Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון: הושקה רשמית | פיג'ו 508 החדשה עברה רישוי בארץ (וקצת על מאזדה CX5)

LEGACY 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 1809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 190
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הGT נרשמה בקבוצת רישוי 6.

משמע המחיר שלה מעל 210,000ש"ח...

הPREMIUM קבוצה 5. מבחינת המנוע מקביל לסופרב 1.8T.

רמת אבזור בטח הSTYLE של הסופרב...(מחירון כ200אש"ח)

מעניין בכמה לובינסקי יתמחרו אותה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהסופרב מוסרת מעל ל-2000 רכבים בשנה, יש מאיפה להשיג לקוחות. הכל תלוי בתמחור.
בתמחור לליסינג.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

בוקר טוב,

הפתעתם...

אנחנו לא יכולים למסור כל פרט על ה 508 פאסטבק החדשה, רק לומר שהיא תהיה מאובזרת מאוד, שיקראו לה 508 פאסטבק, ושהיא תשנה חלק מהתפיסות המקובלות.

לא תוציאו מאיתנו מילה נוספת על ה 508 פאסטבק. :cool:

תאמינו לנו, שווה לחכות.

שבוע מקסים,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בשם 508? למה צריך את הפאסטבק ליד - כדי למחוק זכר הדגם הקודם שלא הצליח? אני אומר לכם לא צריך! יש לכם רכב נהדר למכור - נראה ומאובזר טוב. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לתמחר אותו בצורה ריאלית תוך התייחסות למתחרות מסביב ולביקוש ההולך וקטן לרכבי מנהלים.

בהצלחה.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיתוג הוא עניין חשוב מאוד מה לעשות, במיוחד שהקטגוריה הזו די מתה שלא בצדק בגלל האופנה הנוכחית.

בכל מקרה נראה שההערכה של המערכת לגבי המחיר תהיה נכונה, הוא יהיה כנראה בסקאלה הגבוהה של הקטגוריה. בלי מיתוג, עיצוב ואבזור יהיה לרכב הזה קשה, לכאורה יש לו עכשיו את כל ה-3.

אני מקווה שהרכב יצליח עד כמה שאפשר, משב רוח מרענן בנוף המשעמם של המפלצים הגבוהים והשמנים. מקווה מאוד שיביאו את גירסת הסטיישן גם, וגרסאות עם מנוע דיזל. מדובר בהימור לא קטן אני מניח מבחינת היבואן אז הגיוני לבדוק את השטח עם מס' גרסאות קטן בהתחלה.

508 סטיישן ידנית עם מנוע דיזל (גם אוטומט זה בסדר) 2.0... הסיכוי שנראה שילוב כזה כאן הוא אפסי ואפשר להבין, אבל זה בהחלט משהו שהייתי שמח לנהוג עליו. אולי באירופה באיזה טיול...

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פה יש עוד כמה פרטים שהגיעו אלינו. מקווים לעדכן עם עוד פריט מידע מעניין במיוחד בקרוב.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שרכב כזה יגיע ל 0 קילומטר. יש סיכוי שהיא תהיה להיט סוף סוף לפזיו.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי ותהיה להיט אבל אני לא אופטימי על רקע אופנת הקרוס אוברים המאוסה פלוס עניין המוצא הצרפתי.

אני אשמח להיווכח אחרת, זה רכב שיהיה לי כיף גדול לראות על הכבישים במקום עוד ג'יפון מכוער ומשעמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1809 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...