Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Black Friday 2022 או: גיבוב הקניות הרשמי של CF

eyali23
שימו לב! השרשור הזה בן 516 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כן, השאלה על המע"מ קצת מיותרת, איך אני יודע מה לגביי המכס? זה לא עובד באחוזים גם כן? אין דרך לדעת מראש?

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל הגיוני רק מע"מ על מערכת מולטימדיה? כל אחד אומר לי משהו אחר.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, אבל הגיוני רק מע"מ על מערכת מולטימדיה? כל אחד אומר לי משהו אחר.

אז תקח בחשבון מעמ + 15% ותחשוב אם שווה לך..

כשמזמינים מחו"ל משהו זה צריך לעלות משמעותית יותר זול מבארץ.

לא מזמינים מוצר בלי אחריות בשביל לחסוך 10% מהמחיר בארץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, אני קונה מחו"ל רק אם יש מוצר שאין בארץ (ואני רוצה אותו והוא מתאים לו) או כשההפרש גורם למוצר להיות משתלם יותר בחו"ל.

אני רוצה לדעת פשוט בערך איפה אני אעמוד מבחינת תשלום וכמה בערך ייצא לי לשלם.

זה לא כל כך קשור לשרשור, אבל יש לי שתי מערכות לרכב שאני מתלבט ביניהן, שתיהן של פיוניר.

אחת אני יכול להזמין מאמאזון איטליה, במקרה הזה הם מחייבים את המע"מ והמיסים (אם יש) מראש ואין שום התעסקות. יש דגם מאוד דומה או זהה לחלוטין בארץ. במקרה הזה החסכון הוא 1800₪, כמעט חצי מהמחיר בארץ.

האופציה השניה היא רכישה מחנות כלשהי בגרמניה (ששולחת לארץ עם DHL), את הדגם הזה אין בכלל בארץ בשום חנות, כך שאין פרמטר להשוות אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור, אני קונה מחו"ל רק אם יש מוצר שאין בארץ (ואני רוצה אותו והוא מתאים לו) או כשההפרש גורם למוצר להיות משתלם יותר בחו"ל.

אני רוצה לדעת פשוט בערך איפה אני אעמוד מבחינת תשלום וכמה בערך ייצא לי לשלם.

זה לא כל כך קשור לשרשור, אבל יש לי שתי מערכות לרכב שאני מתלבט ביניהן, שתיהן של פיוניר.

אחת אני יכול להזמין מאמאזון איטליה, במקרה הזה הם מחייבים את המע"מ והמיסים (אם יש) מראש ואין שום התעסקות. יש דגם מאוד דומה או זהה לחלוטין בארץ. במקרה הזה החסכון הוא 1800₪, כמעט חצי מהמחיר בארץ.

האופציה השניה היא רכישה מחנות כלשהי בגרמניה (ששולחת לארץ עם DHL), את הדגם הזה אין בכלל בארץ בשום חנות, כך שאין פרמטר להשוות אליו.

אז קח בחשבון 15% מכס

מקסימום תרוויח בלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה מהדברים אני עלול לשלם? יש שם מלא דברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, השאלה על המע"מ קצת מיותרת, איך אני יודע מה לגביי המכס? זה לא עובד באחוזים גם כן? אין דרך לדעת מראש?

יש מכס \ מס קנייה

עוד פעם אני חושב שכשמדובר על פריט בודד (זה ממש זניח ותעשה בערך עוד 15%)

כשאני מזמין קונטיינר זה משמעותי לי עוד 10% על כל פריט

כשאתה מזמין פריט אחד ה 10% האלה כמה כבר שווים ? 50-100$?

אם המשחק הזה של 50-100$ משפיע על ההחלטה שלך, כנראה לא כזה שווה להביא את הפריט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מכס \ מס קנייה

עוד פעם אני חושב שכשמדובר על פריט בודד (זה ממש זניח ותעשה בערך עוד 15%)

כשאני מזמין קונטיינר זה משמעותי לי עוד 10% על כל פריט

כשאתה מזמין פריט אחד ה 10% האלה כמה כבר שווים ? 50-100$?

אם המשחק הזה של 50-100$ משפיע על ההחלטה שלך, כנראה לא כזה שווה להביא את הפריט

לא, פשוט רוצה לדעת בערך כמה יעלה לי לרכוש את המערכת מהדגם השני בעצמי, את הדגם הראשון אני יכול להזמין ישירות מאמאזון, לשלם מראש את מה שצריך ולקבל עד הבית.

סתם מסקרן לדעת כמה הפריט עולה בחול כולל משלוח

וכמה עולה בארץ ?

הדגם הראשון עולה 2100₪ כולל הכול, בארץ דגם דומה מאוד עולה 3900₪.

הדגם השני לא זמין בארץ, עולה בערך 460 יורו עם משלוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הראשון עולה 2100₪ כולל הכול, בארץ דגם דומה מאוד עולה 3900₪.

הדגם השני לא זמין בארץ, עולה בערך 460 יורו עם משלוח.

אם אתה משווה 460יורו ל 3900 ש"ח

ברור ש 460 יורו יותר זול..

460x1.3x1.17

יוצא לך 2800

לעולם 3900

שווה לגמרי

ואני בטוח שתשלם פחות מיסים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת פיצ'רים, גם המערכת ב-2100₪ מכילה את מה שאני צריך, פשוט זאת ב-460 יורו כוללת פיצ'ר נחמד של כיוונון מסך כרצוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע בערך מה גובה העמלות? לא כל כך הבנתי.

ואין אפשרות להזמין את הדגם השני דרך אמאזון, מעבר לכך לא בכל המקרים אמאזון מחייבת מראש במיסים ו\או מע"מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...