Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חיפוש המלצות לספק אינטרנט עם שירות נורמלי

Be roo
שימו לב! השרשור הזה בן 1467 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני הייתי בבזק וראיתי שהוט מציעים אינטרנט מהיר בגובה 200 שזה פי 2 ממה שיש לי (באותו המחיר) אז עברתי להוט.
כעת אחרי שבוע אני רואה שהאינטרנט של הוט בעצם מגיע ל 80 אז דיברתי עם נציגי השירות של הוט והם אמרו לי שזה עומס בבניין.
למחרת קמתי ב 5 כדי לבדוק את המהירות ללא "העומס בבניין" וראיתי שאין שינוי, אז התקשרתי שוב להוט ואמרתי שזה לא קשור לעומס והם אמרו לי שהכבל שלי לא תקין.
התקשרתי חבר שגר בבת ים ומרוצה מגלישה עם הוט בגובה 170 ושאלתי אותו איה כבל יש לו כדי שאקנה כזה , ובשיחה הבנתי שזה כבל בדיוק כמו שיש לי, אז שוב התקשרתי להוט ואמרתי "די עם התירוצים".
לבסוף אני חוזר לבזק שם לפחות לא אתעצבן על נציגי שירות ולא אשמע סיפורים
התשתית שהייתה לי הייתה של הוט והספק היה של הוט נט - אל תתקרבו לחברות האלה

עריכה אחרונה על ידי Franco14
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני סובל מאותן בעיות, המחשבה שלי היא שיש בעיה בכבלים מחוץ לבניין (קופסת החיבורים מאחורי הבית פתוחה וחשופה לפגעי מזג האויר). כל כמה חודשים מחליפים לי מודם, מה שלא עוזר במיוחד.

הבעיה שלי היא שאין שום חלופה, בזק נותנים 10 מס"ש לא יציבים, והסיבים לא הגיעו ולאור אופי השכוה גם לא יגיעו כל כך מהר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חובב קטן מאד של הכלבים, אבל ככל הנוגע לתשתית הבחירה ביניהם ובין נזק תלויה מאד במיקום הספציפי שלך, ויכול הבדל משמעותי אפילו בין בניינים סמוכים זה מאד תלוי בסלילה שיש מחוץ לבניין.

אם יש אפשרות לסיבים אופטיים זה עדיף כמובן, והתשתית הכי טובה היא של IDC (או איך שלא קורים למיזם הכושל הזה עכשיו).

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גר בשכונה של צמודי קרקע ובתים נמוכים (יש אולי 2-3 בניינים קצת יותר גבוהים), כך שהסיכוי שאחת מחברות הסיבים תגיע אלינו בשנים הקרובות קלושה. האמת היא שבזק השחילה סיבים לפני כמה שנים, אבללא חיברה אותם לשום דבר, אני מניח שכל ההשקעה הזו ירדה טמיון בגלל שחיקה של הסיבים הלא מטופלים. על כל הצרות תיבת החיבורים של בזק בכניסה לשכונה ואני גר בקצה הכי מרוחק שלה, כך שאפילו ה-15 מס"ש התאורטיים שהיו לי לפני מספר שנים היו 8-10 באופן מעשי, קצת חלש למשפחה עם 5 משתמשים שמהם 3 די כבדים. אז לא היתה לי ברירה והתחברתי להוט עם 200 מס"ש. הבעיה היא שרק חדר אחד נהנה מהמהירות כיוון שהחמור שהשחיל לי כבלי רשת לפני 7 שנים לא יד מה הוא עושה (זה התברר לי בדיעבד, מדבר על מתקין אזעקות שחילטר על חשבוני) והשחיל חלק מהבית עם כבלי 100 מס"ש, ובמקרה אותו חדר מחובר לתיבת החיבורים הראשית בכבדל כזה. וזו לא השטות היחידה שהוא עשה, ואין לי כוח ורצון להשחיל מחדש את כל הבית בכבלי גיגאבייט.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Franco14 כתב:

אני הייתי בבזק וראיתי שהוט מציעים אינטרנט מהיר בגובה 200 שזה פי 2 ממה שיש לי (באותו המחיר) אז עברתי להוט.
כעת אחרי שבוע אני רואה שהאינטרנט של הוט בעצם מגיע ל 80 אז דיברתי עם נציגי השירות של הוט והם אמרו לי שזה עומס בבניין.
למחרת קמתי ב 5 כדי לבדוק את המהירות ללא "העומס בבניין" וראיתי שאין שינוי, אז התקשרתי שוב להוט ואמרתי שזה לא קשור לעומס והם אמרו לי שהכבל שלי לא תקין.
התקשרתי חבר שגר בבת ים ומרוצה מגלישה עם הוט בגובה 170 ושאלתי אותו איה כבל יש לו כדי שאקנה כזה , ובשיחה הבנתי שזה כבל בדיוק כמו שיש לי, אז שוב התקשרתי להוט ואמרתי "די עם התירוצים".
לבסוף אני חוזר לבזק שם לפחות לא אתעצבן על נציגי שירות ולא אשמע סיפורים
התשתית שהייתה לי הייתה של הוט והספק היה של הוט נט - אל תתקרבו לחברות האלה

בשביל פוסטים כאלה בדיוק יש לנו את האופציה לעשות "עצה טובה".
מצטרף לדיס-המלצה על הוט. מי שרוצה לראות את תהליך הירידה בבריאות שהוט העבירו אותי במשך שנה, יריץ חיפוש פשוט בפורום.

אל תתקרבו.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף לדיס המלצה על הוט עם סייג - רק אם אין ברירה (כמו ספריאל), הייתי מתחבר.

כמו הרבה אנשים, שיצאה הפרסומות של 200 מגה החלטתי שהספיק לי לקבל 50 מבזק ועברתי.

זה התחיל רע עם ספק שהוא לא הוט נט, למרות שבדיקות speed test הראו תוצאות טובות, הגלישה בפועל הייתה איטית באופן לעומת מה שהיה עם בזק (+נטויזן).

לאחר מכן הוספתי עוד איזה 10 שקלים ועברתי לספק הוט נט. היה שיפור קל, אבל עדיין חווינו איטיות במהלך "שעות העומס", מה שלא היה לנו לפניי כן.

נשברתי וחזרתי לבזק, במהלך השנה הזו גם שידרגו את התשתית ל 100 מגה, אמנם הטורנטים יורדים לאט יותר, אבל התחושה הכללית היא שהכל מהיר יותר.

אז רק אם אין ברירה, הייתי מתחבר להוט. מבחינתי זה גם נכון לשירותי הטלויזיה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנים הייתי עם הוט על 100 מגה, לפני איזה 3 שנים קיבלתי טלפון שבתור לקוח טריפל בלה בלה שידרגו אותי ל-250 מגה.

היה דיי יציב, סביר לגמרי, אבל הספקית בזק בינלאומי עם התוספת של ה-PowerNGN או איך שלא קראו לזה בתוספת של 10 שקלים.

יצא לי 60 שקל לחודש ספקית במקום 30 בהוטנט אבל לא היו יותר מדי בעיות והיה דיי יציב

ואז עברתי לשכונה עם סיבים אופטיים ואמרתי שלום ולא להתראות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...