Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כתבה מהחדשות אמש: לקוחות שרכשו ג'יפ גרנד צ'ירוקי גילו חלודה מתחת לרכב - ועכשיו תובעים

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 3356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כתבה ששודרה אתמול בערב בחדשות של ערוץ 2:

http://www.mako.co.il/news-channel2/Channel-2-Newscast-q1_2015/Article-97bb9ea7eda6b41004.htm

לקוחות שרכשו את הרכב הנ"ל גילו חלודה מתחת לרכב על הציריות וכ', ועכשיו תובעים את היבואן.

מזכיר לי את השרשור בפורום עם הבחור שהזמין פורד פיאסטה מ"דלק", ובמעמד המסירה גילה תופעה דומה, סירב לקחת את הרכב וביטל עסקה, לאחר שהרכב רשום כבר על שמו - והיבואן אכן ביטל את העסקה לבקשת הלקוח, מכיוון שהיו במסגרת חוק של 14 יום ביטול עסקה וגם ללא תשלום דמי ביטול. כולם אמרו לו שזה שטויות, אבל אולי עשה בשכל?

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שניהם, גם היבואן וגם הלקוח - אבל מעניין לראות את פסיקת בית המשפט בנושא הזה שתהווה תקדים משפטי, אני מאמין שיש עוד רכבים שנוסעים עם חלודה שטחית מתחת לרכב ואפילו לא יודעים.

אני מאמין שהחלודה הזו לא תגרום נזק ואני אישית לא הייתי נוהג כמו הבחור מהשרשור הקודם, אבל צריך לתת את הדעת על כך שבמכירת הרכב עלולים לצוץ כל מיני סעיפים בנושא הזה, המוכר ייבהל, ערך הרכב יירד במקרה הטוב והקונה ידלג לרכב הבא במקרה הרע. שוק הרכב היום עמוס לעייפה וההיצע עולה על הביקוש, ולכן זאת תיאוריה לא כ"כ מופרכת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלודה יכולה להגיע גם מארה"ב אם הרכבים נסעו על כבישים עם מלח, או שבזמן השינוע עפו קצת מי ים מלוחים שגרמו לזה, גם יכול להיות שהיה של מספר חודשים ליד הים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר פוסט די ישן של מישהו שהיו לו 2 גרנד שירוקי. וכבר אז הוא כתב על בעיות חלודה.

ככה שזה לא חדש.

מה גם שהרכבים שהציגו בכתבה הם מהדור הקודם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יוסי, לא מאוחר.

ואתה תראה שהיבואן ישלם הכל, ולכולם + הוצאות משפט - עוגמת נפש.

כנראה עוד לא החליטו שם מי אחראי למחדל הזה, ונתנו תשובה שלילית מגננתית.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשבו איזה קשרים הפעילו אותם בעלי גרנד צירוקי להכניס את הסיפור הזה לחדשות.

סה״כ לא מדובר ברכב פופולרי בהשוואה לדוגמא לאלפי בעלי גיר dsg7 שסבלו וסובלים מבעיית המצמדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נקמיצ'י , לדעתי פה דווקא מדובר בסיפור פיקנטי שלא דרש מאמץ מיוחד.

מעניין את הצופה לראות שגם מי שרכש רכב במחיר כזה (שהוא בערך סך כל חסכונותיהם המשותפים של זוג ממוצע, אותו הם נותנים לבנק כדי לקחת משכנתא ל25 שנה) יכולים לקבל רכב חלוד.

משום מה אנשים אוהבים שמראים להם את היאוש. לא משנה בכמה כסף קנית, לא משנה כמה ותיקה החברה שאתה רוכש ממנה, עדיין יימסרו לך מוצר פגום וינסו להתנער מאחריות. או שאולי זה מקרה של צרות עין ושמחה לאיד, כי יש מי שיצפו בכתבה ויתמוגגו שהאלטו שלהם לא חלודה מלמטה.

דבר שהרבה יותר קשה להביא לתקשורת זה משהו שמשפיע על בעלי קבלת ההחלטות שם באופן אישי. לדוגמא, אם עושים במשך חודש איזה כלבוטק על כל חב' הליסינג הגדולות, ומראים ממצאים שתומכים במה שתמיד מדקלמים פה "טופס בדיקה מחב' ליסינג לא שווה את הנייו שהוא כתוב עליו" (בהקשר של קניית רכב מהם).

אז כבר נגעת בעצב חשוף שמעכב את רכבי הליסינג התפעולי לשעבר מלהתגלגל אל חנייות של פרטיים, וזה עוד עלול לחזור בהפוכה לאחד או יותר מהאנשים שהיו מעורבים בתהליך הזה של יידוע הציבור.

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה כל כך פיקנטי בחלודה אבל אחרי ששמים בצד את הדרמה ומכניסים לסיפור קצת פרופורציה- מה ההשלכות של אותה חלודה שטחית?

דעתי בעניין שברכב חדש לא אמורה להיות חלודה אך יחד עם זאת אני נוטה להאמין שהחלודה הינה שטחית, תוצר של לחות\מליחות במהלך ההעברה, כלומר לא חלודה ברמה של רקבונות בחלקי המתכת.

גילוי נאות, הרכב הנוכחי שלי יובא מאנגליה שם בילה את השנתיים הראשונות לחייו, בתקופה זו הוא הספיק לצבור קצת חלודה על מערכת הפליטה ועוד כמה חלקי מתכת שונים בתחתית הרכב.

יחד עם זאת ראוי לציין שהרכב כרגע חוגג יומהולדת 12 ולא יכול לומר שיש איזשהם נזקים שנוצרו בעקבות אותה חלודה מעבר לפן הקוסמטי.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...