Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב טיול נהיגה של אנשים עם מדבקות CF מגובבות

daniel.gri
שימו לב! השרשור הזה בן 2788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גבי, זה מסווג.

אתה יכול לספר לי, אני בכל מקרה לא אקנה אותם כל עוד הMTEC שלי חיות :wink:

שברולט אופטרה 07 > קיה פורטה 10 > קיה פורטה 11 > ניסאן סנטרה 17 > קיה ריו 18 > סיאט איביזה 12 > סיאט ארונה 21

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 798
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

:roflmao::roflmao:

צודק. במקרה הזה יצאת תותח-על, אבל עדיין אני בטוח שלא תהיה במפגש הבא. אני מת שתוכיח לי שאני טועה!

היום, אחרי שהגעתי למצב שאני דבוק לתחת של הפאביה ונאלצתי לבלום בגללה (כן כן, בדיוק מה שקראתם!) אני מרגיש ממש טוב עם עצמי ומרשה לעצמי לדבר ככה. זה יעבור לי מחר.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה כן ? באוויר כמו הגלגלות שיכולת לכוון את הכסא בזמן הנסיעה לצפון...:)

אני חושב שדניקס ניצח.

דניקס טיול הבא אני יושב לידך בקליאו (כי כנראה עדיין לא תהיה לי 205, אומנם מעלים לי את המשכורת אבל לא עד כדי כך).

Renault Clio sport 2001 - Sold

תקשיב מה דניקס אומר לך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נ.ב. סטיו, גנבתי את אחת התמונות שצילמת לסמלון, מקווה שזה בסדר.

ברור שזה בסדר, תהנה :)

בכוונה אני לא מטביע יותר את הכינוי שלי על התמונות כמו פעם, שלא יפריע אם תרצו להשתמש ולהעתיק אליכם.

Stio, מחכה לוידיאו, אני דיי בטוח שהצלחתי לגלות פירצה בזמן כי מוקלט שם שאני עוקף פאביה, אני לא בטוח איך חוקי הזמן והמרחב מאפשרים כזה דבר.

ייקח טיפה זמן לוידאו, אני מעריך שלקראת סופ"ש הבא הוא יהיה מוכן, אני צריך לעבור על הקטעים ולבחור את מה שאפשר להכניס מבחינת לוחיות רישוי - לפעמים רואים את המס' ואני רוצה להימנע מכך. כבר היו מקרים של העלאת תמונות ויום אחרי זה נגנב הרכב (למשל פונטו GT ממועדון פיאט שנגנבה מנשר ליד הטכניון).

בנוגע לפאביה, היא הסכימה שתעקוף אותה ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Stio התמונות פצצה. סיכום קטן שלי ועוד כמה תמונות אני יעלה מחר בערב (יש גם וידאו מהגו פרו, נראה מה נעשה איתו)!

אני יודע שהפביה נתנה לי לעקוף, ראיתי את הקרע בזמן והלכתי על זה,הדברים שראיתי בשניות האלה..... אין מילים.

משה הרכב נראה כמו אחרי קרב (עם מיליון חרקים), הצמיגים איבדו מהאנדורנס ג'ל בפניות, ובסוף משאית הליטה להמטיר עליי חול, זהו אני פורש מדיטיילינג. בינתיים קבלו תמונה לא שגרתית מהיום : Sequence 04.jpg

עריכה אחרונה על ידי KoM

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שדניקס ניצח.

דניקס טיול הבא אני יושב לידך בקליאו (כי כנראה עדיין לא תהיה לי 205, אומנם מעלים לי את המשכורת אבל לא עד כדי כך).

תשמע, לראות אותך בתוך מיאטה הייתה חוויה מצחיקה מאוד!

עדכון צריכת דלק- למרות סל"ד גבוהה אתמול וקצב גבוהה יחסית (וגם נסיעה חזרה למרכז בקצב גבוהה) צריכת הדלק עמד על ליטר ל11.6 ק"מ. מכובד מאוד בעבור יפנית אוטומטית מזקנת!

לגבי הטיול עצמו, היה אחלה טיול, שמחתי לפגוש אנשים חדשים ומוכרים, היה ממש טוב, טיול כמו שצריך! קצב גבוהה אבל כולם שמרו על קצב (חוץ מאייל שנעלם לנו פעם אחת) והסובארו הפתיעה אותי בשלדה שלה. רק מראה כמה חסר לאוטו הזה יותר כוח וגם את המערכת ההנעה הכפולה שיש בדגמים הבכירים והאוטו באמת יהיה כיפי מאוד לנהיגה, וגם מהיר מאוד.

מחכה למפגש הבא, שאולי יהיה יותר קרוב למרכז.

דניאל, יש מצב שיש לי וידיאו שלך אני רק צריך לבדוק אם היה מספיק מקום שכטיס כדי לשמור את זה עד עכשיו, אבדוק מאוחר יותר ואודיע לך.

עריכה אחרונה על ידי ZX2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך יכלתי לשכוח! זה היה טיול מדבקות לא? אז הנה תמונה אחת שמוקדשת למדבקת הפורום.

באמת? האוטו שלך מטופח ומבריק מכל זווין וכיוון שבשלוליות אתה לא עובר, אבל למה לא גזרת את הלבן מסביב למדבקת הקארזפורום?

איזה יופי לראות את הצריכות דלק שלכם, 1\14 , 1\13 , אצלי ממוצע מתחילת הטיול ועד סופו עומד על 1\9.5 .

אבל היה שווה כל ליטר כל דלק :D

IMG_20141206_075814.jpg

IMG_20141206_100623.jpg

IMG_20141206_100636.jpg

IMG_20141206_101803.jpg

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roflmao::roflmao:

היום, אחרי שהגעתי למצב שאני דבוק לתחת של הפאביה ונאלצתי לבלום בגללה (כן כן, בדיוק מה שקראתם!) אני מרגיש ממש טוב עם עצמי ומרשה לעצמי לדבר ככה. זה יעבור לי מחר.

זה היה בקטע קטן (ראיתי אותך במראה דבוק) ואח"כ כבר נתתי קצת גז ונצבר פער.

בכל מקרה אם אני לא טועה אתה מהצפון, אתה מוזמן לנהיגה נגד הפאביה 1:1 בכבישים הטכניים וגם במנחת (בשעה שהנודניקים לא שם) - נראה כמה תצחק אח"כ... :evil::lol: :lol: :lol:

האמת גם אני נאלצתי לבלום אבל בצורה משמעותית יותר באחד הסיבובים, הייתי אחרי האימפרזה ולפניה היה אייל עם האופנוע.

בפעם הבאה יכול להיות שאשתתף.

שמח שלא עשו שטויות.

אנחנו לא נהגים חדשים בחופש הגדול שנעשה שטויות, רשמתי לך גם לפני הטיול שאין לך מה לדאוג, מקס' פורשים אם אתה רואה שיש השתוללויות. אני באופן אישי אעדיף לנסוע 10% פחות מבחינת מהירות ולא לקחת שום סיכון.

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיכיתי לראות מי יעלה את נושא המדבקה שלי. זה עולה כל פעם שאני מעלה תמונה שבה רואים את המדבקה על הרכב שלי.

מבטיח שאני אטפל בזה, אבל שבוע הבא.

אגב צריכת דלק, כרגע מחשב הרכב מראה לי שצריכת הדלק עומדת על טיפה יותר טוב מ1/14, אבל נחכה לתדלוק כדי לדעת נתון יותר מדויק.

יאללה מתי הטיול הבא?! הפונטו רוצה ללחוץ עם הI10! :lol:

עריכה:

stio, זה לא משנה מתי! העיקר שהצלחתי להידבק לפאביה לתחת! זה המקבילה המוטורית של לבעוט לצ'אק נוריס בביצים!

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן כשאייל בלם חזק עם האופנוע הייתי בטוח שתיהיה שם החלקה. מה שטוב זה שכולם שמרו על מרחק ולא נוצרה תאונת שרשרת מהבלימה החזקה.

לגבי הטיול הבא, אם אתם רוצים במרכז אז מצידי עוד שבועיים. אם בצפון או בדרום אז חודש בערך. תחליטו אתם.

ופעם הבאה צריך להתחיל מהמנחת ולהמשיך לכבישים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל ננעל עם המבט על שולי הכביש ולכן האופנוע נמשך לשם. בגלל זה היתה הבלימה (שדווקא אני לא זוכר שהיתה כל כך חזקה- כנראה שמאחורי זה היה נראה יותר נורא).

מיד לאחר שקלטתי שכדאי שאפנה את המבט למקום אחר, הפניתי אותו למקום הנכון ויצאתי מהסיטואציה הלא נעימה הזאת.

NOTE TO SELF: רענון רכיבה באופנוען מאומן ביום הולדת הבא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הטיול הבא, אם אתם רוצים במרכז אז מצידי עוד שבועיים.

+1 לעוד שבועיים במרכז.

לאן נוסעים לטייל במרכז? נס הרים והסביבה?

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי היי חברים כל שבועיים טיול? זה נהיה יותר תכוף מהמפגשים השבועיים של מועדון ה5!

ליפני שמציעים עוד טיול כדאי לשים לב טוב למזג האוויר , כנראה ששבוע הבא יהיה גשום ואני לא בטוח איך זה ימשך בעוד שבועיים.

במידה ומזג האוויר יהיה טוב אני בעד.

עריכה אחרונה על ידי yaari30

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אתעורר ואגיע, רק תגידו מתי ואיפה. במרכז קשה לי לחשוב על איזורים מהנים לנהיגה, ונס הרים + שבת בבוקר = דו"גים וככל הנראה שלא מעט מהם.

זה או הרבה דרום, או הרבה צפון. על הצפון נראה שסימנתם לבינתיים V, ובדרום יש את מעלה עקרבוטים, מכתשים (קטן/בולשוי), כביש 40 - מצפה רמון/צומת ציחור (דרומה).. לרבות היתרון של תנועה יותר דלילה מאשר בצפון כמעט כדרך קבע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2788 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...