Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 398 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עושה בכל האיזור שלי - ג׳רזי , (מהדרום ועד הצפון) , Upstate NY , קונטיקט - כל מה שעד 3 שעות נהיגה הולך.

לגבי עם מי - יש כמה ארגונים גדולים עם תתי עמותות כמו SCCA או NASA (אני עם השניים) והימים האלו נקראים לרוב HPDE כשאר אתם מחפשים את הBeginner group עם מדריך.

יש ימי מסלול זולים יותר אבל לרוב זה בלי מדריך או פחות זמן מסלול משמעותית.

כמובן שיש המון ארגונים ועמותות מקומיות.

קסדות יש דיי בסיסיות באיזור ה250-300 דולר כמו OMP OS70 - קסדה טובה תיהיה בערך במחיר כפול מזה.

יש לרוב להשכיר אבל זה דיי הרבה זמן עם קסדה ג׳יפה עליך :) זה לא 10 דקות של קארטינג.

אגב - לדעתי כרגע כדאי לקנות רק SNEL SA2015 (כלומר קסדה יעודית לספורט מוטורי שתקפה 10 שנים מ2015) - ובגיזרה של הזולות - יש עדין מחסור יצור מסוים כי רק השנה ארגונים מפסיקים לאשר SNEL 2005 (בגלל בעיות יצור קודמות ד״א ... )

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני "סולל הדרך" מספר אישי 4650....

חי בגולה הדוויה כבר כמעט 7 שנים. מדובר באי קטן ולח, מעלה וקצת צפונית לקו המשווה.

המכונית הראשונה שלי היתה פיאט פנדה שנת 82 והיא המכונית הכי טובה שהיתה לי אי פעם... זה גם מה שמעיד על הנטיות המוטורית שלי.

בגילי המופלג ולמרות ריבוי התעודות במשרדי אני עדיין לא מבין את ההבדל בין תת להיגוי יתר. הגה מתקשר אף פעם לא עשה לי את זה, גם לא חתך נמוך וריפוד מושבים מעורלת גמל.

פעם שעוד הייתי צעיר ויפה היו לי מכוניות מעניינות... נגמלתי.

אם אתם בסביבה אני נותן יעוץ בחינם ואם תזמינו אותי לבירה ו/או ריבס תקבלו יחס VIP ותזכו ללטף את מוקה שהוא השינזו הכי טיפש וחמוד שתפגשו.

אם אתם חושבים שאני מתלוצץ, מצ"ב תמונה שלי עם הרכב שהוא מתת האל לאדם + הח"מ בצעירותו.

תבואו... יהיה כיף.021110 (50).jpg

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אני "סולל הדרך" מספר אישי 4650....

חי בגולה הדוויה כבר כמעט 7 שנים. מדובר באי קטן ולח, מעלה וקצת צפונית לקו המשווה.

המכונית הראשונה שלי היתה פיאט פנדה שנת 82 והיא המכונית הכי טובה שהיתה לי אי פעם... זה גם מה שמעיד על הנטיות המוטורית שלי.

בגילי המופלג ולמרות ריבוי התעודות במשרדי אני עדיין לא מבין את ההבדל בין תת להיגוי יתר. הגה מתקשר אף פעם לא עשה לי את זה, גם לא חתך נמוך וריפוד מושבים מעורלת גמל.

פעם שעוד הייתי צעיר ויפה היו לי מכוניות מעניינות... נגמלתי.

אם אתם בסביבה אני נותן יעוץ בחינם ואם תזמינו אותי לבירה ו/או ריבס תקבלו יחס VIP ותזכו ללטף את מוקה שהוא השינזו הכי טיפש וחמוד שתפגשו.

אם אתם חושבים שאני מתלוצץ, מצ"ב תמונה שלי עם הרכב שהוא מתת האל לאדם + הח"מ בצעירותו.

תבואו... יהיה כיף.[ATTACH=CONFIG]484582[/ATTACH]

קטעים, גם המספר האישי שלי מתחיל ב 4650...

ובכל זאת היכן זה "אי קטן ולח צפונית מקו המשווה"?

• נוכחים מושלמים: אלפא 156 +סוזוקי 1990 rgv250 + ימאהה yzf-R1 2001 + הונדה SP-2 2002
    נוכחים לא מושלמים: אלפאסוד TI, קטאנה 1100, 1987 GSXR750, טייפון.
    נוכחים בניכר: בימר F-850-GS, בימר 330i ידנית.
    בקרוב: 997 S, אלפאSZ, בימר E36 M3, דוקאטי 851,916,1098, בימוטה YB6.

•  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטופח, מגולח ומצוחצח...ומי שיוציא את דיבתו ישלח למאסר או יולקה - ראו הוזהרתם.

מתחת למשרד שלי פתחו לפני שנתיים את הסוכנות של למבורגיני, לפחות הנוף אופטימי כשאני מגיע בבוקר לעבודה...17342813_10155156794183734_9099840151871852912_n.jpg

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שמה שהפריע לי כל פעם זה כמה שהמקום מטופח ונקי (חוץ מהג'יפה באזורים של הבנגלדשים). מרגיש צורך להוריד נעליים כל הזמן.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחת למשרד שלי פתחו לפני שנתיים את הסוכנות של למבורגיני, לפחות הנוף אופטימי כשאני מגיע בבוקר לעבודה...

אתה אומר שיש לאן לשאוף,אה? :)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מגיע למוזיאון אני נהנה מהאומנות ולאו דווקא זומם על רכישת המוצגים. אני נהנה מהאומנות שהרכבים האלו ועוד רכבי יוקרה מיצגים באותה מידה שהתפעלתי מהפשטות והגאונות של רכבים אחרים.

במקום שבו טיוטה קורולה עולה סביב המאה אלף דולר, החלומות והיכולות המוטורית שלי, גם בחלומות הכי ורודים לא יובילו אותי רחוק.

Sent from my E6853 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום שבו טיוטה קורולה עולה סביב המאה אלף דולר,

ועוד בוכים שפה רכבים יקרים :-P:twisted:

מצטער,הייתי חייב עם הרמה להנחתה שכזו ;)

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהכוונה ל-SGD. ועדיין 100,000 SGD הם כ-260,000 ש"ח, כפול מהמחיר בארץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאני מגיע למוזיאון אני נהנה מהאומנות ולאו דווקא זומם על רכישת המוצגים. אני נהנה מהאומנות שהרכבים האלו ועוד רכבי יוקרה מיצגים באותה מידה שהתפעלתי מהפשטות והגאונות של רכבים אחרים.

במקום שבו טיוטה קורולה עולה סביב המאה אלף דולר, החלומות והיכולות המוטורית שלי, גם בחלומות הכי ורודים לא יובילו אותי רחוק.

במקום שבו קורולה עולה 100 אלף דולר אני מניח שלא באמת צריך קורולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצטרף לגולים.

אנטון, 31, גר בבולטימור מרילנד. סוגר שלוש שנים בגולה במאי הקרוב.

מהנדס תוכנה בחברה שמייעצת ומפתחת מוצרים, בעיקר בתחום הרפואי.

תמיד נמשכתי לרכבים ממונעים, אבל לא מספיק בשביל להגשים חלומות. עד המעבר הייתי מעדכן את החלומות לLATEST AND GREATEST, מאז העניינים קצת סתבכו. החלומות נהיו נגישים כלכלית, אבל לא פרקטית. אז בשנתיים האחרונות אני מנסה להבין מהו הרכב חלום שהמחשבה עליו גורמת לחיוך קל וגם פרקטי במצב הנוכחי ובמסגרת התקציב.

כרגע מתנייד במאזדה 3 (אירוני, כי בארץ התרחקתי ממאזדה/טויוטה כמו מאש ונמשכתי לצרפתיות) ישנה שקניתי כשנחתתי למציאות החדשה שלי, ומנסה להחליט מה הולך להיות הרכב הבא. המחשבות קופצות ממיאטה קטנטנה דרך אינפיניטי עד גראנד צ'ירוקי מאסיבית + אולי FZ-07 לסופשים, אבל כל עוד הלב לא באמת נוטה לאף אחת, ממשיך להתנייד במאזדה שבינתיים עושה עבודתה נאמנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...