Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט לאון 2017 - טכנולוגיה ואבזור

daido1
שימו לב! השרשור הזה בן 2623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ציפור קטנה מהמערכת מסרה לי שהשקה ממש בקרוב, המחיר לא השתנה הרבה, התווסף איבזור, מנוע 1.4 150 כ"ס. קצת סבלנות חברים.

איבזור מקורי? (כפי שמפורט באתר סיאט חו"ל) או התקנות מקומיות?

לי יש המון סבלנות.

מקווה (בשביל "הציפור"...) שתהיה גם לאלה שמתלבטים בנוגע לרכב חדש בזמן הקרוב.

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמע, אני חייב להגיד שמאז 2014 עד עכשיו, בארץ רק יתקדמו, זאת אומרת, שמנסים להביא עם כמה שיותר דברים מקורים, אבל עדיין לא הכל, למשל, אפשר לראות במערכת המקורי את ה "עוזר" חניה במסך, שאתה רואה את הצורה של הרכב במין משולשים כאלה קדימה ואחורה כאשר אתה חונה, אבל רק בלאון קופרה ראיתי את זה עד עכשיו, ובתכלס, אפשר לשים האיביזה הכי פשוטה בספרד, מקווה שהוא עוד הרבה זמן, נוכל להנות מזה בכל הדגמים.

Enviado desde mi ONEPLUS A3003 mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו, לפי התמונות שפרסמו לפני כמה חודשים, זה נראה שהמערכת הפעלה זה אנדרויד.

בכל מקרה, נצטרך להמתין ולראות.

אגב, זה משהו שכבר דיברו ומדברים, אבל משגע אותי עדיין, הFR Plus (רמה 1 מתחת לקופרה) בלי תוספות עולה 22.980 יורו, החדש עם Leon 1.4 TSI ACT 150 CV (110 KW) DSG-7 Start/Stop FR Plus

כלל כל התוספות עולה:29.990 יורו... 116961 :(

זה התוספות:

ריפוד שחור (שכלל: חימום כיסאות ומארות צד והמים הזה לפנסים הקדמים)

כיוון אוטומטי של הכיסאות קדמיות

גג פנורמי כלל כל הסלון וזה עם אורות LED

מפחת חכם (שכתוב שאפשר לפתוח ולהניע בלי לגעת, לפחות זה מה שהבנתי)

מצלמה רוורס

המערכת זה מגיע עם כל זה:

Incluye pantalla táctil a color de 8" + Navegación 3D + MP3 y WMA + 2 Tomas USB + Full Link + SMS + Email + Disco duro de 10 Gb + Toma Aux-in + 8 altavoces + Reconocimiento de voz

(מקווה שתבינו, חח)

עוזר בלימה אוטומטי + מזהה עייפות

Airbag lateral

Aerodynamic Pack

Dynamic & Confort Pack: Suspensión adaptativa (DCC) + dirección progresiva + Sport HM

Connectivity box (מאפשר טעינה אלחוטי של הפלאפון)

בוא נראה כמה מהדברים האלה מגיעים גם לארץ, חחח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורקוקיסאות מתחממים וכיוון אוטומטי בטוח יהיה בתשלום, כמו מע' אנדרואיד עם כל הלינקים למינהם וגם המצלמת רוורס, היבואן אוהב לסרס את הדברים האלה כמו כן חיישנים קדמיים שטוחים יהיו גם בתור תוספת אני דיי בטוח בזה.

אבל אני דיי בטוח שאפשר יהיה להשיג אותם עם מיקוח כזה או אחר, אני יודע שאנשים שיחררו את ה1.4 הקודמת ב121 עם חיישני רוורס מקוריים+אנדרואיד+מצלמת רוורס, אבל זה קרה במכירות סוף שנה של חיסול מלאי.

אני משאר כמו שציינתי קודם וכמו שתמיר אימת שהמחיר של החדשה על הדף יעמוד על 135 עם קצת מיקוח אולי יהיה אפשר להוציא ב130 כולל כל הסלט שהיבואן סירס, נקווה שאעשה נסיעת מבחן כשיגיעו דגמי הניסוי נראה כמה אפשר להתמכח איתם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאין מידע וודאי מתי הלאון החדשה תגיע לתצוגה וללקוחות אין מידע וודאי לגבי הקופרה 300, בכל אופן לפי האתרים בחול היא צפוייה להחשף אל השוק ככל הנראה ברבעון השלישי, השיווק ככל הנראה כמה חודשים אחרי.

אני ממתין כבר שהתקשרו אליי לנסיעת מבחן על הFR 1.4 המעודכנת:oops:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מצאתי סקירה מפורטת באתר של סיאט בחו"ל, שמתייחסת לשיפורים רבים בטכנולוגיה ובאבזור של סיאט לאון 2017 (לאחר מתיחת פנים)

http://www.seat.com/carworlds/new-leon-xperience/technology.html

השאלה שלי היא עד כמה כל הטוב הזה רלוונטי לדגמים שהולכים לייבא לארץ? בדגש על רמות האבזור הגבוהות FR, Excellence.

טוב, תשובה לשאלתי מצאתי במפרט המעודכן של לאון, שניתן להוריד מהאתר של "סיאט ישראל".

תשובה מוצנעת משהו, אבל לגמרי ברורה!

leon_spec.jpg

שלא לדבר על רמת גימור Excellence (כיול מתלים רך יותר) שבכלל לא מוזכרת בשום מקום.

יש אולי אנשים שבשבילם בקרת סטייה מנתיב, שיוט אדפטיבי, וזיהוי כלי רכב והולכי רגל בשטח-מת אלה סתם גימיקים מיותרים ו"מנפחי מחיר". זכותם המלאה.

חבל מאד, כי לאחרים הדברים האלה כן חשובים.

אאלץ להמתין שהמערכות האלה יהיו כלולות בדגמים המאובזרים יותר, או לפחות כאופציה.

ובמחיר שפוי כמובן!

אגב, מעניין מה יהיה מצב האבזור בגרסה המתוחה של גולף שצפויה בקרוב. (שאלה רטורית?.. :wink:)

עריכה אחרונה על ידי daido1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המפרט באתר של היבואן לא נראה מעודכן, מצאתי מפרט מעודכן כאן: http://www.cartube.co.il/images/stories/seat/leon/2017/seat-leon-mifrat-23-02-2017.pdf

Fiat Uno 1994 - Mazda 3 2005 - Volkswagen Jetta 2011 - Seat Leon 2013 - Subaru XV 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^^במפרט לא מצויין על מע' עזר כמו סטיה מנתיב,תיקון סטייה,זיהוי מפגעים תמרורים וכו', יתכן שסירסו את המע' האלה או פשוט לא ציינו אותם וזה אכן קיים?

דווקא מע' ניתוק צילנדרים נשמע כמו רעיון טוב, מעניין אם ישחררו את ה3D הידנית עם מע' עזרת מקורים או שידחפו מובילאי :S

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השורה התחתונה היא רמת אבזור בטיחותי 1, אז אני מניח שאין אף אחת ממערכות העזר שציינת, וגם לא מובילאיי.

Fiat Uno 1994 - Mazda 3 2005 - Volkswagen Jetta 2011 - Seat Leon 2013 - Subaru XV 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבר'ה, למה אתם עובדים קשה? מנחשים, מחפשים באתרים בניכר, מלקטים מפרוספקטים? תרימו טלפון (או מייל. בעצם עדיף מייל. יותר פשוט) ונשיג לכם את המידע שאתם רוצים.

פה אתם יכולים לראות את המפרט המלא של הלאון המחודשת. בעמוד האחרון מופיע מפרט אבזור מלא.

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2623 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...