Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב עם שלושה ילדים

SurfHigh
שימו לב! השרשור הזה בן 1786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מסכים עם הדברים הנאמרים, רק אוסיף שהסדרה 3 טורינג אולי מכילה 500 ליטר אבל זה שימושי רק עם המזוודות הופכות לנוזליות לניצול הנפח, אחרת אין שם כמעט מקום לדעתי.

זה כבר מזמן לא e30 טורינג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • תגובות 36
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כמו שכתבתי קודם, הכנסתי הזמנה בסיקסט לרנו גרנד סניק/פורד גרנד סי מקס.

אז למה אני מקפיץ את השרשור? כי נתקלתי בזה:

http://www.peugeot-openeurope.com/en/

השכרת רכבי פג'ו ישירות על ידי החברה (או לפחות זכיין רשמי שלה).

מסתבר שבתוספת של 140 אירו לעומת ההזמנה הקיימת, אפשר להבטיח פיג'ו 5008 ידנית *דיזל* עם GPS (למרות שמאמין שדיזל עם GPS יהיה גם ברנו).

נראה לי בין השורות שזה שירות שמיועד יותר לאנשי מכירות, טכנאים ובכלל מכוון לשוק העסקי.

היתרונות של הרנו לעומת הפיג'ו:

זול יותר

אין תשלום מראש - כלומר ניתן לבטל ללא עלות בכל שלב. בפיג'ו יש עמלת ביטול של 50 יורו עד 21 יום לפני הנסיעה, וככל שמתקרבים מעבר לזה, זה מגיע למאות אירו.

עם רוצים בוסטר בסיקסט זה 30-40 אירו. בפיג'ו זה מאות (כן מאות!) אירו.

היתרונות של הפיג'ו:

אחלה רכב

דגם מובטח

עד כמה שאני מבין זה כולל ביטוח בלי השתתפות עצמית.

אני נוטה לשדרג לפיג'ו, למישהו במקרה יש ניסיון איתם? מישהו מכיר חברות רכב נוספות עם שירות השכרה שכזה?

להשכרה: חתימה בפורום הרכב המוביל בישראל!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, אבל הם יקרים להחריד.

נראה שבכל מדינה אחרת חוץ מצרפת הם גובים בין €250 ל€350 רק על הובלה וזה לכל כיוון!

על 5008 לעשרה ימים בלונדון באוגוסט הם רוצים לא פחות מ€2340 [emoji33]

גם בצרפת בלי דמי הובלה שבוע באוגוסט יוצא €1608 ל5008 ידנית ו€1680 לאוטומטית. גם לא בדיוק זול.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי עכשיו למה...

המחירים שלהם הם לשלושה שבועות (21 יום) מינימום השכרה. אפשר להזמין פחות אבל תחויב לפי 21 יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, המחירים ל 21 יום ומעלה. ראיתי שגם לרנו וסיטרואן יש תוכניות דומות.

העניין הוא שאני לא מוצא בירורות מהזמן האחרון על פיג'ו, ואילו שאני כן מוצא, הן מ2014 ודי גרועות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המלצה מכמה השכרות בשנים האחרונות - תתקשר אליהם טלפונית. עשיתי זאת מספר פעמים (כולל לאחרונה) וקיבלתי תשובות במקום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ את השרשור, כי שוב נוסעים בקיץ.

ההרכב: 2 מבוגרים, 3 ילדים, אחד מהם בבוסטר.

נסועה צפויה: 1400 ק"מ

ציוד: 3 מזוודות של 20 ק"ג ועוד 2-3 תיקים

אופי המסלול: יהיו 4 נסיעות ארוכות (שעתיים עד ארבע שעות מקסימום) עם כל הציוד. השאר יהיו נסיעות קצרות עד 50 ק"מ וללא ציוד.

האם פיג'ו 3008 תתאים למשימה?

אני שואל כי יש הפרש משמעותי מאוד בין ה 3008 לבין ואן של 7 מקומות ( למשל הגרנד סניק שבוודאות מתאים).

ההבדל עומד על 500 אירו.

הדגמים החלופיים ל 3008 לפי האתר של סיקסט הם: ניסאן קשקאי, פורד קוגה, אופל גרנדלנד.

אם יש בעלי 3008 שיוכלו להתייחס, אני אשמח.

עריכה אחרונה על ידי SurfHigh

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עוד שלב: ילדים במושב הרכב או במושבי בטיחות?

בהנחה שאין בעיה של מושבי בטיחות ההמלצה שלי - 5008 או רנו אספאס או משהו דומה. אפשר גם סטיישן גדול כמו מונדיאו או אוקטביה.

תביא בחשבון כמה דברים:

1. ספירת המקומות והמזוודות באתרי חברות ההשכרה אופטמימית להחריד.

2. נסיעה צפופה פוגמת קשות בהנאה מהטיול. אני לא יודע אך זה אצלך, אבל לי יש שלושה בנים זכרים, ואצל אלה ההורמונים מתחילים לפעול בגיל אפס. כלומר - תוקעים את המרפקים זה בזה כל הזמן. ככל שהם יהיו פחות צפופים תצטרך להתעסק אתם פחות.

3. ואנים 7 מקומות רגילים חסרי תא מטען. כלומר - אפשר לתקוע שם שתי שישיות מים, אבל אפילו טרולי נכנס בקושי. לכן צריך לקפל את שורת המושבים האחורית.

4. המלצה: גש לאיזור סוכנויות הרכב בעירך ועשה סיבוב כדי לבדוק את האופציות. יתכן שתגלה שדגם זה או אחר כן או לא מתאים לצרכיך.

5. הגדרת הדגמים בקבוצות גם הי יצרתית מאד, ואתה עלול למצא את עצמך ברכב "שווה ערך" - אבל עם תא מטען קטן ב-150 ליטר מהדגם המוזמן. תצטרך להיות אסרטיבי, מניסיוני בסופו של דבר תקבל רכב מתאים, גם אם הקטגוריה בחברת ההשכרה יותר גבוהה.

שני הטיולים משפחתיים האחרונים שלי עם כל הכנופיה (כדי לסבר את האוזן, הצעיר שלי כעת בן 23) - היו לגרמניה ואז הזמנתי אופל זאפירה, קיבלתי רנו אספאס ברמת גימור "רובוטריק" שממש אהבתי (קיפלתי את שורת המושבים האחורית לטובת המטען), ולאיסלנד, שם היה חשוב לי 4X4 (לא שטח) וההבטחה לאוקטביה קויימה, גם הרכב קיים את מה שהבטיח.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק לא אודי a4 סטיישן. בגרמניה "שידרגו" אותי מאופל אינסגניה סטיישן, איזה רכב איום ולא נוח שלא לדבר על מערכת סטופ/סטרט שכיבתה את הרכב בגלישה בתוך צומת והיינו ממש קרובים לתאונה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשטסים לחול רוב הזמן המזוודות בצימר או במלון. אני מקפיד לשכור רכב 7 מקומות . אחרי שפורקים מזוודות הבן הקטן בגיל 6 מתרווח בשורה השלישית , הבנות הגדולות כל אחת בצד בשורה האמצעית ויש מקום לכולם . והכי חשוב - שקט. אין מריבות .

זה יקר , אבל שווה לי את זה .

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

nepet - מה שכתבת נכון בטיולי כוכב קצרים. בהחלט לא בטיולים נודדים שבהם מחליפים מקום לינה כל לילה עד 3 לילות.

חפש שרשורים שפתחתי בשנים האחרונות על טיולים שלי בחו"ל, במרביתם החלפתי מלון או צימר מדי 1-2 לילות. הנה הדוגמא הקיצונית ביותר - 10 מלונות, מוטלים וצימרים על פני 16 יום (ועוד כמה לילות אצל המשפחה בסוף הטיול).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו יכול להסביר מה הרציונל מאחורי המחירים האלו?

אאודי A6 זול יותר מ אאודי A4?

Capture.JPG

במוו X5 עולה פחות מפג'ו 5008?

Capture.1JPG.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היצע וביקוש. די נורמלי באירופה למען האמת.

לדוגמא ה5008 יושבת בקבוצה של 7 מקומות ויכול להיות שבתאריכים שבחרת יש יותר ביקוש לקבוצה הזו מהקבוצה לה הX5 שייכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1786 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...