Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

במוו סדרה 8 בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קצת קשה להנות מדאג.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

אני דווקא נהנה ממנו, התשוקה שלו לתחום ממגנטת וכיף לראות אותו.

עריכה אחרונה על ידי Doron_Z
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שם היא עולה 113 אלף דולר, שליש​ ממחירה בארץ.

ובגרמניה היא מתחילה מ-125,700 יורו.

שוב פעם האמריקאים דופקים את הגרמנים.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ובגרמניה היא מתחילה מ-125,700 יורו.

שוב פעם האמריקאים דופקים את הגרמנים.

זה מחיר הכולל מע״מ כך שתכלס המחיר הוא 105,600 אירו, לשם ההשוואה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז גם את המחיר האמריקאי צריך להוריד לא? או ששם אין מע"מ?

וגם לא ברור למה אתה מוריד את המע"מ, הרי זה לא שאתה יכול לא לשלם אותו.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר שמפורסם בארה"ב הוא ללא מיסים מקומיים, בניגוד למחיר באירופה/ישראל שמפורסם עם מע"מ. בגלל זה ההשוואה בין המחיר שמופיע באתר האמריקאי לזה שמופיע באתר הגרמני/ישראלי לא נכונה, זה הכל.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שמה ש ch2856 מנסה לומר לכם זה שעדיין לא הפנמתם/הבנתם שהמחיר המוצג בארה״ב הוא לפני מיסים (אין שם מעמ אבל כן מתווספים כמה גרושים על המחיר המוצג, לא משהו דרמטי).

באירופה המחיר המוצג כולל מעמ של כ 20 אחוז (תלוי איפה).

אם רוצים להשוות בין ארה״ב לאירופה איפה המשווקים דופקים הכי פחות את הצרכן, צריך להוריד את המע״מ מהמחיר האירופאי כדי להגיע למחיר ״בסיס״/clean.

זה שתשלמו מעמ באירופה או מיסים מלאים בארץ זה ברור. אבל השאלה היא על איזה מחיר בסיס תשלמו את המיסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כן רלוונטי במקרה של רכבי יוקרה . כי ברגע שהמחיר בארץ מנופח X3, ייבוא אישי יכול לחסוך כמה מאות אלפי שקלים.

ברכבים עממיים, שעולים כפול וקצת מאשר בחול, לא שווה להתעסק עם זה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת קשה להנות מדאג.

Sent from my SM-G965U using Tapatalk

תסביר?

אני דווקא נהנה ממנו, התשוקה שלו לתחום ממגנטת וכיף לראות אותו.

בדיוק, חוץ מזה שהוא מעביר שם הרבה דברים בהומור, גם אם לפעמים יש לו פיצ'רים שהוא לא באמת יודע להסביר מסיבות כאלו ואחרות והוא חותם ב'I don't know why it's there... but IT IS'.

כל חובב רכב יאהב לראות סרטון של רכב חדש מהנייילון או אחד בן מעל 15 שנה שנשמר כמו שצריך, בלי שריטה אחת, הכל תקין ומבריק, כשהאדם שמספר לך על הרכב לא רק יודע להקריא את הנתונים הטכניים, אלא מסביר את הלך הרוח והחשיבה בעיצוב, הנדסת האנוש ובחירת החומרים.

עריכה אחרונה על ידי EliC25
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

די כבר עם ה"בחו"ל יותר זול". זה נכון אבל לא רלוונטי למי שגר פה.

צודק, אבל זה מחליא. העובדה שבאנגליה אני מעמיד 840 בחניה במחיר שפה עולה לי 320 מאובזרת פשוט מדכאת.

ה850 שם (20% מע״מ) עולה £100k שזה כ€100k, או 470 אלף ש״ח.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה שהיא עולה שקל תשעים בארה"ב, משנה כי?

די כבר עם ה"בחו"ל יותר זול". זה נכון אבל לא רלוונטי למי שגר פה.

אם תחשב לאחור את המחיר ללא מיסים ותשווה (לרכב עם אבזור זהה) למחיר בארה״ב או למחיר באירופה מנוכה מע״מ תוכל לקבל סדר גודל של כמה היבואן פה בארץ מחייב אותך אקסטרה ביחס למדינות אחרות, וזה סוג של אומדן לגובה ההנחה שהיבואן פה בארץ יכול לתת לך (על מחיר הבסיס) מבלי להפסיד.

לא אומר שתקבל הנחה, אבל אינדיקציה לאן הוא יכול להגיע אם רק ירצה.

ברור שלגבי המיסים אין מה לעשות.

עריכה אחרונה על ידי Gidimi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, אבל זה מחליא. העובדה שבאנגליה אני מעמיד 840 בחניה במחיר שפה עולה לי 320 מאובזרת פשוט מדכאת.

Sent from my iPhone using Tapatalk

במחיר שבו קניתי ג'ולייטה, בארה"ב הייתי קונה 235 ובמחיר שבו קניתי ברז בארה"ב הייתי קונה קיימן. אבל חוץ מלכעוס (לא נותן לי כלום) או לנסות לעבור לארה"ב (לא בא לי), מה טובה לי ההתעסקות בזה?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארה"ב זול יותר - ממש סקופ.

מי שרוצה לקנות את הרכב וכואב לו המחיר בארץ, מוזמן לייבא אחת מארה"ב - זה כנראה עדיין יהיה זול מאשר בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כן רלוונטי במקרה של רכבי יוקרה . כי ברגע שהמחיר בארץ מנופח X3, ייבוא אישי יכול לחסוך כמה מאות אלפי שקלים.

...

תהיה בטוח שמי ששוקל את הרכב הזה, כבר בירר יבוא אישי ויודע כמה הוא עולה אצלו בחנייה, אחרי קנייה, הובלה, מיסוי ומה לא. מי שלא - כנראה שלא מפריע לו המחיר המנופח.

אז מה?

כשגרתי באנגליה ב-1993 היתה לי אסקורט XR3i, וכשחזרתי לישראל לא היה לי כסף אפילו לאונו 1.4. אתה חי בישראל, עם המשכורת של ישראל, עם ההוצאות של ישראל, עם הרכבים של ישראל.

אם תחשב לאחור את המחיר ללא מיסים ותשווה (לרכב עם אבזור זהה) למחיר בארה״ב או למחיר באירופה מנוכה מע״מ תוכל לקבל סדר גודל של כמה היבואן פה בארץ מחייב אותך אקסטרה ביחס למדינות אחרות, וזה סוג של אומדן לגובה ההנחה שהיבואן פה בארץ יכול לתת לך (על מחיר הבסיס) מבלי להפסיד.

לא אומר שתקבל הנחה, אבל אינדיקציה לאן הוא יכול להגיע אם רק ירצה.

ברור שלגבי המיסים אין מה לעשות.

ומה איכפת לי כמה היבואן שילם ליצרן, ומה מתח הרווחים שלו? מה יעזור לי לדעת שה-8 הזה עלה לו חמישים אש"ח? הוא מוכר במחיר שמוכר (מינוס הנחת התמקחות כזו או אחרת) - וזהו. שום ידע מקדים לא יגרום לו לרדת יותר ממה שהתכוון מלכתחילה, בטח לא ברכב שיימכור את כל ההקצאה שמיועדת לישראל.

למען הסר ספק, אני כותב את זה דווקא כאחד שגם אם היה לו כסף, ה-8 הזה לא מעניין אותי ולא הייתי שוקל אותו ממילא, כי השאיפות המוטוריות שלי נמצאות במקומות אחרים. אבל כל פעם חוזר הדיון הזה על השוואת המחירים, וכולכם כבר יודעים לדקלם לבד את הסיבות למה רכבים עולים בישראל כמה שעולים. אז אולי די?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...