Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש המלצות לספק אינטרנט עם שירות נורמלי

Be roo
שימו לב! השרשור הזה בן 1467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני כמה שנים עם אקספון. כמעט ולא הזדקקתי לשירות, ולכן עד עכשיו למרות שלא היה מעולם ברמה נשארתי איתם.

היום נשבר לי אחרי שאני כבר אחרי כ-10 שיחות עם שירות הלקוחות או התמיכה, יד שמאל לא יודעת מה עושה רגל ימין, תומכים שמקריאים מדף ולא מסוגלים לבצע הגדרת ראוטר בסיסית, וכו׳.

האם יש למישהו המלצה על ספק עם רמת שירות סבירה? (ברור שלכל החברות יש נפילות אבל אקספון מוכיחים אוזלת יד כבר 3 ימים).

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אישית יש ניסיון חיובי מהבחינה הזאת עם בזק בינלאומי ופרטנר (כרגע בפרטנר עם שני קווים, אחד פייבר, אחד 100 מגה vdsl).

מבזב"ל התנתקתי בגלל איטיות, וגם מהסיבה שהם היו כל הזמן דוחפים לי את שירותי ההגנה שלהם בלי שביקשתי (כנראה מזה האיטיות), וגם מהסיבה שבאותה הכתובת פרסו תשתית סיבים של פרטנר.

התמיכה הטכנית שלהם כן זכורה לי לטובה מבחינה מקצועית (ואני אחד שמעדיף לקבל בעיטה בין הרגליים, ולא להתקשר למוקדים טלפוניים).

בכל מקרה, היו לי כמה מקרים שבהם הוייפיי היה מתנתק מעצמו, ובעזרת תומך שלהם הגעתי לזה שהחתולה שלי נשכבת על הראוטר ולוחצת על כפתור הכיבוי של הוייפיי [emoji2]

בכתובת השניה שמתי 100 מגה vdsl (כי ההבדל בין זה לבין מהירות נמוכה יותר היה די זניח), בחבילת שוק סיטונאי (99 ש"ח לחודש לתשתית + ספק אאל"ט). לשמחתי לא ניסו לדחוף לי שום שירותי ערך מוסף.

בהתקנה הגיע קודם טכנאי בזק, חיבר קו לקופסת קרונה של הדירה, הראה לי לאיזה זוגות להתחבר, אמר "את ההמשך שפרטנר יעשו לך, למה אתה משלם להם, ולא לנו ישירות", והלך.

אחר כך הגיע טכנאי של פרטנר, להפתעתי חיבר הכל כמו שצריך (כבר התכוננתי לריב איתם), ואפילו הגדיר לי את הראוטר ווידא שהכל עובד ואני מקבל את המהירות בספידטסט.

אז זה שנתתי לפרטנר הזדמנות שניה בסוף כן עבד לטובתי (היה לי קודם בלאגן עם חיבור של הפייבר, כשטכנאי הגיע וראה שבעצם אין תשתית בבניין).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טריפל C (באנדל בזק).

לא פעם עונה נציג אחרי צלצול אחד, כאילו שמתקשרים לחבר.

די יעילים.

פעם שלחו לנו הודעה שהמחיר פשוט ירד ונשלם פחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני כמה שנים עם אקספון. כמעט ולא הזדקקתי לשירות, ולכן עד עכשיו למרות שלא היה מעולם ברמה נשארתי איתם.

היום נשבר לי אחרי שאני כבר אחרי כ-10 שיחות עם שירות הלקוחות או התמיכה, יד שמאל לא יודעת מה עושה רגל ימין, תומכים שמקריאים מדף ולא מסוגלים לבצע הגדרת ראוטר בסיסית, וכו׳.

האם יש למישהו המלצה על ספק עם רמת שירות סבירה? (ברור שלכל החברות יש נפילות אבל אקספון מוכיחים אוזלת יד כבר 3 ימים).

תודה מראש.

אקספון מצוינים, אם לא הייתי עובר לסיבים - הייתי נשאר איתם עוד שנים.

.We apologise for the inconvenience

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאנסה את טריפל סי, קיבלתי שתי המלצות נוספות עליהם ממש עכשיו מקולגות.

תודה לשניכם.

מחזק לגבי השירות, רק מוסיף שלפי מה שאני זוכר בפעם האחרונה שהייתי לקוח שלהם - הם אוהבים להשתמש ב NAT.

(לתת לכמה אנשים את אותה כתובת IP חיצונית).

זה יכול לגרום לבעיות באתרים מסויימים ובמשחקי רשת כאלה ואחרים.

(במיוחד ב'שוק סיטונאי').

למשתמש בסיסי (מיילים וגלישה), זה כנראה לא באמת יפריע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טריפל C (באנדל בזק).

לא פעם עונה נציג אחרי צלצול אחד, כאילו שמתקשרים לחבר.

די יעילים.

חח החברים עסוקים ולא עונים בד''כ.

בזק ובזב''ל לפעמים עונים מיידית קרה לי כמה פעמים.

אני עם תשתית של הוט וספק בזב''ל 200 מ''ג והורדתי את כל ההגנות המיותרות

של הספק שבכלל לא היה לי צורך בהם (יש לי איסט בתשלום)

אין תלונות.

עריכה אחרונה על ידי yossy

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלם 17 ש"ח בחודש לאקספון ווואלה - אין תלונות.

משחקי רשת כבר לא רלוונטיים (עברתי את הגיל) כך שלייטנסי נמוך לאירופה גם לא משחק תפקיד.

על כמה ומה (תשתית/ספק)?

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משלם 17 ש"ח בחודש לאקספון ווואלה - אין תלונות.

משחקי רשת כבר לא רלוונטיים (עברתי את הגיל) כך שלייטנסי נמוך לאירופה גם לא משחק תפקיד.

אני סופר אחורה כבר תקופה יפה ואני מידי כמה שנים נופל לזה שוב. אל תמהר להחליט. :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה מראש.

תוכל לפרט מה היתה הבעיה הספציפית עם השרות?

מה דרשת מהם להגדיר? למה הם בכלל אמורים להגדיר?

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...