Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזל טוב: פולקסווגן גרמניה הסכימה לפתוח את ה"מירור לינק" בישראל. העלות: כ- 1500 ש"ח

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האות העשירית במספר השילדה אמורה לציין שנת דגם. למשל G=2015 ו H=2016 וכן הלאה.....

מבחינת היצרן, נדמה לי שרק בשבוע 22 (מהלך מאי) הוא מחליף שנת דגם. כך היה לפחות בשנת 2015.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האות השעשירית אצלי זה H. אבל מבדיקה באינטרנט זה מייצג שנת 2017 (הרכב הוזמן בסוף יולי, והיה בדרך לארץ כבר) אז כנראה שנבנה אחרי מאי - ולכן יש לי תמיכה בעברית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האות העשירית במספר השילדה אמורה לציין שנת דגם. למשל G=2015 ו H=2016 וכן הלאה.....

מבחינת היצרן, נדמה לי שרק בשבוע 22 (מהלך מאי) הוא מחליף שנת דגם. כך היה לפחות בשנת 2015.

F=2015, G=2016, H=2017 זה הסדר הנכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוצים הכל אפשרי, אף פעם לא הבנתי מדוע לא שלחו מבעוד מועד מישהו לגרמניה שיתרגם להם את המערכת / שיטמיע להם עברית? מה כ"כ קשה?

בסדר, הגרמנים לא יכולים לבד - לא יודעים עברית / וואטאבר, אז שצ'מפיון תטפל בזה.

בטופ גיר מדי פעם הופיעו רכבים עם זיהוי קלי וכאלה, ברוב הפעמים לא הבינו את המבטא של הבריטים ופה מדובר על אנגלית.

הצירנים משקיעים משאבים בשפות של שווקים עיקריים, עד כמה שאני יודע אצל רובם אין תמיכה נאותה בכל השפות האירופאיות עדיין. (בשווקים קצת יותר גדולים מישראל)

העברית שלך מעניינת להם ת'ישבן בערך.

עם זה ובלי זה מוכרים פה את אותה כמות הרכבים כל שנה. אין טעם לתקן מה שלא שבור.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסלח לי, זה שאין מקלדת עברית - זה נקרא שבור! זה שSMSים שמגיעים בכלל לא מותרעים במערכת (בעברית או לא) - זה שבור.

ותאמין לי שכמו שבWAZE יודעים לנצל את החיפוש הקולי של גוגל לכתובות בעברית - אפשר גם ליישם בדברים אחרים אם רק רוצים (או משלמים למישהו...). ברור שאם "מוכרים גם ככה" אז רמת השירות/תמיכה/נכונות בהתאם. לזכותם, במקרים של הבטחות ללקוחות - הם כן מפצים בצורה כזו או אחרת... הבעיה שהטריגר לא בא מהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אפשר אם רוצים" למה שירצו?

כל דבר כזה עולה כסף בין אם זה פיתוח מבית או חברה חיצונית

יש לVAG ממוצע מסירות של 30 אלף רכבים בשנה בערך, כמה עוד ימכרו אם יוסיפו עברית כהלכה? אפס? שלושה?

כמה לקוחות קרסו גנבו מהמתחרים בגלל שיש ברנו מערכת מקורית מהיצרן עם עברית? שניים?

הרווח מהמכירות הנוספות לא מכסה להם את עלות יום העבודה של העובד שיתקשר לחברה חיצונית לשאול כמה יעלה להם להוסיף עברית.

צאו מהסרט שהשוק הישראלי מעניין מישהו ברמה הגלובאלית.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שירצו?

צודק, כנראה שרק רגולציה כאן תעזור. כמו שהחליטו (בתקנות) לחייב הוראות בעברית למכשירי חשמל, אפשר לחייב גם כאן. כמו שאת היבואן של סוני מעניין השוק כאן - אפשר "לעניין" גם את צמפיון.

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנשים פה מזלזלים בפיצ'ר כמו עיברית במסך המולטימדיה.

באותה מידה אפשר לומר כמה אנשים כבר לא יקנו את הרכב אם אין תאורת DRL או תאורת קריאה לספסל האחורי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק התחרות "תאלץ" את היבואן להשקיע בעברית ולפתוח קישוריות למערכת (AA, Apple Car Play, Mirror Link). כאשר מרבית המתחרים יאפשרו את זה, לא תהיה לצמפיון ברירה. כנ"ל לגבי אבירי בטיחות שמגיעם היום בחלק נכבד מהמתחרות.....אני בטוח שבגולף המחודשת צמפיון יציידו אותה באיבזור הנוסף. ישנם מספיק אנשים שידלגו על VW ויעברו למתחרה במידה והאיבזור יהיה בסיסי ולא ברמה של המתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה כ"כ קשה?

לא מבין גדול במירור לינק, לא יודע איך זה עובד ואולי אני טועה, אבל שקלת את האפשרות שמדובר בבעיה טכנולוגית קצת יותר מורכבת מסתם לשלוח דובר עברית לגרמניה, שיתרגם?

זה שאתה חושב שזה קל, לא אומר שזה קל.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נפריד בין המיררור לינק לבין התמיכה בעברית. פספסת פה דיון שלם.

בארץ אין למוטלימדיה המקורי מירורלינק, עוד כשבחול זה מגיע סטנדרט ברכבי 2016/7.

בנוסף לכך, אין תמיכת תפריטים או תצוגת אנשי קשר בעברית - דבר שאמור להיות בסיסי.

ולגבי המתחרים - יצרנים עם רכבים יותר זולים ופשוטים (מאזדה, יונדאי וכדומה) מציעים פנסי לד, מולטימדיה עם שיקוף מסך ומה לא.

כשמישהו יגיד לסוכן שהוא הולך לקנות מאזדה בגלל דבר כזה קטן, אולי הם יתעוררו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק התחרות "תאלץ" את היבואן להשקיע בעברית ולפתוח קישוריות למערכת (AA, Apple Car Play, Mirror Link). כאשר מרבית המתחרים יאפשרו את זה, לא תהיה לצמפיון ברירה. כנ"ל לגבי אבירי בטיחות שמגיעם היום בחלק נכבד מהמתחרות.....אני בטוח שבגולף המחודשת צמפיון יציידו אותה באיבזור הנוסף. ישנם מספיק אנשים שידלגו על VW ויעברו למתחרה במידה והאיבזור יהיה בסיסי ולא ברמה של המתחרות.

לא רק, גם כשעוד ועוד לקוחות יעמדו על לקבל חלופה, שתעלה ליבואן בכסף בנוסף לציון נמוך ביחסי-ציבור/רמת-שירות .. כשדיברתי עם מנהל המכירות, הארתי לו לגבי זה, והוא בהחלט היה מודע (ולמתחרים). כנראה שלא הוא קובע, עדיין...

עריכה אחרונה על ידי rafid
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שלא עשו אצלך קיצורי דרך, הם עובדים דרך היבואן ויש להם אחריות, ולכן לא היו עושים את זה. פשוט מפתיע אותי שלא, כי לא ברור לי למה לא... יכול להיות שיש מגבלה טכנית.

אני אעדכן אחרי שאהיה שם, אנסה קודם לשחק עם זה לבד - נראה לאן אגיע...

לאן הגעת?... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי תור לטיפול (30K) לגולף 2015 למחר בבוקר.

התקשרו אלי עכשיו שיש קמפיין לרכב שלי, שיבוצע במסגרת הטיפול. שאלתי "קמפיין למה"? "למולטימדיה". הפקידה לא ידעה פרטים לגבי מה יתרום הקמפיין למערכת.

אעדכן מחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 591 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...