Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קומפוננט במקום morel hybrid

Piero
שימו לב! השרשור הזה בן 2357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המגבר מוצהר 50rms x 4, לא קראתי את כל הנושא אבל ההצעה שלי היא פשוטה מאוד, נתק את הסט האחורי אם יש ותעבור להגברה אקטיבית, כלומר - טוויטרים ישר למגבר ולא לקרוס, גם כך הוופרים, את החיתוכים דרך המגבר עצמו. כך תוכל לאזן בין הטוויטרים שצווחים לך לטענתך לעומת הוופרים, לכוון לכל אחד גיין שונה בהתאמה.

hu: pioneer prs80

amp: celestra fa2300x, Zapco ST-2000XM II, hertz hdp4

front: hertz spl show ST44 + SV165L

sub: fi q15, psi recone

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אחרי שיחה עם כלל רכב אתמול ביקשתי להחזיר את המוצרים מהם אני לא מרוצה ולהשאיר את אלו שכן(המערכת והמוביל איי) הם סרבו בטענה שהם משומשים.

אני בודק כעת אופציות משפטיות.

עריכה אחרונה על ידי Piero
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עומר, חבל שאתה לא קורא. השרשור עדין לא ארוך מדי.

הוא מגביר את הקומפוננט וסאב בגישור עם המגבר. וההצעה לעבוד אקטיבי/חצי-אקטיבי כבר עלתה מספר פעמים.

אייל, הכל טוב ויפה, אבל כבר נתקלנו פה בפורום במצבים דומים בהם מתקינים אחרים לא רצו לקחת אחריות בנושא למעט אם הכל מפורק ומותקן מחדש על ידם. לא אומר שלא אפשרי למצוא אחד כזה, רק שגם זו עשויה להיות משימה עם קצת יותר מאמץ נדרש.

Piero,

מספר אנשים פה, כולל אנוכי, מנסים לעזור לך ומציעים הצעות יישומיות לביצוע, ואתה בשלך. אז לשם מה לפתוח שרשור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה התכוונת כשרשמת שהמערכת מוברגת לרצפת הרכב? ישירות??? או דרך פלטת עץ ללא מגע בין המגבר לרצפת הרכב?

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שתי :roll: אפשרויות. נו שלוש.

א - לפרק ולהחזיר - המתקין מסרב.. ואם כן הזיכוי יהיה לפי מוצרים אשר היו בשימוש..

(וגם הפסד עלות מחיר ההתקנה)

ב - לסדר את המערכת הקיימת - וכדאי אצל המתקין הנוכחי.. אשר מחוייב לכך.

ג - לגשת למתקין אחר - ולסדר את המערכת הקיימת.

לדעתי - יש למערכת במצבה פוטנציאל.. ואפשר לסדר אותה.

ואולי - צריך יהיה להחליף מגבר - או להוסיף מגבר לסאבוופר וגם זה בסבירות האחרונה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה פעמים הצרימה היא בכלל מהמידבאס ולא מהטוויטר.

ההימור שלי: ביצעו חר* של התקנה, בטח הרכיבו את המידבאס ישירות על פח הדלת בלי טבעת הגבהה או באיזה קומבינה אחרת על התושבת של הרמקולים המקוריים. שלא נדבר בכלל על בידוד אקוסטי.

העצה שלי: כמו שאמרו לך מספר פעמים לפני, גש למתקין נורמלי (ולא חסר כאלה - רק תבקש ויפנו אותך) שיסדר את ההתקנה ויעשה בידוד אקוסטי הכולל יריעות דיינמאט וספוגים.

אני מבין ללבך שבאת למקום מסוים ושפכת פרדסים של כסף לשווא. חרף זאת, הייתי ממליץ לך לנתק אתם מגע, הם לא יפתרו לך את הבעיות ובמאמר מוסגר אגדיל ואומר שכנראה הם גם לא מסוגלים ולא יודעים לפתור את זה.

בגדול הציוד שלך הוא לא רע ולא הייתי ממהר להיפטר ממנו. שוב פעם, תסדר את התקנה ותביא את המערכת למצב שאפשר לשמוע מוזיקה בצורה נורמאלית, אני מאמין שאפשר להגיע לתוצאה סבירה גם עם הציוד שיש לך היום. אח"כ תמיד אפשר לשפר ולשדרג.

לגבי הליכים משפטיים - עצה ידידותית, רד מזה. בזבוז כסף וזמן.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חצי השקל שלי - מנסיון עם עשרות סטים של מורל.

כל הדגמים החדשים של מורל מפיקים צליל צווחני וצורם. אופי הצליל הוא לא הרך והנעים שהיה פעם.

הפתרון היחיד היה לחבר את הסט אקטיבית - ללא הקרוסים המקוריים, ולחתוך את הטוויטרים ב5000 ומעלה. הטוויטרים מכוונים במקור לטווח תדרים נמוך שהם לא באמת מסוגלים להגן בצורה נעימה. כמו כן, כמו שלאנוספורס אמר - להנמיך את כל הטווח של 4-6 ק"ה, שהוא הטווח הבעייתי. כל פתרון ביניים - הנחתת הטוויטרים בקרוסים, הנמכת עוצמת הטוויטרים - לא יעזור. אלו פשוט לא דרייברים נעימים לטווחים מתחת ל6k.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוראל אכן עשו שיפטינג לסלילי טיטניום ברוב הסטים שלהם, עדיין הסלילים שלהם מטופלים באותו החומר והממברנות שלהן הינם עדיין ממברנות משי לטוויטרים - אין שום סיבה שצוויון הצליל החם לא ישמר, סלילי הטיטניום מגבירים את היעילות\נצילות של הרכיבים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי חברים, סליחה שלא כתבתי בזמן האחרון, עומס אדיר בעבודה.

מעדכן שהייתי בהתכתבות אל מול המקום שהתקין לי את המערכת, כתבתי להם מיילים מפורטים וקיבלתי תשובות כלליות, מעורפלות וחוסר התייחסות לרוב הדברים שרשמתי.

בכל מקרה ,וכמוצא אחרון לפני הליכים משפטיים (שברור שלא בא לי אבל בסופו של דבר אלך על זה כי אני פשוט לא מסוגל לסבול חוסר מקצועיות וזה מה שאני עושה במקרים הללו- וטרם הפסדתי) אני מחר מגיע אליהם להסיר את הסאב (שקניתי מהם ב 1100 ש״ח !!!! ועולה בזאפ 700 ש״ח) וננסה להגביר את המורל היבריד בברידג' עם האלפיין f300 וסוף סוף רמקולים של 140w יקבלו 150w ולא 50w.

אם זה יסדר את הסאונד של המורל מה טוב, לפחות נבין שהם לא קיבלו מספיק כוח ובגלל זה נשמעו סביר רק בעוצמות של 9 ומטה (הפיוניר מוציאה עד 31 מבחינת עוצמה) כל דבר יותר מזה והגבוהים מתחילים לצרום.

ואז אבין איזה סאב אני רוצה בטווח מחירים הזה (אגב אשמח להמלצות על קיקר או רוקפורד שלדוגמא שמעתי דברים טובים על ה p3).

ואז להבין אם אני רוצה מונובלוק לסאב או פשוט מגבר 5 ערוצים ( אשמח להמלצה גם על אלו).ֿ

יש לי כביכול זיכוי של 1588 ש״ח על הניפון והם עוד רוצים שאוסיף 200 ש״ח על האלפיין למרות שהוא נמכר בזאפ סביב אותו מחיר...

מזכיר שזו לא אמורה להיות מערכת spl אימתנית אלה מערכת שתמש בעיקר לרוק ואני מעדיף איכות על גבי עוצמה.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיירו - אם המתקין הנוכחי תתמודד כפי שתבחר להתמודד.

לפני התקנת המערכת הבאה שלך, לפני התקנת הרכיבים - אולי תתייעץ כאן קודם?

ותגדיר תקציב ואת סגנונות המוזיקה שאתה מחפש ואת אופי הבאס שאתה מחפש.

והפעם תבחר מתקין טוב - אני מאוד אתאכזב אם אגלה שדווקא אתה, נמצא בקטגוריה של מישהו שחוזר על הטעויות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא נשמע לי הגיוני - אז הרעש החד הזה הוא כנראה לא משהו שמגיע מהHU אלא תופעת לוואי של משהו שקורה בדרך.

אם הורדת את כל התחום הגבוה ב12 דיבי הרי שאתה בפועל כמעט ולא אמור לשמוע שם כלום - יש סבירות גבוהה מאוד שזה רעש שנקלט בדרך או מיוצר בדרך.

ואם זה כן מגיע מהHU בכל זאת אז זה משהו שקורה למרות הEQ

בקיצור משהו שם לא תקין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי רעיון:

אשמח לקבל המלצה למתקין ומאבחן תותח אמין ומקצועי (לא חבר של אח של אלא מישהו שממש יש לכם נסיון איתו) שיאבחן את המערכת ברכב שלי.

את הקומפוננט ממילא המתקין הציע לי להחליף לכן אביא רמקולים, מגבר וסאב חדשים מהם אבל אבקש מהם לא להתקין לי פשוט אקח את הקופסאות למתקין אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2357 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...