Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התרשמות של 24 שעות עם אלפא ג'ולייטה תלתן ירוק

bagira
שימו לב! השרשור הזה בן 3254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 160
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לטעמי, אחד הרכבים ה'אפשריים' הכי יפים על הכביש.

אבל טעם זה סובייקטיבי.

חוץ ממולטיפלה, מולטיפלה זה מכוער אבסולוטית :x

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מתחבר לעיצוב של הגריל הקדמי, אבל כל השאר (בחוץ ובפנים) מאוד יפים.

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר לכנות את הג'ולייטה בשמות מפוצצים כמו מהממת, מדהימה וכו' כי בעוכריה תמיד תהיה העובדה שבבסיסה היא משפחתית האצ-בק.

כמה מדהים רכב כזה כבר יכול להיות.

אבל בין שאר ההאצבקים הבנאלים והמשעממים, היא (לטעמי)איך אמרו הגשש, חוח צחוק בין שושני הבכי!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי לפני שנתיים, צריך ללמוד את הרכב והממסרה.

bagira היה בכיוון, עצר רצה להבין מה קורה, ( בעט בגלגל :grin: )

עוד יום עם הרכב, הוא ירגיש יותר את השילדה וילמד את הממסרה.

כאשר אתם במצב N נורמאל , הממסרה מתוכננת לחסכון משלבת לאט ובעדינות.

העביר D דינמי , והממסרה דינמו , משלבת מהר חזק, מרימה ומורידה הילוכים לפי משחק האצבעות.

לגבי הדש, עד היום אני לא מבין את הרעיון של העיצוב שם, עיצוב שונה.

כל יום שאני נכנס לג'ולייטה אחרי הסיבוב מסביב (מתחיל מקדימה ומסתובב סביב הישבן ונכנס)

לרגע אני עדיין עוד מחייך , עד שאני נתקע בדש-בורד - למה, אולי היי-טק עלאק.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יאללה, עולים בחזרה, הפעם נדחק בה קצת יותר, וכל פעם שמביאים אותה קרוב למגבלות, הופ, שוב הרכב מנתק איתך כל תקשורת ואותו היגוי יתר מכוער תוחב את ראשו ומזכיר לי "אני עוד כאן". ידעתי שעל הנוחות הזו בעיר אני עוד אשלם!!!:x

אם תת ההיגוי הזה לא מספיק, בהאצות ביציאה מסיבוב מורגש בכל יציאה טורק סטיר מעצבן שמערער את שלווה הנהג.

דיפרנציאל אלקטרוני מיי אס!

אני מניח שהכוונה היא תת היגוי ולא היגוי יתר (?)

יופי של סיקור. כמו שאני אוהב.

אם אני מבין נכון יש פה שתי בעיות בנושא. האחת, גם עם משקל על הגלגלים (בלימה) היא מפנקת בתת היגוי - שזה די נורא... - האם אני צודק? פה ה ST עושה עבודה נהדרת.

השני - הורדת הכוח תוך פניה - מעבירה משקל לגלגלים אחוריים ומתורגמת לתת היגוי - בעיה שאני מכיר ב ST. יותר מדי כוח להנעה קדמית. צריך ללמוד כמה אפשר ללחוץ. אבל כנראה שההוט האצ' שמאמצות עוד ועוד אורוות וממשיכות להשתמש רק בסרן הקדמי מוגבלות בפיזיקה.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר, בסדר, מה אתם צועקים?

הנה קצת תמונות.

נמל קיסריה?

אם אני מבין נכון יש פה שתי בעיות בנושא. האחת, גם עם משקל על הגלגלים (בלימה) היא מפנקת בתת היגוי - שזה די נורא... - האם אני צודק? פה ה ST עושה עבודה נהדרת.

היא לא. עם משקל על הפרונט אין לה תת-היגוי, אלא אם מפנים את הגלגלים עם מתלה סגור, מה שיגרום לתת-היגוי בכל אוטו, גם הנעה אחורית. עם משקל נכון על הפרונט אין לה תת-היגוי, כך שנורא זה לא.

כמובן שאפשר לעשות חיקויי קלארקסון על 147GTA, להכנס לפניה עם פול גז ולצרוח Understeeer, אבל בנהיגה נכונה אין לה תת-היגוי.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מניח שהכוונה היא תת היגוי ולא היגוי יתר (?).

אכן, תודה על התיקון.

תיקנתי גם במקור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רומן, היית עם באגירה בנסיעה?

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי עם רומן בנסיעה ואולי אפילו הייתי נעלב מ

אבל בנהיגה נכונה אין לה תת-היגוי.

(רמז לאיכות הנהיגה שלי?) אבל מאחר ותת ההיגוי הזה מוזכר כמעט בכל ביקורת שקראתי עליה, כנראה שלא איכות הנהיגה שלי אשמה הפעם...

:lol:

עניין נוסף בנוגע לג'ולייטה שלא רציתי להכניס אותו להתרשמות הראשונית אבל עכשיו אציין אותו, אני 180 ס"מ, לא משהוא מטורף, די ממוצע.

בגולייטה, לא הצלחתי לדחוס את עצמי מאחוריי גם לא עם הרבה רצון וכוונה.

אצל חלק מהמתחרות זה הרבה יותר מרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רמז חלילה, אבל בגדול - עם משקל נכון על הפרונט היא לא סבלה אצלי. כוונה להעליב בוודאי לא הייתה כאן.

אני פחות מתרשם מביקורות חו"ל - למשל הביקורות הראשונות על המיטו היו בסדר, ומבחינתי היא פשוט לא. גם המיני, למשל, שכולם משתפכים ממנה, אין לה כלום עבורי פרט לכבישים מפותלים. הרכב הוא מכלול.

עריכה אחרונה על ידי RK
ן

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכיר אותך יותר מידי טוב, גם באישי, בכדי להעלב ממך! :ladysman:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אציין שממש במקרה קראתי היום בבוקר שרשור ישן שברובו היית עסוק בלהסתלבט על/עם חובבי המותג, אז ציפיתי לקרוא קטילה משעשעת ובמקום זאת מצאתי ביקורת עניינית - מגניב.

בתכלס, אני הכי נהנה לקרוא ביקורות של אנשים שאינם מוטי-דעה, זה הרבה יותר מעניין מביקורות של גרופיס/הייטרס.

קיצר, תודה על הביקורת, נהנתי לקרוא. מקווה שהשרשור לא יהפוך לעוד זירת התגוששות של אוהבי/שונאי אלפא(/VAG).

כמי שהשתתף מעט בשירשור הותיק שהעלית, כמו גם באחרים, שדנו בין שאר האיטריות גם בדעה הלא מוטית במובהק של חברנו באגירה, מתקשה קצת להתאקלם באוירה הנייטראלית וחסרת הפניות הנושבת כאן, אבל בהחלט מנסה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3254 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...