Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן - מאזדה MX-5 מיאטה מול סובארו BRZ

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

איזה מבחן כיף ! כל הכבוד !

נהגתי ב-BRZ טרום המתיחה, ובמיאטה הנ"ל, ובסובארו יש באמת תחושה יותר "מקצועית" איכשהו מאשר במיאטה. בסופו של דבר אבל, למיאטה לטעמי יש שני יתרונות. הראשון, דיי סובייקטיבי, אבל אני חושב שמאזדה שיחקו אותה ביג טיים עם איך שהאוטו נראה. השני, שהוא תכלס הסיבה לבחור בה ולא בסובארו, קליפס קטן, ופתאום כל העולם חשוף בפניכם, גג נפתח.

אם רק הייתה משווקת פה עם המנוע הקטן יותר, במחיר הנכון...

אין ספק שלגג הנפתח יש יתרון עצום שהסובארו לא יכולה להשתוות אליו, לא משנה כמה כסף תזרוק עליה באפטר-מארקט.

מצד שני, הגג יכול להיות גם חיסרון (חשש מונדליזם, תא נוסעים רועש).

מכיוון שהרכבים האלו כ"כ שונים (קבריולט 2 מושבים מול קופה 2+2) לא נכנסנו בכלל להשוואות האלו, זה כבר עניין של טעם אישי ופחות קשור לתחום הדינאמי שבדקנו.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 73
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תרשמו מתכון: קונים ברז יד שניה במצב טוב. שמים סופר מקדימה, קאט בק מאחור, דיפרנציאל נעול קלאצ'ים באמצע. חיזוקי שלדה וקויילאובאים מסביב. לגבי האינטריור, הגה קטן מקרבון, קרבון ואלקנטרה שמחפים כל פלסטיקה סובארואית. שורט שיפטר בשביל הספורט.. מה יצא? מכונת ספורט במחיר שניתן לדבר עליו.. עד 249,999 ש"ח. במקום לקנות חדש.

כמובן שצריך מאסטר שף לענייני טיונינג.. כדי שכל ינגן ולא ישבור את המנוע..

בשביל היופי, מחליפים את הג'אנטים הנוראיים במשהו יפני איכותי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1.שורט שיפט ב BRZ?

הוא מצמצם את מהלך הידית למרחקים נאנו- מיקרונים?

2. התקנת סופר צארג'ר במנוע משומש שאתה לא יודע מה מצבו והתחזוקה שעבר הוא הימור לא קטן!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ש 800 ק"מ זה כלום, זה רכב חדש, אבל אז אתה לא מעמיס כל מה שכתבת+קניית הרכב ויוצא עם K250 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשמו מתכון: קונים ברז יד שניה במצב טוב. שמים סופר מקדימה, קאט בק מאחור, דיפרנציאל נעול קלאצ'ים באמצע. חיזוקי שלדה וקויילאובאים מסביב. לגבי האינטריור, הגה קטן מקרבון, קרבון ואלקנטרה שמחפים כל פלסטיקה סובארואית. שורט שיפטר בשביל הספורט.. מה יצא? מכונת ספורט במחיר שניתן לדבר עליו.. עד 249,999 ש"ח. במקום לקנות חדש.

כמובן שצריך מאסטר שף לענייני טיונינג.. כדי שכל ינגן ולא ישבור את המנוע..

בשביל היופי, מחליפים את הג'אנטים הנוראיים במשהו יפני איכותי.

בברז דור ראשון הבנתי שהלכו מנועים על ימין ועל שמאל, אז איך עם תוספת סופר-צ'רג'ר הרכב נהיה אמין? משהו בתרחיש שתיארת נשמע אופטימי מידי (אולי אני סתם פסימי, לא יודע).

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ש 800 ק"מ זה כלום, זה רכב חדש, אבל אז אתה לא מעמיס כל מה שכתבת+קניית הרכב ויוצא עם K250 ש"ח.

הוא עשה את זה. לא יודע אם הוא התייחס לעצמו בכל הפרטים, אבל הפרוייקט של יוסבר היה כמו מה שהוא תיאר אז אני מניח שהוא לא ינפיץ מספרים.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מדובר על פרוייקט קיים, אני מניח שמעורבת הרבה עבודה עצמית והעברה עצמית של המוצרים שציין תוך תיקווה שלא יעצרו במכס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פרוייקט חי וקיים בן 3 שנים. אין בעיית אמינות. כל החלקים העיקריים הגיעו בדרכים ישרות דרך ג'ון צ' יקום. העלות שציינתי זה פלוס מינוס

האם שינית מרווח טיפולים? סוגי שמנים? עוד בדיקות מיוחדות?

אני שואל מתוך עניין, אנשים בשרשור הזה התייחסו להתקנת סופר בארץ כאילו זה רק לזרוק בתא המנוע ולנסוע.

אם הייתי יכול הייתי מזדווג עם הרכב הזה ומרבה אותו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין ספק שלגג הנפתח יש יתרון עצום שהסובארו לא יכולה להשתוות אליו, לא משנה כמה כסף תזרוק עליה באפטר-מארקט.

מצד שני, הגג יכול להיות גם חיסרון (חשש מונדליזם, תא נוסעים רועש).

מכיוון שהרכבים האלו כ"כ שונים (קבריולט 2 מושבים מול קופה 2+2) לא נכנסנו בכלל להשוואות האלו, זה כבר עניין של טעם אישי ופחות קשור לתחום הדינאמי שבדקנו.

אין ספק, רכב עם גג בד זה תיק, לטוב ולרע.

ולמרות זאת, זה היבט שהוא כל כך משמעותי במאזדה, וכל כך מגדיר את הרכב, שלדעתי שם אותו בקלות מעל הטיובארו מבחינת מה מקבלים בחבילה.

!AWDSOME

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצד אחד. מצד שני יש את ההיבט הפרקטי, שכן לפחות כל עוד המדובר בילדים קטנים, אפשר (גם אם לא בקלות) להסיע אותם בברז.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הטיפולים אני מחליף שמן כל 5אלף ק"מ. במהלך התקנת הסופר הזזנו את מד טמפרטורה אוויר אחרי הסופר לפני המנוע בכדי לנטר יותר טוב. כמובן שהתקנו צ'ארגקולר ייעודי. עם משאבה יותר גדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2461 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...