Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עדכון: הושקה רשמית | פיג'ו 508 החדשה עברה רישוי בארץ (וקצת על מאזדה CX5)

LEGACY 1.8
שימו לב! השרשור הזה בן 1783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם הרכב יתומחר בגזרת 165 אלפי שח יש לו סיכוי לא רע להצליח בגזרת הליסינג , יש הרבה אנשים אשר יעדיפו את הפיזו המעוצבת על הסקודה.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תקנו אותי אם אני טועה אבל מקריאה אני מבין שגם הפרימיום וגם הGT הן שתיהן 1.6 טורבו?

גם אותו הגיר?

כי אז זה אומר שההבדל הוא בתוכנה בעיקר או אולי - בתוכנה בלבד. לא מדבר על הבדלים באבזור וסטיילינג - נטו כוח ותמסורת.

מעבר לכך הרכב פשוט מהמם!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנו אותי אם אני טועה אבל מקריאה אני מבין שגם הפרימיום וגם הGT הן שתיהן 1.6 טורבו?

גם אותו הגיר?

כי אז זה אומר שההבדל הוא בתוכנה בעיקר או אולי - בתוכנה בלבד. לא מדבר על הבדלים באבזור וסטיילינג - נטו כוח ותמסורת.

מעבר לכך הרכב פשוט מהמם!

מערכת יניקה? סעפת? הזרקה? גודל שסתומים? בכלל, מבנה הראש? אינטרקולר? קראנק שאפט? אורך זרועות בוכנה? טורבו?

יש הרבה דברים מעבר לתוכנה בלבד שאפשר להחליף כדי לשנות את ההספק ולהישאר עם אותו נפח.

חוץ מזה, הגיר לא קשור להספק.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמא - ההבדלים בין מנוע ה-208GTI וה-308GTI כוללים בין היתר:

> מגדש טורבו אחר (עם לחץ גדישה מירבי גבוה יותר)

> מצנן ביניים גדול יותר

> תוכנת ניהול מנוע שונה

בבסיס, זה אותו מנוע EP6FDTX אך ב-208 דגם המנוע הוא 5GR וב-308 הוא 5GN.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדוגמא - ההבדלים בין מנוע ה-208GTI וה-308GTI כוללים בין היתר:

> מגדש טורבו אחר (עם לחץ גדישה מירבי גבוה יותר)

> מצנן ביניים גדול יותר

> תוכנת ניהול מנוע שונה

בבסיס, זה אותו מנוע EP6FDTX אך ב-208 דגם המנוע הוא 5GR וב-308 הוא 5GN.

הרבה מעבר לרק טורבו ותוכנה. בוכנות וטלטלים מחוזקים. יחס דחיסה נמוך יותר. בלוק זהה אך שאר המכלולים שונה.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזכות הסופרב עומדים תא מטען ומושב אחורי מרווחים בהרבה מאלה של ה508.

רוב האנשים שלוקחים סופרב זה בגלל התדמית המכובדת. אם היו רוצים יותר פרקטיות ומרחב - הם היו הולכים על ג'יפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי, תודה - מנועים בנויים אחרת לגמרי - גיר לא קשור להספק אבל יש לגיר מגבלת מומנט שהוא מסוגל לספוג ואז אם כן תשדרג תוכנה בפרימיום - יכול להיות שתגיע למגבלה של הגיר. בגלל זה שאלתי גם לגבי גיר.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב האנשים שלוקחים סופרב זה בגלל התדמית המכובדת. אם היו רוצים יותר פרקטיות ומרחב - הם היו הולכים על ג'יפון.

אני יכול לחשוב על מעט מאוד ג׳יפונים ״עממיים״ שמספקים יותר מרחב או פרקטיות מהסופרב, אם בכלל...

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיג'ו 508 הקודמת נמכרה היטב בשנה הראשונה שלי (1200 יחידות) ואז הלכה וירדה כל שנה.

זה קורה עם הרבה דגמים צרפתיים יקרים יחסית - מתחילים עם מכירות גבוהות יחסית ואז הולכים ודועכים עד שמגיע דגם חדש וחוזר חלילה.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סופרב זה הרכב הכי מרווח שאפשר לקנות, אין ג'יפון שמתקרב לו. אבל מקרה הסופרב מאוד מעניין, הרכב לא הצטיין באמינות בלשון המעטה בדגם הקודם שלו, והפופולריות שלו רק גברה, לעומת ה508 (וכל ליין PSA) שחטפה חזק על מנוע ה156 הזוועתי, בגלל זה לדעתי היבואן טועה שלא מנסה לתקן את התדמית עם הדיזל, כמו שעשו בשכל רנו, עובדה שה3008 דיזל מאוד מצליח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק לדבר על שינוי תדמית באמצעות דיזל, כשבכל העולם חוץ מישראל דיזל היום זו מילה כמעט מגונה...

ה3008 דיזל נמכרה ונמכרת טוב כי מההתחלה הם מיצבו והעמידו אותה כגרסת הבסיס. הזולה יותר.

לדעתי 508 דיזל פה עלול להתברר כטעות בקטגוריה בעייתית היום גם ככה.

Sent from my iPhone using Tapatalk

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק או לא, רנו מכרו בעשור הזה בעיקר הודות למוניטין שקיבלו ממנוע הדיזל שלהם, אם היו מסתמכים על הבנזין היו מתחרים עם סיטרואן על גודל הפספוס, לא יודע מי יהמר שוב על ה1.6T בנזין של PSA אחרי שנכווה איתו בC5, 508 ,5008 ו3008, למרות שהמנוע שופר, קטסטרופות ברכבים צרפתיים יושבות הרבה זמן בזכרון של עם ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...