Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת מטאטא לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 3424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך גישה לצינור עם מים? אתה רוצה ממש להיכנס לתחום?

אם כן אני ממליץ לקנות גרניק+ מקציף זה עולם אחר.

יש לי בבית את המכשיר הזה על לחץ מים לא יודע איך קוראים לזה של bosch כמו הקרשר הצהובים שמוכרים רק של בוש וכן יש לי גישה למים בחניה

aquatak-1200plus.jpg

עריכה אחרונה על ידי shlomi617
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 63
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המברשת הזאת יותר גרוע ממטאטא לפי איך שזה נראה. הסיבים שם לא עשויים מבד מיקרופייבר.

אתה אמיתי?! קראת את הביקורת? זה אוטוגיק, כן, לא פורום של מברשות רוחמה

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מברשות רוחמה - :lol::lol: הרגת אותי

לפי מה שהבנתי שהוא עושה בביקורת (שבה הוא ממש ממש השקיע דרך אגב), הוא השתמש בסבון Maxi Suds עם המטאטא כדי לא לפגוע ובדק זאת על דיסקים לפני כדי לראות אם זה עושה סווירלים.

בנסיון הראשון זה אכן עשה שריטות כי הוא השתמש בחומר לשטיפה יבשה (כמו ONR), בנסיון השני זה לא כי הוא השתמש ב MAXI SUDS, אבל אישית לא הייתי לוקח סיכון.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון

עדיין אני לא מוצא סיבה להשתמש במטאטא הנ"ל, זה אגרסיבי מדי וצריך משחקים לפני כן כדי לא להגיע למצב ששורטים את הצבע, למי שיש כוח להתעסק עם זה אז למה לא?

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן

ולגבי המטאטא- איזה משחקים? אתה ממלא דלי מים לשטיפה עם סבון סביר (מר ורוד, לדוגמא, או כל שמפו נורמאלי אחר לרכב), שם בפנים את המטאטא ומתחיל לשטוף אחרי רבע שעה. זה מקצר ומקל את העבודה מאוד ביחס לכפפה וכמה שהרכב יותר גדול ככה היתרון של המטאטא בא לידי ביטוי יותר

בנוסף, לא צריך לכבס אותו ולחכות יומיים שיתייבש

Golf 1.6 2002-> Lancer 1.6 2007-> Swift 1.2 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן

ולגבי המטאטא- איזה משחקים? אתה ממלא דלי מים לשטיפה עם סבון סביר (מר ורוד, לדוגמא, או כל שמפו נורמאלי אחר לרכב), שם בפנים את המטאטא ומתחיל לשטוף אחרי רבע שעה. זה מקצר ומקל את העבודה מאוד ביחס לכפפה וכמה שהרכב יותר גדול ככה היתרון של המטאטא בא לידי ביטוי יותר

בנוסף, לא צריך לכבס אותו ולחכות יומיים שיתייבש

ברבע שעה שאני ממתין שהמטאטא "יספוג" את החומר אני מספיק לסבן את כל הרכב וכבר לייבש חצי.

ואל תגזים, העבודה עם כפפה מתאימה לא אורכת כל כך הרבה זמן. אלא אם לפותח השרשור יש משאית.

לגבי הכיבוס - צודק, אבל אתה גם ככה משתמש במגבות שאתה תצטרך לתלות או לכבס, אז עוד כפפה / ספוג באמת יהרסו לך את הש'וונג?

לא אומר שאין יתרונות - יש ברור שיש, אבל אני מעדיף את השיטה הבטוחה, חוצמזה יש את הספוגי מיקרופייבר עם הגומי שנתפס על היד, עושה אחלה עבודה ונוח לעומת הכפפה שכל פעם מסתובבת לי על היד, לדוגמא:

Hi Q Microfiber Chenille Cleaning Tool Car Vehicle Care Washing Brush Sponge Pad | eBay

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם זו, או עם הירוקה של CAR PLAN, אפילו הפשוטה של אמריקן איגל היא בסדר, ודואג לשטוף אותן לאחר מכן עם שמפו טכסטיל.

מביניהן הכי טובה היא של CAR PLAN אבל לא בממש הפרש גדול, אבל היא עמידה יותר.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברבע שעה שאני ממתין שהמטאטא "יספוג" את החומר אני מספיק לסבן את כל הרכב וכבר לייבש חצי.

ואל תגזים, העבודה עם כפפה מתאימה לא אורכת כל כך הרבה זמן. אלא אם לפותח השרשור יש משאית.

לגבי הכיבוס - צודק, אבל אתה גם ככה משתמש במגבות שאתה תצטרך לתלות או לכבס, אז עוד כפפה / ספוג באמת יהרסו לך את הש'וונג?

לא אומר שאין יתרונות - יש ברור שיש, אבל אני מעדיף את השיטה הבטוחה, חוצמזה יש את הספוגי מיקרופייבר עם הגומי שנתפס על היד, עושה אחלה עבודה ונוח לעומת הכפפה שכל פעם מסתובבת לי על היד, לדוגמא:

Hi Q Microfiber Chenille Cleaning Tool Car Vehicle Care Washing Brush Sponge Pad | eBay

חחחחח איזה משאית יש יונדאי גטס שהיום נמכרה ועוד שובעיים מקבלים יאריס 2013 מסבא שלי ככה שזה לא כל כך קרוב למשאית ותגידו יש הבדל רציני בין אם אני משתמש בגרניק לבין שאני משתמש בכפפה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחחחח איזה משאית יש יונדאי גטס שהיום נמכרה ועוד שובעיים מקבלים יאריס 2013 מסבא שלי ככה שזה לא כל כך קרוב למשאית ותגידו יש הבדל רציני בין אם אני משתמש בגרניק לבין שאני משתמש בכפפה?

הגרניק הוא לא תחליף לכפפה, פשוט עושה את השטיפה הרבה יותר קלה, מסיר לכלוך במקום שתתחיל לשפשף את המקום.

כמובן שצריך להשתמש בעדינות בכדי לא לגרום נזק לפח ולצבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3424 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...