Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת lexus is300h - גרסת גימור

tomik
שימו לב! השרשור הזה בן 2179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אשמח לעזרתכם ולחוכמת ההמונים. מעוניין ברכישת רכב מסוג lexus is300h הייתי בסוכנות ועשיתי נסיעת מבחן. (חשוב לציין שכשהגעתי לנסיעת מבחן בכלל כיוונתי לכיוון גרסת הכניסה שעולה 229K גרסת הluxury) סה״כ התרשמתי מהרכב לטובה.

הרכב שקיבלתי לנסיעת מבחן הוא בגרסת גימור high preimium (אין להם את גרסת הluxury שהיא גרסת הכניסה לתת לנסיעת מבחן.. כמה מפתיע) והוא מלא בפיטצ׳רים ופינוקים שאין בגרסת כניסה.. כמו מערכת שמע איכותית, מושבי עור, מסך מולטימדיה ענק, כיסאות חשמליים, פנסים טיפה שונים וכו׳ כשחזרתי מהנסיעת מבחן אמרתי לנציג מכירות שאמנם הרכב כיפי ומפנק אבל הרכב שהבאתם לי בנסיעת מבחן הוא רכב של 300K... קצת לא הוגן :)

עכשיו, אם אני כבר אקח זה יהיה או את גרסת הכניסה (luxury) או את גרסת הhigh premium (יש גם גרסת אמצע שלא באה מבחינתי בחשבון) למרות שחשבתי בהתחלה ללכת על גרסת הכניסה.

גרסת הכניסה עולה 231K וגרסת הhigh premium עולה 300K מה דעתכם? האם שווה לשלם עוד 60K על כל הפינוקים?

מצד אחד חבל על הכסף ומצד שני אם כבר אז כבר... אשמח לדעתכם!

מצרף צילום מסך מהאתר שלהם שתראו מה מגיע עוד בגרסת הhigh premium

Screen Shot 2018-03-06 at 9.36.37.png

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על גרסת premium ומוותר על high... אבל זה רק אני )

נציגי מכירות בסוכנות גמישים במחיר?

תודה על ההתייחסות.

כן, גמישים בקטנה. אני דווקא לא הייתי הולך על הפרימיטום מכיוון שמה שקנה אותי בגרסת הhigh premium זה דווקא המערכת, המסך ורמת הגימור בפנים (היא טיפה שונה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדרך כלל לא אוהב להציע משהו אחר כשפותח השרשור לא ביקש, אבל אם אתה חושב להוציא 300 אלף על is, הייתי מציע לך לבדוק את הב.מ.וו 330e בגרסת אקסקלוסיב או אינדיבידואל. רכב מרווח, מאובזר, חזק, מהיר ומהנה משמעותית מהלקסוס. סוג של מציאה בגלל המס המופחת.

מצד שני גרסת הפתיחה של הלקסוס ב239 (לפני הנחות) מהווה תמורה מעולה.

גילוי נאות; אני נוסע ב330e.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בדרך כלל לא אוהב להציע משהו אחר כשפותח השרשור לא ביקש, אבל אם אתה חושב להוציא 300 אלף על is, הייתי מציע לך לבדוק את הב.מ.וו 330e בגרסת אקסקלוסיב או אינדיבידואל. רכב מרווח, מאובזר, חזק, מהיר ומהנה משמעותית מהלקסוס. סוג של מציאה בגלל המס המופחת.

מצד שני גרסת הפתיחה של הלקסוס ב239 (לפני הנחות) מהווה תמורה מעולה.

גילוי נאות; אני נוסע ב330e.

האמת שאני די נעול על הלקסוס (אני היום גם עם לקסוס) רמת השירות והאמינות שלהם יותר טוב משמעותית מהגרמניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאני די נעול על הלקסוס (אני היום גם עם לקסוס) רמת השירות והאמינות שלהם יותר טוב משמעותית מהגרמניות.

היתה לי את הIS300H לפני המתחית פנים, אל תתלבט לרגע בינה לבין הBMW, הלקסוס הרבה יותר טובה,מפנקת,אמינה.

תתחדש!!!, אני הייתי לוקח את הפשוטה.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי את הIS300H לפני המתחית פנים, אל תתלבט לרגע בינה לבין הBMW, הלקסוס הרבה יותר טובה,מפנקת,אמינה.

תתחדש!!!, אני הייתי לוקח את הפשוטה.

תודה ניב,

אפשר הסבר, למה דווקא הפשוטה ולא הhigh?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש!!!.

לא ציפיתי ממך שתגיד אחרת ניב [emoji2]

אבל בוא ספר לי למה הלקסוס ״הרבה יותר טובה״ עד כדי כך שהב.מ.וו לא שווה התלבטות?

עריכה אחרונה על ידי robertf
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה ניב,

אפשר הסבר, למה דווקא הפשוטה ולא הhigh?

אני לא ניב אבל כמו שכתבתי קודם, ב239 המחיר שלה מצוין, ב300 המחיר כבר בעייתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרסת הכניסה עולה 231K וגרסת הhigh premium עולה 300K מה דעתכם? האם שווה לשלם עוד 60K על כל הפינוקים?

מצד אחד חבל על הכסף ומצד שני אם כבר אז כבר... אשמח לדעתכם!

אלא אם פספסתי משהו אז הפער הוא 71 ולא 60. לי אישית (ואני כנראה לא רלוונטי בכלל לדיון הזה) אין התלבטות. הייתי קונה את גרסת הבסיס. אבל אני כנראה הייתי הולך על הבסיסית גם אם הפער היה 30....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ניב אבל כמו שכתבתי קודם, ב239 המחיר שלה מצוין, ב300 המחיר כבר בעייתי.

צודק 12345

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ציפיתי ממך שתגיד אחרת ניב [emoji2]

אבל בוא ספר לי למה הלקסוס ״הרבה יותר טובה״ עד כדי כך שהב.מ.וו לא שווה התלבטות?

אני יסביר למה, פעם הייתי קורא מבחני דרכים ולפי זה גם בוחר את הרכב שלי, עם הזמן למדתי שיש במבחנים גם אינטרסים והחלטתי תמיד לעשות נסיעות מבחן ולא רק על מנצח המבחנים. עשיתי נסיעת מבחן על 316 ו320 ומאוד התאכזבתי, כעבור כמה ימים עשיתי נסיעת מבחן על הIS300 והייתי מופתע מאוד לטובה (פעם ראשונה שנהגתי בלקסוס) נוח מאוד, שקט מאוד, איכות חומרים גבוהה משמעותית מה320, חסכוני מאוד בדלק, לפי דעתי גם הרבה יותר יפה, מסך שלא נראה שתקעו אותו ברגע האחרון ובעל מסגרת עבה מול גודל המסך (בBMW), בנוסף הבמוו היתה מאובזרת באופן מביך, אפילו בקרת אקלים מפוצלת לא היה.

אחרי שקניתי גם גיליתי את השירות המצויין של לקסוס ואת האמינות ומחירי הטיפולים הזולים.

מאז כבר החלפתי את הIS לNX ובקרוב אני יקבל את הRX שלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל מצוין שאתה לא קורא ובוחר את הרכבים שלך על פי מבחני דרכים אחרת בחיים לא היית קונה את הNX... [emoji6]

שמע זה מאוד תלוי מה אתה מחפש. התאכזבת מה320 (עזוב את ה316 שהיא חלשה מאוד בהשוואה ללקסוס) ומצד שני היא יודעת לעשות דברים שהלקסוס לא יודעת לעשות, ולהעלות חיוך

על הפנים, וזאת למרות שגם היא חלשה מהלקסוס (אבל זריזה יותר).

מסכים שהדגמים האלא לא המילה האחרונה באיבזור. מצד שני ההשוואה שלי היתה לדגם שלא נהגת בו. ה330e רכב חזק מאוד (ביצועים משמעותית טובים יותר מהis) מאובזר מאוד (יותר מהלקסוס) חסכוני מאוד, ומאוד מפנק. יעיד על כך אח של חבר ששמע לעצתי ורכש אחת כדי להחליף את האאודי A8 שלו (כולה בת שלוש) כי רצה רכב קטן יותר, ולא מפסיק להודות לי.

לגבי אמינות יש מצב שאם אתה מחזיק את הרכב עשר שנים, אתה צודק.

אגב, אין לי דבר נגד הis, וכמו שאמרתי בגרסת הבסיסית שלה היא מהווה תמורה מצויינת. ב300, הב.מ.וו אוכלת אותה בלי מלח.

תתחדש על הRX, רכב שתמיד אהבתי ומהיפות בקבוצה שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2179 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...