Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכוניות יוקרה מאבדות לאט לאט את זכות קיומן...

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם משפחת קארדשיאן היא מעפנה לטעמי, על כל שלוחותיה, ועדיין החבורה הזו גורפת מיליונים על מיליונים ואירגנה לעצמה ממלכה שלמה של קשרים, כסף וכח וגם משחקת בייצור בשמים וכל מיני והכל די מכלום ועדיין כלום. היום אנחנו חיים בתרבות של ריאליטי והשפיץ של הטופ זה להיות סלב, וסלב זה מישהו שמסדר לעצמו המון צפיות ביוטיוב ובכלל לא חשוב אם הוא מדבר על מכוניות, על טלפונים או שסתם יש לו חתול שיודע לדבר סינית. בקיצור גריפת מיליונים ומעפניות יכולים לדור בצוותא בכיף.
גם לדעתי, אבל הן עונות על הצורך ברכילות וחטטנות, כמו כל הריאליטי אח גדול הפח הזה (זה מה שאני רואה מהצד, אני לא באמת יודע מה הולך שם). דאג מצליח בגלל תוכן מעניין והומוריסטי, לא בגלל רכילות או חטטנות.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע זה נכון ולא נכון כי נכון שרואים את ההתקדמות והשיפורים שעושים הרכבים מהמזרח אבל עדיין רכבי העל הגרמניים הם כמה רמות מעל וזה לא קשור לאמינות זה קשור לחוויה מהנסיעה, נוחות ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם משפחת קארדשיאן היא מעפנה לטעמי, על כל שלוחותיה, ועדיין החבורה הזו גורפת מיליונים על מיליונים ואירגנה לעצמה ממלכה שלמה של קשרים, כסף וכח וגם משחקת בייצור בשמים וכל מיני והכל די מכלום ועדיין כלום. היום אנחנו חיים בתרבות של ריאליטי והשפיץ של הטופ זה להיות סלב, וסלב זה מישהו שמסדר לעצמו המון צפיות ביוטיוב ובכלל לא חשוב אם הוא מדבר על מכוניות, על טלפונים או שסתם יש לו חתול שיודע לדבר סינית. בקיצור גריפת מיליונים ומעפניות יכולים לדור בצוותא בכיף.

אתה השווית את דאג לטראש קווין, מעניין... מעניין

just how low?

:-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחושב שאין פער בין רכבי פרימיום לרכבים עממיים פשוט טועה.

נסיעה קצרה ב-v40 (שהושקה ב-2012) ואח״כ בסיוויק ובאוריס שהושקו כמה שנים מאוחר יותר מראה את ההבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאג לא מבין הרבה במכוניות, אני אוהב שהוא מצביע על דברים בדגם חדש בהתלהבות כאשר הם היו קיימים בדגם הקודם ואינם מהווים שום חידוש, בנוסף הוא מאוד מחזיק מעצמו.

הובי לעומתו הרבה יותר down to earth ומודה כאשר הוא לא מבין משהו...

אולי אני אפתח ערוץ ביוטיוב, יש לי 19 רכבים ואני די מטומטם.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון הוא קצת דביל, מתלהב מגאגטים ויורד על דגמים ישנים אבל הוא מדבר יפה ונותן הצצה לא שגרתית לרכבים ואני צופה בו גם.

יאללה בנצי תפתח ערוץ אני נרשם.

Sent from my H3123 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דאג לא מבין הרבה במכוניות, אני אוהב שהוא מצביע על דברים בדגם חדש בהתלהבות כאשר הם היו קיימים בדגם הקודם ואינם מהווים שום חידוש, בנוסף הוא מאוד מחזיק מעצמו.

נוסחה מנצחת - טמטום וכוח\כסף. מכין פופקורן!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די נו, 'לא מבין הרבה במכוניות'.

ג'יזס, זה כל החיים שלו.

הוא לא מבין בפן הטכני יותר מדי, נכון.

אבל תראה לי מישהו שיודע לסקור היסטורית דגמים כמוהו, שמסביר לך על כל אלמנט קטן ברכב ומדוע הוא נוצר.

ברור שאין לו 100 אחוז ידע, כי לאף אחד אין, ויש לו קטעים שהוא מצביע על דברים 'מוזרים' כי הוא לא באמת הבין את התכלית הפשוטה שלהם. אבל להגיד שהוא לא מבין? תעשה לי טובה.

אבל תפתח ערוץ, אשמח לצפות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא מבין גדול, כל המידע שהוא מוזר זה מידע בסיסי שאפשר למצוא בוויקיפדיה וכמעט בכל סקירה שלו יש טעויות.

מצטער, זה שהוא עובד באוטוטריידר לא הופך אותו לגרום הדור, אם מבחינתך מונה צפיות ביוטיוב זה מדד לאיכות אז שיבושם לך.

רוצה לראות מישהו שמבין? טאוואריש מבין.

זה כמו הערוץ של donut עם הבחור שצורח, יש לו הרבה עוקבים אבל הכל פח.

ועוד משהו, אם אני מחפש מידע על רכב משומש ויש סקירה שלו בתור משומש אני מצפה לראות פירוט של תקלות אופייניות, מחלות ידועות ועלויות תיקונים ולא התלהבות מהתיק עור שמחזיק את הספר טיפולים.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מכלול שלם.

אני מצרף סרטון שמראה את תהליך הייצור של המולסאן, בלי קשר לשרשור, תענוג אמיתי ואחריו נרד קצת ברמה, אפשר להבחין בהבדלים בקלות.

והS-class, כבר רואים את ההבדל בין השניים, עדיין יש הרבה מעורבות אנושית.

עם הC-class זה כבר יותר אוטומציה, יותר גנרי.

נעבור לקורולה

סרטונים מגניבים, אבל בעיקרון כמה שפחות מעורבות אנושית בתהליך הייצור = מוצר יותר אחיד באיכותו.

הרכבת ידנית זו כנראה דרך של בנטלי לנפח את החשבון ולמכור לאנשים עוד שכבה של "יוקרה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא לא עושה סקירות רכב מקצועיות, אלא מכוון יותר להנאה ו"למידה" מצפייה.

אם אתה מחפש משהו שלא אמור להיות קיים פספסת את הפואנטה.

CHEM-GUY

לא הכל מכונות יכולות לעשות.

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכבת ידנית זו כנראה דרך של בנטלי לנפח את החשבון ולמכור לאנשים עוד שכבה של "יוקרה".

ממש לא, זאת הדרך הכי ז-ו-ל-ה. ככל שמספר היחידות קטן יותר,

קשה להצדיק מבחינה כספית הקמה של מערכות אוטומטיות.

במקרה של בנטלי, רוב העבודה שמתוארת בסרטון בכלל לא קשורה למכוניות -

מדובר בעבודות נגרות + תפירה של חתיכות עץ/מתכת/עור מעוקלות - אחד הדברים הכי קשים לאוטומציה.

אם ב-2019 עוד לא מצאו דרך לתפור נעל בצורה ממוכנת לגמרי - ולא משנה בכמה מיליוני יחידות היא נמכרת -

אז תפירה ידנית של מושבים היא כנראה לא רק זולה יותר, אלא -> פשוט אין דרך אחרת.

עריכה אחרונה על ידי hans

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי שחושב שאין פער בין רכבי פרימיום לרכבים עממיים פשוט טועה.

נסיעה קצרה ב-v40 (שהושקה ב-2012) ואח״כ בסיוויק ובאוריס שהושקו כמה שנים מאוחר יותר מראה את ההבדל.

אתה משווה בין הברור מעליו אוריס וסיוויק שהן ב"תחתית" הסקאלה של רכבים משפחתיים מבחינת איכות חומרים שקט ונוחות לv40 שהיא מתמודדת מאוד ראויה בקטגוריית הפרימיום להמונים.

באותה צורה אפשר להשוות בין לקסוס CT לגולף חדשה מול חדשה וכאן כבר לא כול כך ברור מאליו איזה רכב מרגיש איכותי יוקרתי יותר. בין היתר אני זוכר שבמבחנים השוואתים בין הגולף לv40 המנצחת הייתה הגולף...

עכשיו קראתי מבחנים שמשווים את מיטב תוצרת המיינסטרים האירופאית (סופרב, 508, 3008) לגרסאות הכניסה של תוצרת הפרימיום האירופאית (c-class, 3 series, giulia) ורוב הבוחנים מסכימים שיצרני המיינסטרים עקפו את הפרימיום באיכות חומרים עיצוב פנים שקט ונוחות ("יוקרה") במיוחד כשמחשבים את היוקרה לשקל אני לא רואה שום סיבה בעולם לקנות גרסאות כניסה של במוו או מרצדס או אאודי כאשר יש מתחרות מבית סקודה ופיגו שפשוט נותנות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1749 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...