Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרב הצרפתיות הנוחות - מבחר דגמי פיג'ו מול רנו מגאן גרנד קופה החדשה

daido1
שימו לב! השרשור הזה בן 1776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למיטב זכרוני הקוגה הנעה כפולה צומצם ובכללי נמכר כרגע רק בשתי גרסאות אבזור והנעה קדמית. כמו כן סובל מזוויות גלגול מורגשות אבל ממה שניסיתי הוא היה הכי כיפי לנהיגה בסגמנט שלו.

אני חושב שגם ניסן קשקאי החדש עם מנוע סוף סוף שהיה חסר לו צריך להכניס למשוואה. אבזור בשפע וגם יפה ב160 אלף. חבילה משתלמת?

פיאט בראבו סינסיישן 2011(2013-2015). היום פיג׳ו 308 פרימיום כחול כהה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 174
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הקוגה נוחה יותר מה-3008 ( יש לה מתלה מתוחכם יותר מאחור), אך היא מרגישה מיושנת מאד לעומת ה-3008 האוונגרדית.

למה אתה מתעלם מהגולף?

אני לגמרי לא מתעלם מהגולף. כשהיבואן יחליט לתת לנו לד מלא כמו בכל מדינה מתוקנת, היא תחזור למשוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שגם ניסן קשקאי החדש עם מנוע סוף סוף שהיה חסר לו צריך להכניס למשוואה. אבזור בשפע וגם יפה ב160 אלף. חבילה משתלמת?

עכשיו בדקתי את המפרט שלה. יודע מה?? לגמרי ברשימה! Value for Money חבל"ז!

אני כבר יודע בדיוק איך הח'ברה מלובינסקי יזנפו בי על עצם ההשוואה, אבל נראה לי שאני בדרך לעמת אותה ראש בראש עם 3008. :-)

לגבי נוחות, מצאתי את הציטוט הבא באתר של "אוטו":

"

נוחות הנסיעה טובה יותר בנסיעה עירונית מאשר מחוצה לה, מאחר ובתוואי הבינעירוני מורגש חוסר ריסון המוביל לתנודות מרכב מיותרות. בנוסף, בתוואי כזה מתגלה בידוד רעשים לא מוצלח. בדגם המעודכן המצב הפוך – נוחות הנסיעה טובה פחות בתוואי עירוני ועדיפה בתוואי בינעירוני, ובידוד הרעשים עדיף

."

בקיצור, עד שלא אסע, לא אדע.

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו בדקתי את המפרט שלה. יודע מה?? לגמרי ברשימה! Value for Money חבל"ז!

טוב, כמעט... בקרת שיוט אדפטיבית אין (רק רגילה). לכל המתחרות - ממזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, כמעט... בקרת שיוט אדפטיבית אין (רק רגילה). לכל המתחרות - ממזמן.

אני חושב שאפשר לחיות בלי בקרת שיוט אדפטיבית! חוץ מזה הרכב מאובזר כמו שצריך..

פיאט בראבו סינסיישן 2011(2013-2015). היום פיג׳ו 308 פרימיום כחול כהה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי בק"ש אדפטיבית בפיז'ו 5008 וממש לא הרגישה לי בנוח. הרכב כל הזמן נצמד לימין הנתיב ולא במרכזו כמו הקיה. ההאטה וההאצה בפקק הרגישו לא לינאריות וכל הזמן הייתי בסטנד ביי. לדעתי זה קריטי להתנסות במערכות הללו ברכבים הספציפיים לפני שמחליטים.

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הכותרת צריכה להתרחב.

מהיום זה כבר ראסמית לא רק צרפתיות.

לקחתי את הניסן קשקאי החדשה לנהיגת מבחן(1.3, 160 כ"ס, גיר רובוטי 7 מהירויות).

הופתעתי לטובה! לגמרי "פרצה בונקר" צרפתי, והתגלתה כרכב נוח לא פחות מהפיג'ו 3008 עליה נהגתי לפני שבוע!

ראשית, עלי לפרגן לאביחי מאולם תצוגה רעננה שגילה סבלנות ובקיאות חסרות תקדים לכל הניג'וזים שלי :-)

הוא ליווה אותי בנהיגה וספג ממני באורך רוח ארטילריה של שאלות כולל נסיונות "התקלה" מאתגרים מ nissan.com

עמד בכך בגבורה, והפגין ידע רב ומדוייק!

לגופו של רכב - אוקיי, הוא לא נראה עתידני ברמה של ה"קוקפיט" של 3008, אבל נראה ומרגיש מצויין!

שום רגשי נחיתות מול מיטב התוצרת מגרמניה וצרפת.

גם המושבים התגלו כ"צרפתיים" באופיים - תמיכה מעולה לגב תחתון ועליון, רכים במידה.

בנסיעה בעיר מרגישים אומנם את השיבושים הרבים, אבל באופן רך ומתחשב, מאד מזכיר את ה-3008, ויותר מוצלח מה-308 הנוכחית שלי. ייתכן שמול רנו מגאן (שלא לדבר על C5 איירקוס..), היא כבר תאלץ להכנע, אבל לפחות את הרף שלי היא עברה באופן מרשים!

מחוץ לעיר, היא כבר ממש רכה, סופגת וביחד עם בידוד רעשים מעולה (בדקתי עד 110 קמ"ש..) אני מרגיש שאני יכול לנהוג איתה עד דהב ולהרגיש רענן.

שילוב מנוע-גיר מעולה ומגיב היטב, אומנם קצת פחות מ-3008 1.6 אבל בהחלט יספק את רובכם!

(תאוצות ביניים די דומות ל-308 הנוכחית שלי).

הנדסת אנוש גם חבל"ז, הכל נופל לידיים "על עיוור" בדיוק איפה שאתה מצפה, ו.. טוב לחזור לבקרי מזגן פיזיים ולא במסך!

לגבי אבזור - יפה שהכניסו לד מלא ברמת אבזור של 160K שקלים (בהשוואה לפיג'ו זאת ממש נדיבות..)

הייתי מוכן לשלם אפילו עוד כמה שקלים ולסגור הזמנה כבר היום, אם גם היו מוסיפים את מערכת ה-pro-pilot המעולה של ניסן! יותר בגלל השיוט האדפטיבי וסיוע בפקקים, פחות בגלל בקרת סטייה מנתיב אקטיבית.

את האנגלים מפנקים, אז גם לנו מגיע!

https://www.express.co.uk/life-style/cars/817580/Nissan-Qashqai-2017-for-sale-UK-price-specs

השארתי הודעה אישית למנהל המכירות של המוצר בקרסו, והודעתי שאני אפילו מוכן לוותר על החימום מושבים ועור נאפה בשביל מערכת בטיחות/נוחות משובחת.

מה אתם אומרים? אולי אני סתם מגזים בדרישותיי?.. ;-)

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, הכותרת צריכה להתרחב.

מהיום זה כבר ראסמית לא רק צרפתיות.

לקחתי את הניסן קשקאי החדשה לנהיגת מבחן(1.3, 160 כ"ס, גיר רובוטי 7 מהירויות).

הופתעתי לטובה! לגמרי "פרצה בונקר" צרפתי, והתגלתה כרכב נוח לא פחות מהפיג'ו 3008 עליה נהגתי לפני שבוע!

לא ממש, הקשקאי הוא במשפחה הצרפתית - אמא רנו דואגת לו יפה, נהגתי בXTRAILL דיזל ובאמת מדובר ברכב לא רע בכלל.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ממש, הקשקאי הוא במשפחה הצרפתית - אמא רנו דואגת לו יפה, נהגתי בXTRAILL דיזל ובאמת מדובר ברכב לא רע בכלל.

האסקטייל דיזל מרעיש כמו טרקטור. ממש לא משהו לשיוט רגוע

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון חדשות:

מנהל-מוצר קשקאי התקשר אלי באופן אישי לבקשתי משירות לקוחות. (שאפו! לא טריוויאלי).

פירגנתי לו ולאביחי מהאולם גם על היחס ובעיקר על ההפתעה לטובה בנהיגת מבחן.

יחד עם זאת, הבהרתי לו שהוא הפסיד אותי כלקוח בטוח, היות והם לא מוסיפים את pro pilot לאף רמת אבזור (אבל חימום מושבים ועור נאפה כן.

הוא השתדל מאד לא להגרר איתי לדיונים בנושא, והסתפק ב"זה לא כלכלי להביא את זה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1776 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...