Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חם מהתנור - תמונות ריגול + הדלפות של סוזוקי ג'ימני החדש

Caveman
שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 273
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לעולם לא יימצא תמחור שיגרום לשוכני קארספורום להיות מרוצים. תמיד יקר מדי, גזלו לי אכלו לי שתו לי.

וכשיש מכונית זולה באמת, אז מתלוננים שהיא במפרט לא בטיחותי או שמדובר בכרכרה מקשקשת (ע"ע מיקרה).

לגופו של עניין, מחיר סביר לגמרי בשביל רכב נישה ששמר באופן נדיר על תצורה שנעלמה לגמרי, יחד עם עדכונים סבירים בבטיחות. אני מנחש (וזאת לא הסקת מסקנות עקבית, סתם תחושת בטן) שהמנוע החלוש ימשיך לנוע גם כששאר העולם יתרגל להחלפת מגדשים כחלק מהטיפול התקופתי...

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחיר עלה ב15k

זה לא הזוי ולא מטורף.

ואגב לא ראיתי כזה שרשור לפני יותר משנה שהאיביזה קפצה לדור חדש יותר ומחיר של 10k יותר

אף אחד לא אומר שזה הזוי, ואף אחד לא אומר שזה מטורף, ואני מנחש שגם במחיר הזה מי שיקנה את הג'ימיני יעשה עסקה טובה לטווח הארוך, כי הרכב מחזיק מחירון נהדר, ואם נשפוט ע"פ המכלולים השמרניים שמרכיבים אותו גם כנראה יהיה אמין מאוד.

זה לא אומר שהגישה של עלה ב-15K לא נורא היא נכונה. הגישה הזו בדיוק היא מה שמאפשרת למחירים לעלות ולעלות כל הזמן. זוכר מה קרה בצרפת לאחרונה שרצו לגעת במחירי הדלק? מה קרה בארץ שהעלו את הבלו? כלום. אין דין ג'ימיני כדין מס על דלק, אבל לתרץ את העליה במחיר בכל מני תירוצים זה גם לא לעניין. המחיר עלה כי היבואן יודע שהוא ימכור גם ככה ואין יבואן אחר. זה רכב שגם נראה חמוד מאוד, כמו צעצוע, יצליח גם בגיזרת רכבי השיק כמו שכתבתי קודם, אם היה צבע וורוד בקטלוג הוא היה כובש את לבבות בנות ישראל.

לגבי האיביזה היא נמכרה כנראה במכירת חיסול בסוף חיי הדגם. זה מבצע שדי חוזר על עצמו במקרה של האיביזה, ואז מגיע דגם חדש ונראה שהמחיר שלה עלה ב-10K... בדוק את מחיר האיביזה בלי מבצעים, כנראה שאין הבדל גדול בין הדורות אם בכלל.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היבואן תימחר בצורה שהוא ראה לנכון שהוא ירוויח הכי הרבה פר חתיכה.

יש עליית מחיר של 15K שתמורתה או שמקבלים תוספת אבזור לעומת הדור הקודם או שלא.

אם היבואן ימכור כמות מספקת בהתאם לתחזיות שלו לדגם, המחיר יישאר.

אם לא, יהיו הנחות/מבצעים וכו'.

זה לא חמדנות ולא חזירות, זו חברה שמטרתה להרוויח כסף וכמה שיותר. זהו.

פרקש, לגבי קהל הלקוחות של הג'ימני, אני בספק רב שאם הוא היה מגיע אפילו בורוד היית רואה יותר מידי מבנות ישראל קונות אותו. אולי קצת יותר מבעבר, אבל לדעתי ממש לא בפער.

ודבר אחרון לגבי לקוחות של מיני, מנעד הלקוחות נע בין ילדות בנות 17 שאבא קונה להם, ועד מבוגרים בני 80. כולל כל מה שבאמצע. מניסיון...

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי קהל הלקוחות של הג'ימיני החדש. זה ניחוש. לא אומר שאני בהכרח צודק.

לגבי קהל הלקוחות של המיני שהוא רכב נהדר בפני עצמו. לא אמרתי שהוא מורכב רק מבנות הרצליה פיתוח, אבל תסכים איתי שיש להן ייצוג יפה.

לגבי עסק או לא עסק חזירות או לא חזירות. זה ויכוח שהתנהל פה בכמה דיונים בעבר וימשיך להתנהל בהווה וגם בעתיד. רק אגיד שקשה להסתכל על יבואני הרכב בשוק הרכב לפי הכללים של שוק חופשי, שזה מה שניתן להסיק מהמשפט שלך, כי זה לא שוק חופשי. אם היה מדובר בשוק חופשי אני מסכים. בגלל שזה לא שוק כזה אני לא מסכים עם צורת ההסתכלות הזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התחילו למכור.

125 אלף לידני, 137 לאוטומט, ולראשונה בסוזוקי ישראל, יש בלימה אוטונומית , התראה על סטייה מנתיב, אורות אדפטיביים ואין תמיכה באנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי.

כמו עם כל מוצר בעל תועלת 'חריגה' ועדת מאמינים, גם כאן נראה שהתמחור גבוה, ויהיה לאן לרדת,

יחד עם זאת, לא יודע איזה עוד רכב אפשר לקנות במחירים האלה שבאמת יכול במצב סטוק לרדת לשטח קשה, וגם לצאת ממנו עצמונית.

האם הוא 'שווה' יותר מלנדקרוזר קצר מודל 2008-9-10? האם ההפרש במחיר מול ג'ימני יוצא בן שנה שווה את התועלות? כל אחד יעשה לעצמו את השיקול.

על פניו, מדובר ברכב שמדבר ישר לרגש, וזה מתומחר בהתאם.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואלה כל הפרטים שאנחנו יודעים. מפרטים ורשימות אבזור מלאות יתפרסו מאוחר יותר.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין את הפסקה לפני האחרונה של הכתבה.

איך אפשר להשוות ג'ימני לרכבי קורסאובר כמו ויטארה ויונדאי קונה? לג'ימני כרגע אין מתחרים ישירים, גם לא דאסטר.

קהל היעד שלו הוא לקוחות שמחפשים את יכולת השטח שהג'ימני מציע, יכולת שהדאסטר לא מתקרב אליה.

יכולים להיות גם לקוחות שקנו את הרכב בטעות, יבינו את הטעות שעשו וימכרו אותו תוך שנה פחות או יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממש לפני חצי רגע נחתו במייל של המערכת המפרטים המלאים של הויטארה והג'ימני. הנה הם בשבילכם:

ויטארה.

ג'ימני.

ג'וני, הפסקה האחרונה מיועדת לאנשים מהשורה האחרונה בתגובה שלך - אנשים שראו בג'ימני הקודם ג'יפון עירוני קטן וחביב שקל להחנות בתל אביב, וקנו אותו על סמך הדברים האלה. אני לא יודע לפלג את כלל הרוכשים, אבל ממה שאני רואה בכבישים, יש לא מעט כאלה. הם - כן משווים את הג'ימני לשאר הרכבים ברשימה והם לא יקנו את הג'ימני החדש עם המחיר החדש. מי שקונה את הג'ימני בגלל יכולות השטח שלו, יקנה אותו בגלל המחסור באלטרנטיבה.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזרה לי הצקצקנות ביחס "לזכותו" של היבואן/היצרן לבקש כל מחיר.ברור שזו זכותו ולטעמי זו חובתנו שלא לרכוש רכב במחיר מופקע. בכל הכבוד, עם כל התוספות הנדרשות מגיעים מהר מאד לכ-150,000 ש"ח... מה קרה?אם יש כאלו שהג'ימני הוא חלום עליו לא ניתן לוותר או שכל היום הם עולים ויורדים בדרכי עפר במעלה העקרבים ומורד הנחשים, שיבושם להם, אלו ששקלו ג'ימני כרכב שני בבית כי הוא חמוד, מיוחד ושפעמיים בשנה יוצאים לשטח לטיול+פיקניק , צריכים לוותר ולהשאיר הרכבים במחסן היבואן.הדברים נכתבים מתוך אכזבה מסויימת שכן הג'ימני החדש נשקל כאופציה של ממש עבור אשתי ביום שנחליף לה את ה-500 החמודה שלה (כלומר אנו שייכים לקבוצה "השנייה"), זה לא יקרה, בוודאי לא כחדש וסביר להניח שלא כמשומש שיהיה יקר בטירוף גם הוא.לבריאות לכם סוזוקי, אנחנו נחפש רכב במקום אחר.

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא צריך להיעלב,

אחת התורות המוכרות בשיווק היא דיפוזיית החידושים. הכוונה היא לסייקל של חיי מוצר, לצרכנים שלו בכל שלב, ולתמחור.

הג'ימני החדש שרק הגיח מהרחם של סוזוקי, הוא מוצר חדש, ולכן בהכרח יתומחר גבוה, על מנת למקסם את רווחי היבואן.

הצרכנים שלו בשלב זה של החיים הם מוגדרים כ early adaptors, והביקוש שלהם פחות מושפע ממחיר. (במקרה הזה אני לא סובר שמדובר ב 'חדשניים ביותר' אלא במאמצים המוקדמים.

הצרכנים בשלב זה של חיי המוצר ישלמו יותר.

אח"כ המחיר ירד, ויצטרפו עוד צרכנים לחגיגה.

כמעט כל רכב חדש שמושק, מושק במחיר ש'אין ממנו הנחות' וכמובן שזה גם תלוי במלאים שהיבואן מקבל.

בשורה התחתונה - אם אהבת את הג'ימני החדש, תמתין שנה, תוכל לקנות אותו בסכום משמעותי יותר נמוך.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^+1

כשהג'ימני הקודם חזר לארצנו כמעט מיידית הופיע במבצע של 'חבר' בהנחה די משמעותית (לא זוכר כמה) לגרסא הידנית.

במחיר הנוכחי יקנו אותו אנשים שרוצים ג'ימני וכל רכב שהוא לא ג'ימני פשוט לא מעניין אותם (ויש לא מעט כאלה בכל מני קבוצות פייסבוק וגם כאן בשרשור)

עם ההנחות יגיעו גם כל שאר הקונים, בין היתר כאלה שפעם קנו ג'ימני "כי הוא חמוד".

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שאתם צודקים. אני מעט סקפטי. לא מדובר ביבואן שידוע במבצעי החיסול שלו ובהנחות מפליגות, ואם הייתה הנחה על הדגם הידני זה כנראה מחוסר ביקוש...

חוץ מזה איך אפשר לא להיות סקפטי שאתה יודע שאורך החיים של ג'ימיני הוא בערך 500 שנה, זה אומר שהוא יגיע לנקודה במחזור החיים שלו שבה הוא כבר הופך לפחות חדש וגורר הורדת מחיר רק בעוד 250 שנה. עד אז אני לא אהיה פה לצערי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא פראייר שקונה הכל בכל מחיר, אני קונה את מה שמתאפשר לי כלכלית. אני לא פותח שרשורי "בחו"ל זה זול יותר". זו תפיסה מצויינת של המובן מאליו. מי שיש לו כסף, קונה, ולמי שאין, לא קונה. זה נכון לגבי כל דבר.

אה, וכן, עלית עלי. אני מקבל 5 שקלים על כל ג'ימני שתמכר, אז בטח שיש לי סיבה שהמחיר ישאר כמו שהוא.

המשפט הראשון שלך דווקא כן מסמל "פראייר" ישראלי ממוצע, שכן אם מתאפשר לו לקנות (נגיד, דירה שהבנק מסכים לממן) הוא יקנה בכל מחיר שיגידו לו כי זה "מתאפשר" לו (כך הגענו למחירים ההזויים של הדירות הפשוטות היום עם "אני יכול לקנות" ולא עם "אני רוצה/שווה לקנות").

ל90 אחוז מהאוכלסיה מתאפשר לקנות רכב ב130 א"ש, השאלה אם הרכב הספציפי שווה את זה.

התשובה- בהחלט כן אבל לסגמנט שאליו הוא מיועד.. המחיר הגיוני ביותר ביחס למחיר שנמכר הרכב בחו"ל (החל מ18 אלף יורו) מה גם שהוא מגיע כסטנדרט ברמת אבזור גבוהה שלא נראה גם בפרוסטר בסיסי/ספורטאז וכו וזה כולל "פטור" ממבוליי (סטייה מנתיב ומרחק), קסנון (המחייב מערכת שטיפת פנסים), חימום למושבים ומסך מקורי וענקי.

המחיר הזה שם אותו בדיוק במקום שהוא צריך להיות- צעצוע יקר, קשוח ולא נוח במיוחד בנסיעת כביש, לחובבי שטח מושבעים והוציא אותו מהקטגוריה שהוא נכנס אליה בטעות עם מחיר המבצע של חיסול המלאי הקודם ב100 א"ש - "ואי מגניב ג'יפ ב100K בוא נקנה, שיט זה לא נוח ורועש בוא נמכור בהפסד".

אגב, נראה שאם יציעו דגם ללא האבזור העשיר, בקלות יוכלו לקזז 10K-20K מהמחיר. כנראה נראה מפרט כזה כאשר הביקושים ירגעו.

עריכה אחרונה על ידי david brown
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1549 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...