Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה יטי 1.2 2012 פלגים?

פמקין
שימו לב! השרשור הזה בן 2316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם החליפו פלאגים גם?

לא , הוא הסתכל על פלג מספר 1 ואמר שעדיין תקין , אני בטוח שעכשיו הם יגידו להחליף פלגים , למי שלא יודע להחליף פלגים בצמפיון זה באיזור ה 1000 שח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

קח טיפ ,סט זהה של Ngk עולה באיזור 280-330 .

שם בידוד על החוט?

החוט הגיע עם שרשור עליו , לזה אתה מתכוון ?

האם NGK עדיף על בוש?

יש עדיפות לפלגים מקורים?

בוש עולים 60 ליחידה ,אוליי צריך להוסיף מעמ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה המישחק הזה של למשוך עם הפלאגים? הם היו צריכים להיות מוחלפים לפני חוט ההצתה. כיצד הוא בדק את הפלאג? בדק מרווח אלקטרודה?

הוציא את הפלג והסתכל בעיין חופשיה ,

במידה והיה אומר להחליף הייתי מחליף , עכשיו שוב צריך ללכת למוסך ...

גם בטיפול האחרון אמרו לי שאין חובה להחליף את הפלגים , סה"כ כל עוד הכל תקין אני רואה את ההתנהלות הזאת באופן חיובי , המוסך לא מנסה לגזור על הלקוחות קופונים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם האיבחון נעשה בשיטת מצליח ומוחלפים חלקים בזה אחר זה הקופונים ניגזרים גם לא במיתכוון. אם מוסך כלשהו לא יודע שהפלאגים אצלך אמורים להיות מוחלפים ב 60 אלף יש פה כבר בעיה של ידע מקצועי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוחלפו 4 פלגים היום , נראה שהבעיה נפתרה , פלגים חלופים מתוצרת NGK , גם המקוריים היוVAG NGK.

חיובו אותי 240 שח , אחרי דין ודברים ללא חיוב על עבודה. יתכן והיה מיותר להחליף את הכבל שעלה 360 שח.

רגשות מעורבים , הלכו לקראתי בפלגים היום , אבל בזבזתי חצי יום נוסף ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה נאמר שיעור לחיים! בפעם הבאה תקשיב לעצות שלנו ותחסוך לא מעט כסף ועצבים. תקרא את תגובה מס #15 שלי. אותו בחור כבר הספיד את הגיר בגלל כל מיני מסקנות שזרקו לו באויר. אמרו לו שאין סיכוי שמדובר בפלאגים. מעבר לכך ביקשתי ממנו למשוך את ההיסטוריית טיפולים של הרכב מיומו הראשון ונירשם בהיסטוריה שהוחלפו פלאגים לא מזמן אך שפתחתי את הפלאגים ראיתי שמעולם לא נגעו בהם. עם הגריז המקורי...כבר ללא אלקטרודה כמעט! אפילו כדי שלא יפסיד יום עבודה אמרתי לו שישאיר לי את הרכב בלילה והוא הסתדר יופי ביום שאחרי. הניסיון של לא מעט אנשים פה בפורום משחק תפקיד חשוב בתגובות שנירשמות כך שכדאי להתייחס אליהם ולא רק בעירבון מוגבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2316 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...