Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיזו 208 gti

amirtoar
שימו לב! השרשור הזה בן 2586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נכון, כבר רשמתי שפיג'ו לא קונים חדשה, אלא רק יד שנייה אחרי שקיבלה כבר את הירידת מחיר הגדולה.

סלאבה, אתה לא קונסיסטנטי בטענות שלך ...

אם הבנתי נכון, הטענה שלך היא: "אני לא אקנה פג'ו כי היבואן הוריד את המחירון ופגע לי בכיס"

אם זו אכן הטענה שלך, אז זה לא כזה משנה אם קנית יד 00 או 01, המחירון שלהם נפגע בצורה יחסית דומה (הורדת מחיר לרכב חדש "דחפה מטה" גם את המחיר למשומש...). לכן הציטוט לעיל נראה לי תמוה.

או במילים אחרות: הטענה לעיל נכונה בלי קשר לפג'ו ספציפית, אלא לכל הרכבים באשר הם.

אם עקב הטענה הזו אתה לא תקנה יותר פג'ו, אז אתה צריך גם להתנזר מVAG, סמלת, מזדה, ...

מחירים יורדים מכל מיני סיבות, בין אם זה 'דגם יוצא', או 'יש מתיחת פנים', או 'יש דגם חדש שמתחרה על אותו פלח שוק וצריך לרווח', או 'מבצע חבר', או עוד הרבה סיבות נוספות. אנחנו בתור לקוחות אכן אוכלים על זה כאפה (כל הזין), אבל זה לא טריק שרק פג'ו / לובינסקי עושים - אלא +- כל יבואני הרכב.

כמובן שהלקוח הארצישראלי המצוי מבסוט רצח על השיטה הזו לפני רכישת הרכב (בואי מאמי יש הנחת חבר חייבים לקנות היום!!!!), ובאותה נשימה שונא בטירוף את היבואנים שמיישמים אותה לאחר שהרכב אצלם בחניה (לא מאמין שהם הוזילו את המחיר אחרי שקניתי מת העולם!!!!).

אכן באסה. ואני אכן לגמרי מבין את התסכול שלך.

אבל כמו שאומרים - Hate the game, don't hate the player.

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מאוד עיקבי בהודעות שלי, אני לא אמרתי מילה אחת רעה על האוטו הזה בכל הקשור לנוחות, אמינות, מראה שלו! אני כל הזמן טענתי לגבי המחיר שלו, תוכל לבדוק את כל ההודעות שלע ואתה תראה שדיברתי רק בנוגע למחיר. כמו כן כל מי ששאל כן המלצתי לו לקנות את הרכב רק לא מהיבואן אלא יד 2 אחרי שהרכב ספג ירידה וירד משמעותית במחירון.

אם לא הבנת את הטענה שלי אז תקרא מחדש את כל ההודעות שלי מההתחלה פה בשרשור ובשרשור השני, אתה תראה שכל הטענות שלי היו לא לקנות רכב חדש מהיבואן.

ועכברוני אני ממזמן לא סופר אותך ואת ההודעות שלך, אתה יכול להמשיך לכתוב מה שבא לך, הבנתי שממזמן יש לך בעיית הבנת הנקרא ואתה מבין מה שבא לך להבין וישר עוקץ אחרים, אז את העקיצות שלך תשאיר לחברים שלך.

עריכה אחרונה על ידי Slava 1982
זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בואו ננסה בפעם אחת לרכז מאמץ ולהסביר לכל קשי ההבנה את הנקודה, מי שימשיך להתעקש אחרי, שיבושם לו. יש שני רכיבים בחוסר הכדאיות שבקניית פיג'ו, במיוחד חדשה. הראשון, ירידת ערך בלתי סבירה, מחירון שמתרסק וגם אותו אי אפשר לקבל במכירה, והשני הורדת המחירים של היבואן שבטח לא תורמת לעניין. זה הסיפור.

חג מצות שמח.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא לגמרי מבין מה הכוונה שלי בחוסר עקביות:

אם הטענה שלך היא "היבואן מוריד מחיר --> צריך לקנות יד2", אז אתה לא עקבי כי אין קשר בין הטענה למסקנה והסברתי בהודעה שלי למה (גם בעלי הרכב המשומש סופגים את ההורדה). שלא תבין אחרת - יש מלא סיבות אחרות למה אני מסכים איתך שעדיף לקנות יד2 ואפילו יש כאן שרשור שלי בנושא, רק שהסיבה שאתה מציין אינה אחת מהסיבות הרציונליות לעשות זאת.

אם הטענה שלך היא "היבואן מוריד מחיר --> צריך לקנות מיבואן אחר", אז כאן כן יש עקביות, אבל אז צצה בעיה אחרת שהיא ש90% מהיבואנים עושים את אותו הטריק בשינוי השטיק, וכבר רשמתי דוגמאות לעיל ואנשים אחרים רשמו עוד לפני כן.

ואם הטענה שלך היא "פג'ו מאבדת ערך יותר מהרכב הממוצע --> עדיף לקנות משומשת" אז סבבה, גם נוטה להסכים איתך, אבל זה כבר לא קשור ליבואן אלא בעיקר לצרכן הישראלי המצוי... וזו הרי לא הסיבה שאתה עצבני על היבואן.

מבין את הבאסה שלך, לא חושב שאתה 'סתם' מתבאס כי וואלה זה אכן מבאס כשאתה קונה רכב שסופג ירידת ערך (כי מתיחת פנים, כי דגם נוסף, כי חבר, כי חותכים שולי רווח בשביל להגדיל מכירות, כי .....) - פשוט הכעס שלך מופנה כלפי מקום לא אפקטיבי ובצורה אירציונלית.

הבעיה המרכזית היא שזו אחת מהבעיות האלו שאין כתובת אמיתית להפנות את העצבים אליה, ולכן הדחף המיידי זה להשתלח ביבואן - למרות שזה לאו דווקא הוא אשם אלא יותר השיטה הישראלית ותרבות הצריכה עצמה. אם לובינסקי היו היחידים שעושים את השיט הזה הייתי מסכים איתך ב100% - אבל הם לא, אז לא.

לדעתי תרוויח הרבה יותר אם תשתחרר מכל הסיפור הזה, תבין ש It is what it is (וכאמור - זה לא רק אתה וה208GTI שנדפקתם אלא גם בעלי האיביזות שרכשו ב90K ואז פתאום חטפו מבצע 70K לדוגמא), תהנה מהרכב שלך, ואל תגביל את עצמך נפשית בעתיד כי זה יקרה כמעט בכל רכב שתרכוש בלאו הכי.

עריכה אחרונה על ידי oryo

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הבנתי אותך טוב מאוד, אי אפשר להשוות את הירידה שסופג רכב חדש לרכב משומש יד 2, לכן מניסיון אישי שלי אני ממליץ שלא לקנות מיבואן ולא משנה איזה יבואם ולקנות יד 2 כי ככה נפגעים הרבה פחות מבחינת האחוזים.

אני כבר השלמתי מהמצב וממשיך להנות מהאוטו ככה שהכל טוב.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2586 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...