Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 397 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סרוניס - זה גם פונקציה של טמפרטורה , לא פונקציה של מתי יש שלג תמיד.

שלג היה כנראה 5-6 פעמים השנה (הכוונה בגובה שמצריך ניקוי ונשאר על הכביש יותר משעה שעתיים) - יש לי תחושה שאצלך יותר.

אבל בטמפ׳ נמוכות (חד ספרתיות) צמיגי קיץ הם דיי זבל - כי הגומי נהיה קשה והאחיזה יורדת מאוד משמעותית.

אבל כן - מבערך נובמבר עד מרץ הטמפ׳ הן חד ספרתיות לרוב עם ירידות קבועות למינוס ושלגים מדי פעם - אז אם רוצים לסוע ביומיום בלי הפתעות - עדיף צמיגי חורף יעודיים (ואז בקיץ ללכת על Extreme performance כמו בני אדם)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אכן אצלכם זה קצת שונה. אם כי החורפים האחרונים אצלנו היו מאוד קלים ובקושי היה שלג, עדיין יש מקרים שהוא נערם שוב ושוב. מה שכן - מנקים פה את הרחובות בקצב מדהים כשיש שלג. אני יכול לקום בבוקר כשעל המכונית יש 5 ס"מ שלג והוא ממשיך לרדת, אבל הכבישים בדרך לעבודה נקיים כמעט לגמרי.

ברכב הנוכחי שלי אני משתמש בצמיגים עם ניטים כך שהם די מעצבנים כשאין שלג - מרעישים והאחיזה לא מדהימה. עם ה-370 היו לי צמיגים בלי ניטים, אבל במקביל היו גם עוד איזה 150 סוסים וכשהם עוברים לצמיגי 225 מאחור אתה יכול להבין שפשוט לא היה דבר כזה פול גז עם צמיגי החורף - הם היו מפרפרים עצמם לדעת. אפילו עם ה-275 לקראת סופם של הצמיגים אי אפשר היה ללחוץ פול גז בהילוך ראשון.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלינו זה תלוי ברחוב ובעיירה.

בגדול - גם כשיש 30 ס״מ שלג תוך שעתיים ואפילו כפול - המשאיות עם השופלים רצות על הכביש כל כמה דקות וכמה שעות לפני ממליחים את הכבישים כדי שלא יצטבר קרח כשמנקים.

אני עם BRZ וצמיגי שלג - לא אוטו גבוהה בשום מצב והכל בסדר :)

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אני מיכאל בן 32 , גר בסנט לואיס ארה"ב בערך שנה וקצת לא נשוי אך עם בת זוג + כלב.

נוהג במרסדס C300 שנת 2014 , הבת זוג עם קדי SRX שנת 2013.

בעבר נהגתי על:

פורד פיאסטה 2015

סיטרואן 3C שנת 2012

206 XS שנת 2001

סובארו לאגסי 1994

סיטרואן ZX שנת 1994

פיאט אונו 60S שנת 1993.

לרוב נוהג רגוע ובוגר.

לא יצא לי לנסוע במסלול או לקחת חלק ממשהו מודרך.

נהנה בעיקר מנהיגת קרטינג, לא באופן מקצועי יותר כתחביב של פעם בחודש חודשיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב מכיוון שלא יתכן שרק אחי יתחדש באוטו אפור ידני ומהיר - הזדרזתי לתקן את הבעיה.

אז קאנטרימן 4*4 קופר S אאוט , WRX Limited מאובזרת לגמרי (כולל המערכת מולטימדיה של הרמן קרדון) אין.

הלכתי על הWRX ולא על STI כי הרכב בליס אז הוא ישמש בעיקר ליומיום , את אשתי בלהסיע (בקרוב) שלושה דרדקים מאחורה ובתור רכב יומיומי - ההפרש לא היה שווה ולעומת זאת היו חסרונות בעיקר בSTI.

(למרות שאשתי לגמרי היתה זורמת - גם אם רק בשביל הכנף :) )

17855028_10155069790293311_1558030695871856882_o.jpg

17917965_10155069790188311_426577579242482818_o.jpg

17880242_10155069790063311_1161615350952127354_o.jpg

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שזאת הייתה כוונת המשורר במשפט "שחור בעיניים"

ולא לשכוח כמובן שגם משירותים ניתן להדבק באיידס במידה וזה שישב על האסלה לפניך עוד לא קם! :shock::?:shock:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש חברי פורום שעוברים בסביבה מוזמנים לשלוח ה"פ. תשאלו את אוריו, אני אחלה מארח:-P

אם כבר עלה כאן העניין הזה,

במסגרת העבודה אני מגיע לאפלטון, ויסקונסין ב-1 למאי למשך שבועיים. היש נציגות מהפורום באיזור?

FIAT Punto SX75 1998 > Punto EVO active 2010 > Bravo sensation 2011

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, עכשיו אתה על טהרת הסובארו. עוד 3 שנים תשתדרג לב.מ.וו? :wink:

הכל תלוי בתקציב.

הWRX בליסינג אז עוד 3 שנים נראה מי נגד מי.

הBRZ נראה לי נשארת ותהפוך לפחות ופחות פרקטית ביומיום.

היא לא משמשת כאוטו נסיעה לעבודה (אוטובוס לרוב יותר מהיר בגלל נתיבי תחבורה ציבורית - והוא במרחק הליכה גם בבית החדש) אלא רק לסופ״שים , מפגשים וכו אז ...

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאפ.

התנאי מאז ומתמיד היה שאם אני צריך את האוטו ליומיום - הוא ישים ושאם צריך להסיע את הילדים מאחורה אפשר / אשתי יכולה להחליף איתי רכב.

בינתיים הוא נשמר :) מושב אחורי יש? יש! :)

יאללה - מחר קצת Lime rock park!

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...