Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה להמליץ לכם על כמה משחקים שנהניתי לשחק בהם

tzvipper
שימו לב! השרשור הזה בן 547 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האמת אני אהבתי את הראשון.

בכלל הולך להיות שמח עם מאפיה 3,דאוס אקס החדש,watch dog 2,dishonored 2

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 1 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

bioshock infinite זה משהו אחר לגמרי. הגרפיקה מהממת והמשחק מאוד מרשים מבחינה ויזואלית. כמה רמות מעל. אבל באותה המידה הוא ירד מבחינת המשחקיות. יש דגש גדול מאוד על העלילה, אבל היא כל כך מבולבלת ולא מובנת שאני לא ממש מבין מה קורה. בנוסף יש מרחבים ענקיים וחצי ריקים שאתה רק מחכה בהם לאקשן שלא מגיע. עוד יותר גרועה העובדה שכל מערכת המשחק השתנתה. אי אפשר לשמור, אין מפה, אי אפשר להחזיק כמה health packs או לחדש את הכוחות המיוחדים באמצע האקשן. אפשר להחזיק רק שני נשקים או כוחות בו זמנית (עלוב) וכתוצאה הטקטיקה טרום-קרב שכל כך נהנתי ממנה ב-2 פשוט נעלמה ואני מוצא את עצמי סתם יורה בלי אבחנה. גם הבונוסים שמקבלים מציוד מוגבלים לארבעה בלבד לעומת איזה 20 במשחקים הקודמים.

בקיצור - לא מצליח להבין איך הוא קיבל ציונים גבוהים יותר מ-2. אם 2 היה יותר קשה, הוא היה משחק כמעט מושלם.

מגיב לעצמי לאחר שסיימתי את המשחק. ככל שהתקדמתי בו כך החיבה שלי אליו גדלה. אני חושב שהתחלתי שלילי בעיקר בגלל שזכרתי את המשחקיות המעולה של המשחקים הראשונים והשלישי הוא, מה לעשות, פחות טוב במובן הזה.

א-ב-ל, ככל שמתקדמת העלילה היא נעשית יותר מעניינת, וככל שמתקדמים במשחק הוא נעשה קשה ומאתגר יותר. עדיין מעצבן שיש רק שני נשקים בו זמנית, ומנגנון החלפת ה-Vigors די גרוע, כמו גם הבונוסים שמקבלים בזכות פריטי הלבוש (שבשלב מסוים ויתרתי על לנסות לג'נגל ביניהם), אבל יש בוסים מעולים וכמה קרבות ממש מאתגרים, כולל הקרב האחרון שהוא מצוין. בנוסף חייב לציין שוב לטובה את הגרפיקה, שממש תורמת לתחושת החיבור למשחק. הוא מתחיל מאוד cheerful, צבעוני ושמח, ולאט לאט ככל שמתקדמים בעלילה נעשה אפל ואגרסיבי.

מבחינתי, משחק מושלם יהיה אם יעשה את הרביעי עם הגרפיקה של השלישי והמשחקיות של השני.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא המשחק הזה נקטל בביקורות.

זה משחק שדורש מעט הסתגלות בהתחלה. קראתי את הביקורות לפני שקניתי אותו ולכן התלבטתי אם לקנות או לא.

בפועל, אחרי שמסתגלים, המשחק מפסיק להיות מעצבן בגלל השליטה בו ואז מתגלה משחק נחמד למדי שיש בו הרבה דברים שאפשר לעשות - הרבה משימות של עלילה והרבה משימות אופציונליות. להבדיל מפאר קריי, חוץ ממבצרים שהם כולם אותו דבר, יש גם על מיני מקומות תצפית וכד' - צריך לספק חשמל, לטפס, למצוא דרכים להגיע למקומות נסתרים.

מה שיפה גם - אין ממש נשק שהוא שובר שיריון (להבדיל למשל מפאר קריי - שם ברגע שיש לך רובה צלפים .50 עם משתיק - עברת את המשחק בקלות, אפילו אפשר להסתדר ללא משתיק אם אתה משנה מיקום בכל פעם, למשל עם רובה AMR המפלצתי שטוחן כל דבר שזז - מטרות כבדות, מסוקים, רכבים). יש גם הרבה יותר טויבים, בפאר קריי במבצר יש כ6~8 אויבים (ללא אזעקה) ופה כמה עשרות שמגעים כאשר מופעלת האזעקה (לא חייבים לחסל את כולם, אפשר להתגנב). יש גם רכבים משוריינים מסוגים שונים שצריך להלחם בהם או להתחמק.

לא משהו ייחודי שלא ראינו במשחקים אחרים, אבל עשו שילוב יפה. לא הייתי קוטל את המשחק עד כדי כך בביקורת.

יש את Watch Dogs.

סדרת משחקי הדגל של ubisoft סך הכל די דומה - יש מגדלים לטפס כדי לגלות את המפה, ויש מחנות אויב לכבוש כדי להשתלט על השטח.

כן, גם אלה שהם לא של UBISOFT ובאותו סגנון, הם מנסים להתחכות בדרך כזו או אחרת.

עריכה אחרונה על ידי tzvipper

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם BF1 ב pre alpha לא יודע נראה "ארקדי" מיידי המשחק והבלאגן חוגג כל אחד עושה מה שהוא רוצה אין כאן עבדות צוות בשיט בליל של פיצוצים.

נראה בדיוק כמו BF4 רק במלחמת העולם הראשונה .

כנראה שאין מנוס ונחזור לשחק ב ARMA3.

כאן יש לייב סטרים של שעתיים משחקיות.

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

. הוא מתחיל מאוד cheerful, צבעוני ושמח, ולאט לאט ככל שמתקדמים בעלילה נעשה אפל ואגרסיבי.

בכל מהלך המשחק יש לך תחושה שאתה שובר משהו יפה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Watchdogs הראשון היה מעפן, רפטטיבי ומשעמם, מחקתי אחרי כמה שעות משחק מזל שקניתי בגרושים ב G2A.

מאפיה נראה אדיר, DEUS EX הראשון מעולה, משחק פשוט טוב.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בGT5?

עריכה: לא ראיתי את הדרישה לעולם פתוח.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

DEUS EX הראשון מעולה, משחק פשוט טוב.

צפוי להגיע עוד מספר חודשים (אם לא תיהיה דחייה נוספת). עשיתי PRE ORDER לפני שנה וחצי :p

שיחקתי את כל המשחקים בסדרה.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם BF1 ב pre alpha לא יודע נראה "ארקדי" מיידי המשחק והבלאגן חוגג כל אחד עושה מה שהוא רוצה אין כאן עבדות צוות בשיט בליל של פיצוצים.

נראה בדיוק כמו BF4 רק במלחמת העולם הראשונה .

כנראה שאין מנוס ונחזור לשחק ב ARMA3.

כאן יש לייב סטרים של שעתיים משחקיות.

כן, נראה די ארקיידי.

יש בלאגן אבל זה נורא שקט, אפילו הבחורה הזאת ברקע שאומרת "you lost objective Charlie" עושה את זה בכזאת אדישות..

איפה הבחור מBF4 שצועק עלייך כשאתה יוצא מהמפה? XD

BF4 מרגשי הרבה יותר "מלחמה", יש לו קסם מסויים שפשוט אין בBF החדש וגם לא בBF3.

ראיתי את הטריילר והוא לא עשה לי חשק לקנות את המשחק, בניגוד לBF4.

חוץ מזה, הגרפיקה לא כזאת וואו לדעתי, לא יודע אולי זה רק אני.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אותו המנוע Frostbite באיזה שהיא ריברזיה .

לגבי הגרפיקה המשחק ששוחק שם הוא pre alpha אני מזכיר .

כבר קראתי "ביקורות" של כל המשוחדים (ויש המון כאלו) שכמה המשחק הוא וואו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום יותר קשה לעבוד על אנשים, יש ביוטיוב סרטוני GAMEPLAY בלי סוף ואפשר לראות בעצמך את המשחק.

נכון, זה לא בדיוק כמו לשחק בו בעצמך אבל אפשר לקבל מושג איך זה יהיה.

גם כבר אין סיבה לPRE-ORDER כי העותק הוא דיגיטלי ואין חשש שיגמר המלאי או משהו כזה.

They are trying to ban me...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...