Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פולו פיאסטה או מאזדה 6

גידי 24
שימו לב! השרשור הזה בן 3378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן חברים,

בהמשך לחיפושי אחר רכב לסטודנט, עכשיו נותר לי רק לבחור את הרכב הטוב ביותר מבין השלושה, כן אני יודע שהם לא באותה הקטגוריה, ואני גם לא רוצה שום רכב אחר אז תודה על הכוונה אבל אין מה להציע לי רכב אחר..

הרכב ישמש אותי לנסיעות של 100 ק״מ ביום כאשר 90% מחוץ לעיר ב100 קמ״ש + לרוב, ככה שנוחות נסיעה וכל המשתמע מכך הם הדברים הכי חשובים לי ברכב, לאחר מכן האמינות ותצרוכת הדלק.

ההתלבטות היא בין :

פולו tsi 1.2 שנתון 10

פיאסטה שנתון 13 רובוטית גם כן

מאזדה 6 2.0 שנתון 10

אשמח לשמוע חוות דעת מאנשים בעלי נסיון עם הרכבים הנ״ל, ולא מ״שמעתי מהסבתא של הדודה של החברה של גיסו של בן אחותי״

בתודה מראש גידי בוקס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רק דלק, גם טיפולים טסט וביטוח יקריןם הרבה יותר. אתה גם השוות רכבים שונים מקטגוריות שונות. הפולו והמאזדה 6 בכלל לא מתחרות אחת עם השנייה!.

אני ממליץ לך לעשות סדר עם הצרכים שלך בנוגע למה אתה צריך מהרכב, מה התקציב ומשם להמשיך. לדעתי- סופר מיני היא התשובה בשבילך. איזו סופר מיני? זה תלוי בכל הפרמטרים שאתה צריך לספק: כמות ק"מ שבועית, אופי הנסיעות (עירוני/בין עירוני), האם ברכב ינהג אדם יחיד רוב הזמן...ועוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש - מה התקציב שלך? כי באמת הרכבים שהבאת פה לא עומדים בקנה אחד.

אני מבין את הצורך של בנוחות (לכן אולי הלכת על מאזדה 6 - שד"א - נהגתי עליו לצפון, זה רכב ענק מימדים) אך לדעתי הרבה סופר מיני יסגרו לך את הנושא.

נסועה יומית נתת לנו... מה לגבי תקציב, אמינות... הנאה מרכב...? איזה פרמטרים חשובים לך?

היום: Fiat Bravo Tjet

בעבר: Ford Focus Mk3 2.0 Titanium, BMW Z4 E85 3.0, BMW 118i F20
בעבר הרחוק: האיטלקיה האדומה - Fiat Punto Evo MultiAir Turbo 135 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אז כמו שאמרתי אני יודע שהם לא באותה הקטגוריה, הביטוח של הפולו יותר יקר ב70 ש״ח מהמאזדה (היום בדקתי), טיפולים גם פה הפולו יותר יקרה כמו כן גם נתתי פירוט על כמעט הכל, התקציב לא משנה כי כמו שרשמתי אלו המכוניות שנשארו להחלטה הסופית + סיוויק האצבק 2011 משיקולים כאלו ואחרים, הדבר הכי חשוב זה נוחות !!! ורק אוטומט (לאחר 10 שנים על ידני זה קצת נמאס) הנאה ?? מה אני אגיד לך זה לא שאני הולך לקנות איזו sti או אאודי rs ככה שאני לא חושב שהמכוניות בתקציב הזה ובדרישות שלי מהנות, אני יודע שהמאזדה הכי פחות חסכונית, אבל אם היא הכי נוחה והכי אמינה זה מה שאני אקנה כי אני אעדיף לשלם עוד 2-3 אלף ש״ח בשנה ולא להתפשר על נוחות נסיעה, מה שמפחיד אותי בפולו זה הגיר הרובוטי הארור, אם לא הוא לא הייתה פה התלבטות בכלל (אני עד היום כבר 5 שנים נוסע על פולו 97 וזאת הייתה הקנייה הכי טובה שביצעתי), אז מבין ארבעת המכוניות הללו מה הכי מומלץ ??

עריכה אחרונה על ידי גידי 24
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...