Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכשיר LG G2 עושה בעיות בהטענה

Kreios
שימו לב! השרשור הזה בן 3375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מכשיר ה-LG G2 של אשתי החליט לעשות לנו צרות.

מחברים את המכשיר למטען והוא לא נטען, לעומת זאת אותו מטען כן מטעין מכשירים אחרים בבית.

כך שזה לא המטען שעושה את הבעיות.

מחברים את המכשיר למחשב והוא כן נטען אבל רק דרך מחשבים ספציפיים ולא כל מחשב.

כך שהחיבור עצמו כנראה בסדר וזה לא בעיית חומרה כלשהי.

מישהו נתקל בתופעה הזאת ויש לו מושג מה עושים?

יכול להיות שזה בעיית רום או משהו בסגנון?

מבטיח לשלוח אנרגיות טובות לעוזרים.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר, יש לי את המכשיר שנה, טפו טפו לא קרה לי, לאבא שלי או לאחי הקטן.

כמה שאלות:

אתה משתמש במטען מקורי? יצא לי לראות מטענים לא מקוריים, גם כאלו שמותאמים לגלאקסי 5 לדוגמא, שעושים בעיות בהטענה.

החלפת רום/גירסא בזמן האחרון?

אתה משתמש באותו כבל USB להטענה ולחיבור למחשב?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת מוזר ודי מעצבן.

יש לנו בבית גם מטען מקורי וגם מטען לא מקורי, הוא לא נטען בשניהם.

המכשיר לא שלי אלא של אשתי, כמה שידוע לי לא הייתה שום החלפת רום או גרסה יזומה אלא אם היה עדכון אוטומטי.

הכבל שלא טען את המכשיר דרך החשמל כן טען אותו בחיבור למחשב.

ניסינו במחשב אחר נוסף - נאדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השערה שלי, והשערה בלבד.

יש בעיה בשקע טעינה, הרי יש מעין "פינים"/מגעים שונים בשקע, למיטב ידיעתי ומשהו שקראתי פעם, המגעים של הטעינה הם שונים מהמגעים של העברת מידע למחשב. אומנם קראתי את זה פעם על אייפון, אבל יכול להיות שזה אותו דבר.

אם המכשיר לא נרכש דרך חברה סלולרית, אתה יכול לגשת למעבדה כלשהיא פרטית ולתקן את זה בעלות לא גדולה לדעתי.

אם אתה מאזור רחובות יש מעבדה מ-א-ו-ד אמינה שאני ניגש אליה בכל בעיה.

(ניגשתי אליו לפני למעלה משנה וחצי כשהאייפון 4 שהיה לי נפל והמסך הפך לחשוך, באתי בבקשה להחליף מסך בידיעה שהמסך נשבר, בסוף התנתק שם סתם איזה כבל קטן, והוא תיקן לי את זה בכמה שקלים ובדקות במקום לדחוף לי החלפת מסך)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה להחליף כבלים(לנסות עם סוגים שונים), השקע של הגי 2 רגיש לכבלים שונים מסיבה כלשהי.

שים לב שדחפת את הקונקטור עד הסוף, צריך להפעיל קצת כוח בגי 2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הקונקטור נדפק מסיבה כלשהי הוא עשוי להטען כשהתקע נכנס בזווית מסוימת, וזה יכול להיות מושפע ממיקום המטען, כך שיכול להיות שמסיבות מכאניות לחלוטין ולא אלקטרוניות הוא יטען כשתחבר למחשב מסוים סתם ככה כי שם הכבל מגיע בזווית כזו שמופעל יותר כוח הצמדה בקונקטור והוא יושב טוב יותר. מכיר את התופעה הזו.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה פשוטה , אם יש לך גישה ללחץ אויר , פשוט לנסות לנקות את החיבור, לעיתים מעט לכלוך בחיבור יכול לגרום לתופעות כאלו

רצוי לא לירוק לתוך החיבור עם הפה (תוך כדי נסיונות נשיפה )

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה ל"רגישות" היא שבכבלים הדקיקים שקונים באיביי או שנמכרים ב-10 שקל בארץ, ההפסדים בזרמים של 2 אמפר הם גדולים מאוד גם בכבל של 1.5 מטר, היום רוב הסמרטפונים נטענים ב-2 אמפר, ככה שזה קריטי להשתמש בכבל נורמאלי.

הסרטון הזה בוחן מד זרם/מתח INLINE ל-USB, לקראת סוף הסרטון (לקראת דקה 20), הוא עורך ניסויים בכבלים ומדגים את ההשפעה של כבלים דקים והפסדים בזרמים גבוהים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על התגובות,

הטלפון לא נטען בכבל המקורי כשהוא מחובר לחשמל אבל כשהוא מחובר למחשב הוא כן מטעין אותו, כך שהקונקטור בכבל בסדר.

בכל מקרה, המכשיר עדיין באחריות החנות, כנראה שניגש לשם ונדרוש הסברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי בג'י 2 היה מצב של פעם מטעין פעם לא עם מטען וכבל מקורי, החליפו לי תחת אחריות מטען + כבל חדש, מאז אין בעיות.

If you live by the GUN

You die by the GUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...