Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - מיצובישי ספייס סטאר המחודשת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כשהספייס רק יצאה לא היו המתחרות שיש היום,לכן היא נמכרה טוב וגם אני רכשתי.

היום אני לא הייתי רוכש.

Sent from my A0001 using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אנחנו מסתכלים על הספייס סטאר מנקודת מבט של חובבי רכב.

מר ישראלי לא. הוא רואה מיצובישי, הוא רואה סחירות עתידית מובטחת ושמירת ערך טובה, הוא רואה הרבה מטר-פח ביחס למתחרות, הוא רואה רכב מאובזר, הוא רואה מנוע 1.2 וגיר רציף שאומרים לו שהוא חסכוני בדלק.

האם הספייס סטאר נחותה מהפיקנטו או ה i10? לדעתי ממש לא, להפך.

שני מכרים שלי קנו ספייס סטאר בהמלצתי (אחרי שביקרנו בקיה, יונדאי וניסאן) והם מבסוטים עד הגג.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי קונה רכב כזה בשנת 2016?

לא מסכים עם המגיב מעליי- רמת הרכבים בארץ עלתה מאוד (תראה למשל את העשיריה הראשונה של הרכבים הכי נמכרים) וזה לא מסתדר עם התיאוריה שלך שמר ישראלי מסתפק בארבע גלגלים עם מזגן.

עריכה אחרונה על ידי ETAA
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כי השיווק שלה נפסק,עד אז היא נמכרה די טוב.

מעניין לראות מה יהיה עכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הם שיפרו את התנהגות הכביש, שלי הרגישה כמו חזרה לשנות ה-80 הלא עליזות, אני לא מבין מדוע יורדים כאן על הרכב הזה כל כך. פלסטיקה עמידה? יש, מרווח טוב מרוב העירוניות? יש, מנוע חסכוני? יש (אפילו מאוד), נוחות נסיעה לא רעה? יש, שילוב מוצלח של מנוע+תיבה בדגם אוטו'? יש... כן, היא אולי אלטו למתקדמים ובידוד הרעשים לא משהו (לא שאצל המתחרות באזור ה-60 אלף שקל הרבה יותר טוב) אבל באמת שמדובר במכונית יותר מבסדר לכל מי שמתייחס לרכב ככלי תחבורה ולא יותר מכך. לטעמי היא טובה יותר המסנדרו בה מרגישים בכל מקום את החיסכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין שהיום יש רכבים טובים יותר באותו התקציב.

הסנדרו למשל מציעה תא מטען גדול יותר,מרווח טוב יותר מאחור ומושבים נוחים יותר.

בגיזרת האוטומט יש את האיביזה שלמעט צריכת הדלק טובה בהכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסנדרו האמת עדיפה, אם אתה מחפש חדש וכמה שיותר פח לשקל.

לגבי מוניטין סחירות של מיצובישי - אהמ...

ספר את זה לכל האנשים שלא התקשרו (או סוחרי מכוניות, בעיקר ערבים, שהשאלה הראשונה שלהם הייתה "לאיזה מחיר אתה מוכן לרדת") כשבמשך חודשיים ניסיתי ולא הצלחתי למכור את הלנסר. אבל אולי בספייס סטאר זה שונה.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה, חסכתי להם (ההבדל להמחשה):

[ATTACH=CONFIG]471627[/ATTACH]

יפה! תודה רבה!

וזה עודנראה מטורף לבעליו של מונדאו עם State of mind של הוצאות רכב משפחתי/מנהלים.

מה יהיה כשיבוא ההוא עם State of mind של הוצאות רכב מיני חסכוני, זול ונגיש לכולם.

אנשים לא לוקחים בחשבון את העניין הזה לפני הרכישה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהספייס רק יצאה לא היו המתחרות שיש היום,לכן היא נמכרה טוב וגם אני רכשתי.

היום אני לא הייתי רוכש.

לזכרוני העמום מעט יש לאיבזור עבורך חשיבות עליונה, בענין הזה המיטסובישי הזו מצטיינת למחירה. ואכן למי שהאיבזור העשיר מסתיר את האוטו היצרן מכוון יופי. מהיכרות מועטת עם המקבילה הצבאית הידועה בשם האקזוטי אטראז', לא מבין איך אפשר לקנות את האוטו מבחירה חופשית, אבל לא הכל אני יודע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרבה קונים את הרכבים האלה מחוסר ידיעה,שהרבה פעמים נסיעת מבחן לא באמת מספיקה.

רק אחרי שאתה קונה אתה באמת מבין איזה פח הרכבים האלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשבילי הכי חשוב היה חיסכון בדלק,רציתי רכב חדש ועל הדרך היה מאובזר לכן לדרישות האלה היא ענתה יופי.

היום ב 82 אלף,אני הולך על האיביזה בלי לחשוב פעמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מי קונה רכב כזה בשנת 2016?

לא מסכים עם המגיב מעליי- רמת הרכבים בארץ עלתה מאוד (תראה למשל את העשיריה הראשונה של הרכבים הכי נמכרים) וזה לא מסתדר עם התיאוריה שלך שמר ישראלי מסתפק בארבע גלגלים עם מזגן.

אין ספק שרמת הרכבים בארץ עלתה מאוד, ותראה גם שמכירת הרכבים בארץ שוברת שיאים, בכל מקרה אני מסכים איתך בנוגע לשאלה של מי קונה רכב כזה בשנית 2016, יצא לי לקרוא עליו לא מעט ואומרים שאיכות החומרים נמוכה, אז נכון שהכניסו כאן עוד אבזור של מערכות וכו' אבל בנינו? אני לפחות מחפש רכב אמין ולא רכב מלא אבזור, אבזור אפשר להכניס לרכב לאחר מכן מה שאני רוצה, את החלקים שממנו הרכב עשוי אי אפשר להחליף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איבזור זה כמו חלק מהפיצ'רים של IOS ואנדרואיד. בהתחלה זה מופיע בתור אפליקציה חיצונית, רואים שזה טוב, ואז גוגל ואפל מכניסים את זה כחלק מהעידכון של מערכות ההפעלה שלהם.

ככה גם חלק מהאיבזור - זה מתחיל בתור אפטרמרקט, ואז יצרנים מכניסים את זה לרכבים, וכמובן שזה גם קיים בתור אפטרמרקט. ככה התחילו מאווררים, מזגנים ומערכות שמע לרכב.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מהמחיר אין כלום טוב ברכב הזה ממה שאני קראתי ברשת עליו. מה שהכי חשוב אולי והכי נסתר מרוב האנשים זה שמחיר הביטוח שלו יהיה גבוה בהרבה מהרכבים הדומים לו בגלל עלות חלקי חילוף מאוד גבוהה. מי ששוקל שיבדוק טוב, החיסכון במחיר הקניה יהיה די קצר טווח לדעתי וזה בלי קשר לשאר המגרעות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה הבאת את השטות של ביטוח יקר?

אני משלם מקיף וחובה 3700 ל 2 נהגים,אני 30 אישתי 29.

כך שזה ממש לא יקר.

וחלקי חילוף לא מאוד יקרים,אלא ממוצעים.

היתרון המרכזי שהרכב חיסכוני מאוד.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...