Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית רכב ממגרש...

Grand Torismo
שימו לב! השרשור הזה בן 6989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה דעתכם כל קניית רכב ממגרש ? מישהו מכיר את "רכב דליה" בדאליית אלכרמל?

ממליצים או לא ?

הערה : מדובר באופל אסטרה שנת 94....

תודה מראש...

The New Opel Astra :grin: Trust Your Eyes

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי להכליל - אם אתה מחפש צרות, כמעט בטוח שתמצא אותן שם...

רוב המכוניות המגיעות למגרשים שאינם טרייד אין רשמי של יבואן בעיני עד שיוכח אחרת.

(אלא אם מדובר במכוניות עם שוק לא קיים - אבל אז גם הסוחרים לא קונים אותן)

לפעמים יש שם מציאות, אבל צריך לנקוט ב"כבדהו וחשדהו"

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור הצפון קנייה ממגרשים די מקובלת,בעיקר בקוו שמחדרה וצפונה.בדוק את המכונית לגופה,וייתכן שהיא טובה.היתייחס אליה בדיוק כמו לרכב מהעיתון,על כל המשתמע מכך.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי, הבעיה אינה האם המכונית במצב טוב או לא; זאת ניתן לבדוק. הבעיה במגרשים בדרך כלל היא אי החוקיות של הרכב. עדיין לא הבנתי איך הם עושים זאת (מכירת רכב לא שלהם, הלבנת רכב וכו') אבל נתקלתי בזה לא פעם. לא ידוע לי איך הם מצליחים אלא אם כן יש להם מישהו "בפנים", במשרד הרישוי. בכול מקרה, כבר קרה לי 3 פעמים (מתוכם פעמיים באזור ירושלים) שסוחר ניסה למכור לי רכב הרשום במשרד הרישוי כגנוב (גם לי היה, אז, מישהו "בפנים"...).

כאשר התקשורת והמדיה, כולל האינטרנט, מוצפים תרתי משמע בהודעות של מכירת רכב - אין לדעתי שום הצדקה ללכת לסוחר במגרש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזור הצפון קנייה ממגרשים די מקובלת,בעיקר בקוו שמחדרה וצפונה.בדוק את המכונית לגופה,וייתכן שהיא טובה.היתייחס אליה בדיוק כמו לרכב מהעיתון,על כל המשתמע מכך.
תסלחו לחן, הוא קצת התבלבל.... מה שהוא רצה לכתוב הוא:

"באזור הצפון מכירה (של סמים) במגרשים די מקובלת (בעולם התחתון), בעיקר בקו שמחדרה וצפונה.

בדוק שאין במכונית גופה, ויתכן שהיא טובה....." :wink:

דעתי האישית בלבד... אני לא הייתי מוכן לעשות העברת בעלות לרכב ממגרש מחדרה, גם אם יתנו לי אותו במתנה. בכלל, גם אם העסקים האלה ישרים כסרגל, הם נראים כמו מכבסה של איזה ברון סמים, ולפי דיווחי המשטרה, כנראה שהם לא כאלה תמימים. אני מדבר רק על המגרשים בחדרה.

יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון ולא הוגן לעשות הכללות.נכון שענף המסחר ברכב סובל מתדמית ירודה ומשם רע בכללותו,אבל גם למיגרשים מגיעים מכוניות טובות.בדוק את האוטו במכון בדיקה בתל-אביב,בדוק במשרד הדישוי בקפידה,ומצדך שבעל האוטו יהיה זונה ממין זכר או סוחר סמים או אפילו סוחר באברי אדם...אבי קנה לפני שנים ב.מ.וו מסוחר סמים,והיא היתה מצויינת!

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים יש שם מציאות, אבל צריך לנקוט ב"כבדהו וחשדהו"

במקרה של מגרשי מכוניות/סוחרים יש לנקוט באופן הפוך - "חשדהו וכבדהו".

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון ולא הוגן לעשות הכללות.נכון שענף המסחר ברכב סובל מתדמית ירודה ומשם רע בכללותו,אבל גם למיגרשים מגיעים מכוניות טובות.בדוק את האוטו במכון בדיקה בתל-אביב,בדוק במשרד הדישוי בקפידה,ומצדך שבעל האוטו יהיה זונה ממין זכר או סוחר סמים או אפילו סוחר באברי אדם...אבי קנה לפני שנים ב.מ.וו מסוחר סמים,והיא היתה מצויינת!
הטעות הקלאסית של הישראלים, לא להסתכל בקנקן: אני אישית לא הייתי מפרנס סוחר סמים. מצטער. אני משתדל לקדם אנשים טובים ולא אנשים רעים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירחמיאל לא היית קונה רכב במצב מצויין שאתה אוהב,רק בגלל שהמוכר הוא בן אדם "רע"???

לגבי המגרשים,קנינו רכב ממגרש פעם,והוא שירת אותנו נאמנה.פשוט צריך לבדוק יותר טוב את הרכב,ולא לקחת למכון בדיקה שהמוכר מבקש,אלא אחד שסומכים עליו.

Fiat Tipo Media 1.4Ei 1994

Citroen Xsara 2001 1900 Diesel

Opel Corsa 2000 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירחמיאל לא היית קונה רכב במצב מצויין שאתה אוהב,רק בגלל שהמוכר הוא בן אדם "רע"??? בדיוק!

לגבי המגרשים,קנינו רכב ממגרש פעם,והוא שירת אותנו נאמנה.פשוט צריך לבדוק יותר טוב את הרכב,ולא לקחת למכון בדיקה שהמוכר מבקש,אלא אחד שסומכים עליו.

כמובן להזהר ולא להכליל את כול המגרשים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ירחמיאל לא היית קונה רכב במצב מצויין שאתה אוהב,רק בגלל שהמוכר הוא בן אדם "רע"???

אם אתה קונה רכב ממגרש, בא נגיד בחדרה, ברור שהוא לא יסכים לנסוע איתך לבדיקה בחולון, נכון?

אם אתה הולך למכון בסביבה, אין סיכוי שהוא לא מכיר בו מישהוא שהוא משמן לו את החשבון בנק.

ברור שזאת הכללה לא פיירית אבל דווקא במקרה הזה (חדרה והסביבה) היוצא מן הכלל מעיד על הכלל.

אין לי בעיה עם לקנות מאנשים מפוקפקים (כל עוד הם בחזקת חפים מפשע) אבל סתם לדוגמא, איפה שזרקו רימון יד והרגו זוג מפרדס חנה אני לא אקנה רכב בחיים.

זריקת הרימון לא הייתה על רקע סיכסוך עיסקי אלא על רקע סיכסוך בעולם התחתון ומכאלה אנשים אני לא מקבל אוטו אפילו לא במתנה!

גם אני קניתי רכב ממגרש בחדרה, גם אותי הוא שירת נאמנה במשך 6 שנים (פורד אסקורט משטרתית) אבל שנה אחרי שקניתי גיליתי שהרכב הועלה לכביש ועבר טסט ללא תשלום האגרות ובמקום 1200 ש"ח(נדמה לי שזו היתה האגרה השנתית) שילמתי 3800 ש"ח (שתי אגרות,ריבית ודמי רישום של המספר הצהוב)!!! איך הוא בכלל קיבל מספר צהוב ואיך הוא קיבל ניירות ועשה טסט ללא תשלום האגרות, ואיך הפקידה בדאר העבירה בעלות? לאלוהים הפתרונים, ככה שגם אם אתה בודק ב 1000 עיניים, זה יכול לבוא מכיוון בילתי צפוי ולנשוך אותך בתחת. בקיצור..... מאוד להזהר.

בברכה,יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לך רכב כזה ממגרש, לך לרחוב ראשי תמצא לפחות 2 אופל אסטרה משנים אלו למכירה...

הלוגו של רוב מכוניות העל הוא חיית בר. יגואר, למבורגיני, פרארי, רק פג'ו האגדית יש לה אריה, בגלל זה פג'ו בעייני היא מכונית על.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6989 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...