Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - מיצובישי ספייס סטאר המחודשת בישראל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היום ב 82 אלף,אני הולך על האיביזה בלי לחשוב פעמיים.

Sent from my A0001 using Tapatalk

אם אתה קונה רכב לשנתיים, אז הגיני (מצטער, לא יכול להשתחרר מפחד מה-DSG)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לי אין פחד,נתוני המכירות של רכב חדש מראים שהאיביזה היא הסופר מיני הכי נמכרת,ובכלל הגרמניות נמכרות טוב מאוד.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי אין פחד,נתוני המכירות של רכב חדש מראים שהאיביזה היא הסופר מיני הכי נמכרת,ובכלל הגרמניות נמכרות טוב מאוד.

חלק נכבד מהמכירות נמכר לצעירים עם קצת כסף ולקחו הלוואה. למי שיש עוד כסף, או "משפר" אותה, ולמי שאין - בוכה על הרכב.

גם לא סתם הם נמצאות הרבה במדור כונס נכסים. אנשים קונים ולא יודעים איך להחזיר את ההוצאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד הרוב צודק, ולא רק בבחירות אגב. תראה את המספרים המטורפים בהם נמכרת הספורטאז' ואת העלובים בהם נמכרת הפיקאסו שמציעה כל כך הרבה יותר ובאותו מחיר. אין לי מושג מהי הסיבה בשלה נמכרת האיביזה במספרים כאלו כשמדובר בדגם ותיק מאוד שמצוי בסוף ימיו, מציע מרחב פנים צפוף למדי, שתי שנות אחריות ותיבה שגם אם אין פחד בכל הנוגע לאמינותה, בכל זאת קוראים ולא מעט על מצמדים ש"אוזלים" מוקדם יחסית ובכל מקרה אופן הפעולה שלה מעצבן. כנראה שהמחיר הנמוך ובמיוחד האיבזור הזה שכל כך מדבר אליך, מדבר לאחרים באותה מידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה את המספרים המטורפים בהם נמכרת הספורטאז' ואת העלובים בהם נמכרת הפיקאסו שמציעה כל כך הרבה יותר ובאותו מחיר

זה לא משנה אם לסיטרואן תהיה מערכת מובנית לגידול קנאביס או טייס אוטומטי וקולנוע IMAX 5D בשורה האחורית + fez dispenserים מובנים בכל מושב כל עוד אין לה את הסמל הנכון בפגוש הקדמי.

היום המיינסטרים רוצים קוריאני או יפני, מדי פעם מתפשרים על גרמני. הפיקאסו לא פה ולא פה.

אין לי מושג מהי הסיבה בשלה נמכרת האיביזה במספרים כאלו

9.2 מ0 ל100 במחיר נגיש לציבור הרחב, פוזה ספורטיבית למדי בדומה לדגמי הקצה, מימון מלא לכל מי שחפץ בכך.

כל השאר לא מעניין.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא תמיד הרוב צודק, ולא רק בבחירות אגב. תראה את המספרים המטורפים בהם נמכרת הספורטאז' ואת העלובים בהם נמכרת הפיקאסו שמציעה כל כך הרבה יותר ובאותו מחיר. אין לי מושג מהי הסיבה בשלה נמכרת האיביזה במספרים כאלו כשמדובר בדגם ותיק מאוד שמצוי בסוף ימיו, מציע מרחב פנים צפוף למדי, שתי שנות אחריות ותיבה שגם אם אין פחד בכל הנוגע לאמינותה, בכל זאת קוראים ולא מעט על מצמדים ש"אוזלים" מוקדם יחסית ובכל מקרה אופן הפעולה שלה מעצבן. כנראה שהמחיר הנמוך ובמיוחד האיבזור הזה שכל כך מדבר אליך, מדבר לאחרים באותה מידה.

יש סיבה מאוד ברורה, קהל היעד של הרכב - רובם צעירים. חושבים שהם קנו רכב ספורט, מתפרעים איתה וחושבים שהם מינימום נהגים ברינג או משהו בסגנון. :roll:

בעיניי ה208 עדיפה. היא מודרנית יותר, כנראה גם עדיפה בבטיחות (נבחנה ב2013 ולא ב2008 כמו האיביזה), יש לה 3 שנות אחריות, גיר אוטומטי רגיל, תחזוקה זולה יותר מהVAGית, אין הצפה שלה בשוק כמו עם האיביזות.

(לא סתם הרבה איביזות מועמדות למכירה בגלל שצעירים חשבו שהם קנו רכב ספורט וגילו שלא למשל)

אז נכון שאיביזה מציעה צריכת דלק טיפה טובה יותר מ208 וגם יותר אבזור, אבל עדיין אם הייתי צריך לבחור בין שתיהן ללא ספק הייתי בוחר ב208.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לחלוטין, גם אני חושב שה 208 עדיפה, אלא שעל כל 208 כזו נמכרות שלוש או ארבע איביזות ( תלוי בכיוון העיגול ), וכזכור היא לא מגיעה לא מקוריאה ולא מיפן ויש לה חיסרון אחד בולט, גם למי שאינו קורא כאן והן אותן שתי שנות אחריות בלבד. והסיבה לטעמי היא הנהייה הישראלית אחרי מראות מתקפלות חשמלית ( כדוגמה מייצגת ). אנשים פה פשוט ״חולים״ על צעצועים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, גם אני אוהב רכבים מאובזרים ומעדיף כאלו, ועדיין, למרות שהאיביזה יותר מאובזרת הייתי בוחר עבורי בפג'ו בלי ספק בכלל.

לא מאמין כבר בארץ הייצור. הקליאו III שהייתה לי הייתה אמינה והמגאן III שיש להוריי מציגה אמינות מצוינת גם כן, לעומת זאת הקורולה שהייתה להם לא הרשימה כלל. מה שמבחינתי אומר שאין טעם בכלל להתייחס לארץ המוצא.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב נאלץ להסכים, אבל העובדה שלך ולי ארץ המוצא חסרת משמעות, לא משנה את העובדה שמרבית הקונים הפוטנציאליים יעקמו את האף כשיראו אוטו צרפתי וימחאו כפיים בהתלהבות אם הוא מגיע מיפן או קוריאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז שאותם אנשים ימשיכו למחוא כפיים, ואני אמשיך להינות מצרפתיות מאובזרות, חסכוניות, נוחות ובטיחותיות.

(למרות שכרגע אני בכלל עם איטלקייה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה האיביזה נמכרת?

היא זריזה,איכות חומרים שופרה,נוחה לנסיעה ובמחיר מצוין.

מה עוד צריך?

הפיגו מרווחת יותר אך לא מאובזרת בכלל,והיום אנשים רוצים איבזור ובצדק,למה לקבל איבזור שהיה תקין לפני עשור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האיביזה היא ספרדיה.

אם לא הסטיגמות על הצרפתיות, המצב צריך להיות הפוך מבחינת מסירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לא מסכים עם ההכללות האלה לגבי הצעירים.

אני גם לא מבין את הקביעה הזאת שהפיג'ו הייתה צריכה להיות הנמכרת ביותר. למה?

האיביזה נמכרת כי היא מציעה חבילה טובה נקודה. הפיגו מתחרה אבל החבילה שהיא מציעה במחיר דומה לוקה בחסר בתחום האבזור.

גם לפנסיונרים, גם לצעירים, גם לזוגות צעירים וגם כרכב שני בבית. כבעלים של איביזה 1 ליטר יוצא לי לשים לב לכמות של הרכבים האלה שעולה לכבישים מאז תחילת המסירות ולפחות ממה שאני רואה אפילו לא 50% מהנהגים הם צעירים פוחזים כמו שטוענים כאן.

לגבי מוצא, כל מי שרוכש את הרכב הזה יודע שהקרביים הם פולקסוואגן למהדרין. גם העיצוב כבר לא ממש שובב וספרדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים,נכון לעכשיו החבילה שסיאט מציעים אטאקטיבית יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה שהאיביזה מוכרת כל כך הרבה היא לא בגלל האבזור, להזכירכם גם הAM5 נמכרה במספרים יפים מאוד ערומה כמעט לחלוטין. הסיבה שהיא מצליחה היא נטו שילוב מנוע וגיר בשילוב עם איכות פנים גרמנית (גם הפלסטיקים הקשיחים מרגישים טוב והעיצוב נקי ויוקרתי יחסית). בנוסף לכך גם עניין האמינות לא משחק תפקיד, הרוב המוחלט קונה בעסקאות מימון וכנראה יפטר מהרכב אחרי 3 שנים.

Sent from my HUAWEI P9 Lite

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2787 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...