Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עכשיו סיימנו אימון ראלי מדהים!!!

אלון חלווה
שימו לב! השרשור הזה בן 6968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אלון באימון הנ"ל באמת נסע מהר, את המכסימום מה106 אני לא בטוח :wink: גם בסיבוב הכי מהיר שעשה, היו כמ טעויות קטנות שגבו זמן מסויים. ואסור לשכוח את מלאי המלפפונים החמוצים והבורקסים שהיו לו בבטן!!! :-o ... אני בטוח שעוד כמה מקצים וכולם היו מורידים זמנים!

בציפייה לאימון הבא

נדב

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלון באימון הנ"ל באמת נסע מהר, את המכסימום מה106 אני לא בטוח :wink: גם בסיבוב הכי מהיר שעשה, היו כמ טעויות קטנות שגבו זמן מסויים. ואסור לשכוח את מלאי המלפפונים החמוצים והבורקסים שהיו לו בבטן!!! :-o ... אני בטוח שעוד כמה מקצים וכולם היו מורידים זמנים!

בציפייה לאימון הבא

נדב

ואל תשכחו שהנווט שלי הוסיף לי משקל מיותר....

:wink:

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבחור בעל ה-205 הלבנה עם פס סגול כזה גר או לפחות היה גר בבניין לידי... אני זוכר עוד שרק התחלתי לאהוב מכוניות הייתי הולך ליד האוטו שלו כשהוא לא היה מכסה אותו והייתי מסתכל לבפנים וכל פעם היייתי מתלהב מהכסאות ספורט שלו לא זוכר איזה... דרך אגב היה לו גם אתר או משהו אני חושב... ויש לרכב שלו רעש של טרקטור... אבל רעש יפה סה"כ רכב מדהים חוץ מזה שאני לא אוהב את העיצוב של 205...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואל תשכחו שהנווט שלי הוסיף לי משקל מיותר....

אלון

מצד אחד כן :oops: מצד שני הנווט השמן שלך איזן מעט את חלוקת המשקל של הרכב :lol:

הפרוייקט הקטן(גדול) שלי למכירה, מכונית מרוץ ישראלית(לחצו כאן)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום אלון,

קודם כל, תודה רבה, שמחתי להגיע ולצפות. היה ממש מצויין ומישל ארגן את הכל היטב. ישר כח !!

תודה גם לנדב, שניסה לסדר לי לנסוע ב-AX ספורט הכסופה... אימון הבא אביא קסדה...

שנית, לגבי זה:

והנה הוא הטוב מכולם - נראה מי מוכן לצאת איתו ראש בראש במסלול ספרינט!

מספר 53 ברכב מסוג בימבה טורבו 2X2 גיר קצר מאוד.

עידו 1 - מס' 53 בבימבה האדומה לקראת הזינוק.

עידו 2 - בבלימה בכניסה לסיבוב.

עידו 3 - עולה על הפודיום.

עידו 4 מנופף לבחורות לשלום.

בתקווה שהמנהלים יקחו את זה ברוח טובה ויתנו להודעה לחיות כמה דקות...

אלון

נ.ב.

כן, הוא שלי, עונה לשם עידו ובסוף מאי יהיה בן 3.

אלון

ראיתי את עידו, בנך, גם באירוע הג'ימקנה שארגננו. חינוך למופת!! כל כך הזכיר לי את עצמי כשהייתי בן שנתיים... חולה רכב; אבא שלי היה מסתובב איתי שעות בחניונים (אפלים יותר ופחות), בגיל 4 התחלתי לעיין במגזינים, וחוץ ממכוניות לא עניין אותי כלום: כשהיינו הולכים לגן חיות או לחרמון כל מה שעניין אותי זה להסתובב בחניונים הענקיים עם אבא.... בגיל 5 הייתי מזהה רכבים לפי הטאסות (לפני שהיו גונבים אותן בכמויות) או הג'נט, לפי הבקליות או לפי הידיות של הדלתות. בקיצור, עד היום, התחביב בדם... רק מה, כעסתי על אבא שלא לקח אותי למירוצים אז (אני אשקלוני)...

בברכה, אביעד (הבחור עם הטויוטה האדומה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין להבין משהו :

הרכבים שהשתתפו באימון הם רכבים שגם יכולים לנסוע על הכביש (כלומר עברו טסט ורישוי) ויש עליהם ביטוח ? או שהם רכבים שמביאים אותם בגרר ואז רק מתחילים לטחון ק"מ במסלול ?

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין להבין משהו :

הרכבים שהשתתפו באימון הם רכבים שגם יכולים לנסוע על הכביש (כלומר עברו טסט ורישוי) ויש עליהם ביטוח ? או שהם רכבים שמביאים אותם בגרר ואז רק מתחילים לטחון ק"מ במסלול ?

הרכבים אינם רשאים לנוע על הכביש. הם מובלים על נגררים/משאיות. נכון להיום, הם לא רשויים ולכן (בין היתר) אין מירוצים חוקיים בארץ. על מנת לבחון רכבים אלו, כפי שנעשה באימון האחרון, יש צורך בביטוח מיוחד "במבחן" המכסה רכבים ללא טסט וללא ביטוח שעברו שינויי מבנה אך ורק לטובת מבחן ובאמצעות בוחן הרשום בביטוח מיוחד זה.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה המחירים של ביטוח מסוג זה ?
כ 12,000 ש"ח בשנה.

הביטוח שאנחנו עשינו מאפשר לרשום 8 נהגים הרשאים להשתמש בביטוח על כל כלי רכב. כמובן, לא בו זמנית.

אלון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6968 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...