרים ייצרו גרסאות מוקטנות נפח לשווקים ספציפיים לפי מדרגות מס מקומיות.

Sent from my Pixel 3a XL using Tapatalk

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו. אני זוכר בזמנו בשנות אי אז שהייתי ילד, אבא שלי היה דלוק על אאודי מכל הסוגים ומכל המינים.

הוא בדק אין ספור כאלה, ישנות יותר, חדשות יותר עד שהוא קנה אאודי 80 שנת 87 5 הילוכים - הצורה החדשה (עם הסלון ה"מפואר", שמשום מה לא היה קיים בדגם האוטומטי ובדגמי ה4 הילוכים).

נוסטלגיה. תתחדש.

חבר שלי החזיק בדיוק רכב כזה, קנה אותה בשנת 99 אבל נראה לי היתה שנת 88. זה היה רכב מדהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני לא טועה גירסאות ה1.3 של ה80, הפסאט והליאונה היו גרסאות מיוחדות לארץ הקודש, בשל מדרגות מס ענקיות בין 1300, 1600 ו1800 סמק.

באותה תקופה גם יצרנים אחרים ייצרו גרסאות מוקטנות נפח לשווקים ספציפיים לפי מדרגות מס מקומיות.

באאודי מנוע 1.3 בוודאות היה לא רק בשוק הישראלי, נתקלתי בפורומים שונים בגרסה זו גם באירופה.

זו אפילו לא הגרסה הכי איטית של הרכב כי באירופה היה גם דיזל אטמוספרי 57 כ"ס ואפילו הוצע עם גיר אוטומטי 3 הילוכים (הדיזל).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1594 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...