Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברי הפורום החיים בגולה, ובמיוחד בארה"ב...אנא התפקדו

golangti
שימו לב! השרשור הזה בן 371 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל שהיתה לי בעיה עם הגופרו אז העברתי והדבקתי את זה עם RaceRender על המחשב.

אם יש לך גופרו ואתה רוצה לצלם דרכו - אתה צריך את הGran prix שזה הכי יקר לתמיכה במולטיקאם.

אם אתה מצלם דרך הפלאפון - אחד פחות ממנו.

אם אתה מדביק אח״כ לבד כמו שעשיתי בסוף - נראה לי שהכי זול מספיק.

(that said - ״הכי יקר״ = 20 דולר ...)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב נו.....

בן, בנצי, לא צריך להתחכם.

גר בפאתי סן פרנסיסקו, בן 31, אני בונה בתים, כרגע מתנייד בריינג' רובר ספורט 2017 חמוד כזה.

יש בחניה קאדילאק אלדוראדו 69 שאני מנהל איתה יחסי אהבה שנאה, מפרסם אותה למכירה וכשמגיעים אנשים אני מתעצבן ואומר שאני לא מוכר ואז אני מזמין עוד חלקים אבל לא מרכיב אותם ומפרסם את הרכב למכירה שוב... ככה זה כבר איזה שנה.

דוקאטי מונסטר 696 לימים של שמש ועבודה בעיר.

קאוואסקי וולקן 900 שעומד סתם וחבל.

ועוד כמה צעצועים אבל אין למה לציין אותם כי הם חונים ממש ממש רחוק כרגע אז חוץ מהעובדה שהרשיונות על שמי אני לא באמת נהנה מהם, כרגע, אצלי הכל זה כרגע.

יש לנו את רועי בסיאטל, שאותו יוצא לי לראות די הרבה אבל הוא כבר לא מבקר בפורום.

לבחור עם המיאטה האדומה, תבוא תגיד שלום.

IMG_20170427_074531.jpg

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנצי - אתה גר לכיוון סן חוזה? או לכיוון השני?

אם כן - צפה פגיעה :) אני שבוע ביוני שם.

ליביו

לכיוון סן חוזה, אני פה רוב יוני, בתוכנית לעשות שבוע בגואטמלה אבל התאריכים לא סגורים עדיין.

Sent from my Alcatel_6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי - אז בנצי - תכין את עצמך נפשית :)

אני בעיר לכנס של אפל בין ה4 ל10 לחודש.

יותר פנוי לכיוון הסוף של התאריכים.

גולן - הBRZ נוסעת רחוק אבל לא עד כדי כך :) נאלץ לנהוג ברכב האיטי שלו אם כן :)

התוכניות נסיעה שלי השנה מוגבלות (אשתי בהריון וצפויה ללדת ביולי + בית חדש בסוף יוני) - אבל נראה מה יהיה לקראת סוף הקיץ.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לארגן את עצמך לבפנים :) יהיה מעניין לראות איך תעשה את זה. אלא אם יש לך קשרים באפל - זה לא קורה...

1600$ לשבוע הזה , 5000 כרטיסים שחולקו בהגרלה כי יש בערך פי 5 יותר מבקשים ממקומות...

ב. לא , זה כנס מפתחים הארדקור - אם בא לך לשמוע שבוע של הרצאות על פיתוח מבוקר ועד ערב על מק וiOS - כן - יש בערך 5 הרצאות רצות במקביל בכל זמן נתון ומעבדות אחד על אחד עם מפתחים שלהם , אחרת ? אתה תשתעמם למוות.

That said יהיו כנראה אירועים חברתיים בחלק מהערבים (שתיה חינם , אוכל חינם , מוסיקה סבירה , 0 בחורות :) ) - אם אתה רוצה אני אשלח לך לינקים.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. לארגן את עצמך לבפנים :) יהיה מעניין לראות איך תעשה את זה. אלא אם יש לך קשרים באפל - זה לא קורה...

1600$ לשבוע הזה , 5000 כרטיסים שחולקו בהגרלה כי יש בערך פי 5 יותר מבקשים ממקומות...

ב. לא , זה כנס מפתחים הארדקור - אם בא לך לשמוע שבוע של הרצאות על פיתוח מבוקר ועד ערב על מק וiOS - כן - יש בערך 5 הרצאות רצות במקביל בכל זמן נתון ומעבדות אחד על אחד עם מפתחים שלהם , אחרת ? אתה תשתעמם למוות.

That said יהיו כנראה אירועים חברתיים בחלק מהערבים (שתיה חינם , אוכל חינם , מוסיקה סבירה , 0 בחורות :) ) - אם אתה רוצה אני אשלח לך לינקים.

אני לא הולך לזרוק שמות של לקוחות שלי, אבל בוא נגיד שכמה מהם ממש ממש בכירים.

זה היופי באיזור

ואוותר, נשמע משעמם פצצות, זה לא כמו ההזמנות שהיו לי לכנס של salesforce, הם הביאו את בונו להופעה

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@בנצי, במסגרת היותך בונה בתים, האם הבחנת בהזדמנויות השקעה מעניינות ?

ברור, אך מדובר בהשקעות בסדר גודל רציני,

לקוח קנה עכשיו בית עתיק בגודל של 950 סקוור פיט, אדמה גדולה ובאיזור מעולה, שילם $870k, הוצאנו תוכניות, מורידים כמעט הכל למעט חדר אחד ובונים בית של 2300 סקוור פיט, עלויות הבניה באיזור המיליון.

בית חדש באיזור הזה בגודל הזה ינשק את ה3 מיליון מלמטה, אחלה פליפ.

Sent from my Alcatel_6055U using Tapatalk

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע , אם אתה מכיר אנשים במקומות הנכונים (יותר מאשר קשור לבכירים) - אז אין אפשר ״להשיג״ (תמורת 1600 דולר :) ) - אבל באמת מיותר במקרה הזה.

אני פשוט אשלח לך לינקים לRSVP אם יהיה משהו מעניין בעיר סביב הכנס.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...