Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עלות ביטוח חובה

שימו לב! השרשור הזה בן 2965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני צריך לחדש ביטוח לי ולאישתי (פאביה 1.2 ידנית 2011 , איביזה 1.2 סטייל 2013)

איך יכול להיות שכל חברה נותנת לי מחיר שונה לביטוח החובה ?

9000000 נתנו 1219 לכל רכב ,

פניקס נתנו בכ 150 ש"ח יקר יותר לכל רכב , וב wobi ראיתי גם מחירים של 1500

ביטוח חובה זה לא משהו שנקבע ע"י הממשלה ?

לא דיברו על הנחות בביטוח חובה ?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נקבע על ידי הממשלה, בדוק במחשבון

ההנחה המדוברת היא בפול והיא רלוונטית בעיקר לנהגים בעייתיים (צעירים\עם תאונות\עם שלילות). במחשבון יש גם הצעה מהפול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הפול היה יותר יקר. ההנחה היא בעיקר לנהגים צעירים ברכבים עם מערכות בטיחות חדשות. ביטוח לזוג ללא בעיות לא אמור ליהיות יותר זול.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי הפול היה יותר יקר. ההנחה היא בעיקר לנהגים צעירים ברכבים עם מערכות בטיחות חדשות. ביטוח לזוג ללא בעיות לא אמור ליהיות יותר זול.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

עשיתי היום ביטוח חובה בפול , שילמתי 200 שקל פחות ממחיר הכי זול שקיבלתי אצל הסוכנים (ביטוח ישיר)

הסוכן שלי לא הסכים לרדת מ 1320 (פניקס)

אני לא נהג צעיר (רישיון משנת 2000) , מדבור בסקודה פאביה 1200 שנת 2011, סך הביטוח 1030 שקל.

לא רואה סיבה לשלם שקל יותר לסוכנים / שוקה / תוכי והשד יודע מי עוד

מומלץ !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוכן של ביטוח חובה - נקבע בחוק.

מחיר - כל חברת ביטוח והשיקולים האקטואריים שלה.

לפני שאתה רץ לעשות ביטוח חובה בפול וצד ג/ מקיף בחברת ביטוח אחרת, תבדוק אם בסה"כ יוצא לך מחיר יותר זול מלעשות את הביטוחים באותה חברה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התוכן של ביטוח חובה - נקבע בחוק.

מחיר - כל חברת ביטוח והשיקולים האקטואריים שלה.

לפני שאתה רץ לעשות ביטוח חובה בפול וצד ג/ מקיף בחברת ביטוח אחרת, תבדוק אם בסה"כ יוצא לך מחיר יותר זול מלעשות את הביטוחים באותה חברה.

זה אכן תלוי בחברה , פניקס מקפיצים את המחיר של המקיף ב 550 שקל במידה ואני לא עושה אצלם את החובה

בביטוח ישיר המחיר לא השתנה

סה"כ

מקיף 2455 (ביטוח ישיר)

חובה 1030 (פול)

יצא ב 450 שקל זול יותר משנה שעברה בפניקס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר למחיר - תסתכל גם מה כל חברה נותנת לך.

פניקס הם היחידים שנותנים כיסוי צד ג' בסך של 2 מיליון ש"ח. כמדומני שירביט נותנים כיסוי עד 1 מיליון, והשאר 500 אלף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2965 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...