Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית שירות מעליבה עם ארביב מוטורוס נתניה

GuyGeva
שימו לב! השרשור הזה בן 2080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התכוונתי שאם שולם 70000 והצמיג באמת משומש (עזוב את הפורום, אותי, אותך, בן אדם קונה ורואה שקיבל משומש) זה מעצבן ומוצדק

Daihatsu YRV 01' 86 HP << Sold

KIA Cerato 08' LX 122 HP

Chevrolet Cruz 13' LT Wagon 141 HP 1.8L

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גועל נפש. רכב חדש מהסוכנות צריך להיות מבריק, מצוחצח, הצמיגים צריכים לעבור ניקוי יסודי עם חומר ייעודי וגם הניילונים שעל הרכב צריכים להיות נקיים ועם ריח של חדש. זה מה שקונה שמשלם עשרות ומאות אלפי שקלים צריך לקבל, ולא רכב מאובק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להבין איך צמיג אחד יכול להיות משומש.

יש פה שתי אפשרויות:

א. הרכב עצמו נסע על ארבעת הצמיגים המקוריים שלו לא מעט, ולקראת המסירה החליפו לו רק שלושה צמיגים לחדשים עם תאריך ייצור של שבוע אחרי המקוריים - לא סביר בעליל.

ב. הרכב עצמו לא נסע, אבל צמיג אחד נפגם בצורה כלשהיא בהובלה, והוא הוחלף בצמיג משומש משבוע לפני שאר הצמיגים - גם לא מאוד סביר, אבל עוד איכשהו הגיוני.

מצד שני, התרחיש הכי הגיוני (לדעתי) הוא שכל הצמיגים חדשים, אבל העובדה שאחד מהם "ישן" יותר מסייעת לראות אותו (באופן לא מודע) כמשומש, והלכלוך מאוד עוזר במקרה כזה.

מבחינת שירות וטיפול בתקלות, דוקא נראה לי סביר: הגיע לקוח, קרתה תקלה (רכב לא שטוף ולא מוכן למסירה). הציעו להכין את הרכב - לא התרצה. הציעו להחליף רכב באיחור של כמה ימים - לא התרצה. דרש לבטל עסקה - קיבלו. נכון שהתקלה לא היתה צריכה לקרות מלכתחילה, אבל משקרתה, בסה"כ לא התעלמו וניסו להציע פתרונות.

לדעתי, בלי תמונות, כל השרשור הזה חסר ערך לגמרי, וקצת נשמע כמו "קניתי אוטו חדש בפעם הראשונה ולא התייחסו אלי כמו למלכת אנגליה". אולי באמת מדובר בצמיג משומש ושריטות נוראיות ואולי לא, לעולם לא נדע.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכוונתי שאם שולם 70000 והצמיג באמת משומש (עזוב את הפורום, אותי, אותך, בן אדם קונה ורואה שקיבל משומש) זה מעצבן ומוצדק

בהחלט. קשה לי להאמין שהיה נתקל בסירוב אם היה מבקש להחליף לצמיג חדש. מפה ועד ביטול עסקה, במיוחד כשיש בה הנחה נאה, זה מוגזם. השריטות, בהנחה ומדובר בשריטות ולא משהו שיורד עם נגיעת פוליש, זה כבר יכול להיות סיפור אחר. למרות שגם כאן ניתן להתעקש על הנחה נוספת בגובה טיפול דיטיילינג אם מדובר כאמור בשריטות מינוריות שירדו עם פוליש נקודתי.

אם הוא החליט לבטל עסקה זו זכותו המלאה. אני פשוט לא מבין איפה השרות המעליב פה? לא נפנפו אותו ואפילו אמרו לו שידאגו לו לרכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד גולף.

נגיד ואתה הולך למרתפי האלקטרוניקה לקנות טלויזיה 32 אינץ במבצע. במקום 999, רק 699.

הנחה מאוד יפה!

ואז אתה בא - קונה. מחכה שבוע לקבל אותה ופתאום - האריזה פתוחה.

ואתה רואה שהשלט קצת משומש.

ואז אתה מגלה שפשוף קטן במעמד.

וגם איזה פיקסל שרוף קטן בפינה.

אבל יציעו לך סוללות חדשות.

ואפילו קיט כזה לניקוי המסך, עם שפריצר ומטלית מיקרופייבר, זה סבבה? תיקח?

לדעתי לא כל כך.

ואם זה לא בסדר במוצר שעולה פחות מאלפיה זה לא בסדר במוצר שעולה 70 אלף. הנחה או לא הנחה.

עריכה אחרונה על ידי Nakamichi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל הציעו לו טלוויזיה אחרת, חדשה...

אם היו מציעים לי טלוויזיה חדשה, כנראה הייתי לוקח. בטח לא הייתי רץ לפתוח שרשור ולדבר על עוגמת נפש.

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון.

מצד שני הוא חיכה לטלויזיה הזאת וקיבל מוצר שלא היה צריך להימסר כמו שהוא.

אני יכול להבין למה הוא מוכן לוותר וללכת לקנות טלויזיה אחרת דרך ערוץ הקניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד גולף.

נגיד ואתה הולך למרתפי האלקטרוניקה לקנות טלויזיה 32 אינץ במבצע. במקום 999, רק 699.

הנחה מאוד יפה!

ואז אתה בא - קונה. מחכה שבוע לקבל אותה ופתאום - האריזה פתוחה.

ואתה רואה שהשלט קצת משומש.

ואז אתה מגלה שפשוף קטן במעמד.

וגם איזה פיקסל שרוף קטן בפינה.

אבל יציעו לך סוללות חדשות.

ואפילו קיט כזה לניקוי המסך, עם שפריצר ומטלית מיקרופייבר, זה סבבה? תיקח?

לדעתי לא כל כך.

ואם זה לא בסדר במוצר שעולה פחות מאלפיה זה לא בסדר במוצר שעולה 70 אלף. הנחה או לא הנחה.

שלט משומש ושריטות על טלוויזיה לא ישאירו לך ספק שמדובר במוצר משומש. פותח השרשור לא צירף תמונות אלא רק ציין שנעלב. ממה? לא ידוע. הוא לא קיבל סירוב לכלום. יותר מזה, הציעו לו לקבל רכב חדש. את האופציה הזאת אגב בהרבה מקומות אפילו לא יציעו לך. רק אומר.

שיצרף תמונה של הצמיג, רצוי כמה תמונות, ואז נשפוט. כנ"ל לגבי השריטות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון.

מצד שני הוא חיכה לטלויזיה הזאת וקיבל מוצר שלא היה צריך להימסר כמו שהוא.

אני יכול להבין למה הוא מוכן לוותר וללכת לקנות טלויזיה אחרת דרך ערוץ הקניות.

ברור, זכותו המלאה. אבל מה מעליב פה? סרבו להחלפת צמיגים? אמרו לו סע לדרך הכל בראש שלך? התעקש קצת והוצע לו לקבל רכב חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התבכיינתי , ולא ביקשתי יחס של מלכת אנגליה .

ביקשתי שמן הראוי לשלם 70 אלף ש"ח על רכב את המינימום של המינימום לפחות שידאגו . אם זה אומר שטיפה וניקיון . אם זה אומר לעשות בדיקה יסודית ומלאה לפני שמתקשרים אלינו .

לא בא פה להכפיש אף אחד ולא לעשות "שיימינג" ולא "רצתי" לפתוח פה פוסט . אבל גם לא הלכתי לסופר לקנות 2 עגבניות . לא מזלזל כמובן .

סך הכל תיארתי חווית קניה של רכב חדש , לטעמי זה מעליב ומכעיס לקבל רכב חדש ככה . גם אם זה לדעת חלקכם דברים קטנים ושוליים , (ואני מכבד את כל הדעות פה ומודה למי שטרח לרשום את דעתו)

ולא משנה מה הציעו לי .

מי שחושב אחרת ממני מכבד אותו . ביקשתי פעמיים בפוסט לשמוע את חוות דעתכם ואני מקבל כל דעה .

לצערי אין תמונות ואתם צודקים לגמרי בקטע הזה . טעות גדולה שלי . הצמיג עם התאריך השונה היה נראה ממש משומש , לא התמקדתי רק על התאריך , שלושת הצמיגים האחרים היו עם הפסים הכחולים כחדשים לגמרי , בצמיג הבעייתי הפס הכחול כמעט ולא נראה . קרתה תקלה עם אחד הצמיגים ? תחליפו זוג על אותו סרן או את ארבעתם . או שתהייו שקופים ותגידו את זה כי הצמיג הזה הוחלף ויש לפחות בן אדם אחד בעולם שיודע מזה .

ההנחה לא הייתה על הרכב הספציפי שלנו , אלא על כלל הרכבים בגימור הזה , גם אני ביררתי לעצמי בקשר לרכישת הרכב הנ"ל .

הרכב לא 0 ק"מ . חדש לגמרי מהסוכנות .

ק"מ של הרכב היה 10 , לא הנענו את הרכב ולא הכנסתי סוויץ אבל ממבט על לוח השעונים גם שהרכב היה מכובה היה רשום 10 ק"מ .

מקווה שעניתי לכולם ולא פספסתי

עריכה אחרונה על ידי GuyGeva
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

10 ק"מ זה סביר לחלוטין. פסים כחולים נראים יותר או פחות? לא מצביע על כלום. ראית סדקים כתוצאה מיובש? שחיקה?

לא בטוח שיש תקלה בצמיג הספציפי, ובהחלט ייתכן שהיה תקין לחלוטין ורק נראה משומש. קשה לי להאמין שהיתה בעיה בצמיג אחד והם עשו מאמץ למצוא צמיג זהה שיתאים גם קרוב ככל הניתן לתאריך הייצור של שאר הצמיגים.

מסירה של רכב לא נקי זה לא משהו נדיר וקורה גם עם מכוניות יקרות יותר. בהחלט היו צריכים להפעיל את ההגיון שלהם ולדאוג למסירת רכב נקי. זה הכי בסיסי שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת מצליח ידידי. יכול להיות שהתפנצ'ר להם צמיג בגלל שהרכב עמד X זמן בלי לזוז. שמו צמיג שהיה להם במלאי ואמרו ייאלה סלמאת. לך תדע כמה אנשים קיבלו את הרכב ככה ולא שמו לב בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ז"א שמו צמיג שהיה במלאי? במקרה היה להם את אותו הצמיג בדיוק עם תאריך ייצור כמעט זהה במלאי? יש להם מלאי של צמיגים זהים לאלה שהרכבים מגיעים איתם, או שהם עשו מאמץ וטלפונים לפנצ'ריות וביקשו מפורשות צמיג מייצור 1817 או 1917? נו באמת.

נראה "משומש" במקרה הזה יכול בהחלט גם להיות בסך הכל "מלוכלך מהשאר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק לגמרי שהרכב היה צריך להיות נקי ובלי שריטות, וזו אכן תקלה שלא דאגו שהוא יהיה במצב כזה לפני שהגעת.

מצד שני, צריך גם להבין שהרכב (כמו כל רכב חדש) נקי כי מנקים אותו, והעובדה שהרכב הספציפי הזה לא היה נקי לא מעידה בשום צורה על הרכב עצמו (שיכול להיות תקין לחלוטין) אלא על תקלה בהכנה למסירה.

לגבי הצמיג, נשמע לי מאוד מוזר שהצליחו למצוא צמיג זהה מתאריך ייצור מאוד קרוב, אבל לא פוסל. גם אם כן (בהנחה שאם היו עדיין שאריות של פס כחול אז הצמיג לא באמת משומש) אין שום צורך (להבנתי) להחליף שני צמיגים. החלפה של שני צמיגים נחוצה כשאחד מהם משומש באמת, ואז רמת השחיקה (והאחיזה) בשני הצדדים תהיה שונה לגמרי אם יוחלף רק צמיג אחד. במקרה ששניהם חדשים, זה לא באמת קורה וזה בסדר להחליף רק אחד לצמיג חדש אחר.

אבל תקלות קורות, לכולם. השאלה אם הטיפול בתקלה היה סביר, ולדעתי, ממה שסיפרת, התשובה היא כן (אם כי אי אפשר באמת לדעת בלי להיות שם).

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ז"א שמו צמיג שהיה במלאי? במקרה היה להם את אותו הצמיג בדיוק עם תאריך ייצור כמעט זהה במלאי? יש להם מלאי של צמיגים זהים לאלה שהרכבים מגיעים איתם, או שהם עשו מאמץ וטלפונים לפנצ'ריות וביקשו מפורשות צמיג מייצור 1817 או 1917? נו באמת.

נראה "משומש" במקרה הזה יכול בהחלט גם להיות בסך הכל "מלוכלך מהשאר".

הסיפור עם הצמיג כנראה הרבה יותר פשוט - אחד מהצמיגים המקוריים ברכב הזה או ברכב אחר ניזוק (או בהובלה או בבונדד). אז העבירו צמיג מרכב אחר אליו. בגלל זה הקרבה בתאריכים (כי הרכבים הורכבו כנראה בזמן דומה ועומדים ביחד).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2080 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...