Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טסט בלי רכב, תמורת כסף: נעצרו בוחני רישוי

martines
שימו לב! השרשור הזה בן 3098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא טוב, לא טוב.

יש חברה טובים שאין להם דרך אחרת להעביר את הרכב טסט.

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להעביר רכב טסט עם צנרת ופילטר פתוח בדרך הזו זה מקובל ומובן,

אבל להעביר רכב טסט עם ליקויי בטיחות זו רשלנות וחוסר אחריות משווע שיש לתת עליו את הדין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במצב הנתון אין דרך להפריד ביניהם, שניהם לא חוקיים באותה המידה.

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי ממש לא פופולרית כאן ובטח כבר אחטוף על זה אבל אני הייתי תולש לאלף אלפי עזאזל את כל הצנרות הפתוחות הללו ודוחף אותן למקום הראוי להן שאותו לא אציין.

לא יעלה על הדעת שכל מי שרוצה להרגיש שהאיפרזה או הלנסר או האיביזה המחורבנת שלו נוסעת כמו מקלארן ירעיש וימרר את החיים יום ולילה לעשרות ומאות אלפי אנשים שחיים לצד הכבישים.

יאללה, כנסו בי..

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק.

נכון שיש שיפורים מידתיים שלא מפריעים ולא מסוכנים. אבל אני בספק אם יש דרך לבצע את ההבחנה כנדרש.

עריכה אחרונה על ידי razi_pazi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבהיר, אינני נגד שיפורים מידתיים, גם לי כחובב רכב יש ביקורת על מה לא מאפשרים לעשות אבל באמת שאין שום סיבה שרמת הרעש מחתיכת דרעק של אוטו תעלה פי כמה וכמה על הרעש התקני. כשרכב עם אגזוז פתוח סוג ד' או פתוח מוגזם עובר, אין סיבה שאחשוב שאני על המסלול בבן גוריון.

הביקורת לא כוללת אגזוז פתוח של 500 אבארט (הלוואי עלי) אבל לזה יש אישור והוא עובר טסט וזהו ההבדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר אם יש אישור להחריש את כל השכונה זה בסדר?

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני מניח שאם יש אישור הרעש עומד בתקן ואם מדובר בשיפור או מפלט סטנדרט שמוצע ע"י היצרן, הוא עומד לא רק בתקן הישראלי אלא גם זה האירופאי ואולי האמריקאי וזהו בדיוק העניין המידתי.

כאשר הדברים מידתיים או מאוזנים, הם מקובלים.

מה שבדרך כלל קורה על הכביש ונפסל במבחן רישוי רציני אלו רכבים שמייצרים רמות רעש גבוהות ביותר ומצויידים במפלט שרחוק מאד ממה שהיצרן התקין או היה מאשר להתקין ברכב כביש מתוצרתו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...אני הייתי תולש לאלף אלפי עזאזל את כל הצנרות הפתוחות הללו ודוחף אותן למקום הראוי להן שאותו לא אציין.

...

...יאללה, כנסו בי..

לדעתי התסכול נובע ממקום אחר. :rolleyes:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר הדברים מידתיים או מאוזנים, הם מקובלים.

שמעת פעם אופנוע כבד נוסע ברחוב שכונתי, זה נראה לך מידתי?

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עניין התקנים בארץ בנושא הזה מגוחך לחלוטין. מעבר טסט עם מערכת פליטה לא סטנדרטית תלוי לחלוטין בבוחן ובמצב הרוח שלו.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דעתי ממש לא פופולרית כאן ובטח כבר אחטוף על זה אבל אני הייתי תולש לאלף אלפי עזאזל את כל הצנרות הפתוחות הללו ודוחף אותן למקום הראוי להן שאותו לא אציין.

לא יעלה על הדעת שכל מי שרוצה להרגיש שהאיפרזה או הלנסר או האיביזה המחורבנת שלו נוסעת כמו מקלארן ירעיש וימרר את החיים יום ולילה לעשרות ומאות אלפי אנשים שחיים לצד הכבישים.

יאללה, כנסו בי..

אתה צודק ב100%

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3098 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...