Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גיבוב טיול נהיגה של אנשים עם מדבקות CF מגובבות

daniel.gri
שימו לב! השרשור הזה בן 2765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דווקא אני לא מסכים איתך, לצאת מת"א ב 05:30 זו חוויה נעימה יותר מאשר לצאת אחרי השמש.

שבוע הבא אני נוסע לב"ש עם האוטו , אני מתכנן לצאת משם ב5 בבוקר ליפני שיתחילו הפקקים בכל הארץ. (מב"ש לחיפה).

אתה לא תהיה אחרון, אתה תהיה הראשון מהסוף!

כל כך קר היום שראיתי פוליטיקאי מכניס את היידים רק לכיס הפרטי שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 798
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל עוד לא מדובר בשבת, הצדק איתך (אם כי האידיאל מבחינתי זה לעלות על הדרכים המהירות בסביבות חצות ולחזור כשמשאיות הזבל מתחילות לצוץ, תענוג אמיתי), מה גם שמרבית הסיכויים שהערב אתמקם בקריות כך שהגיחה למפגש תהיה קצרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תתמקם הערב בקריות בכלל הרווחת , גם בקריית אתא שהיא הרחוקה ביותר תגיע תוך מקסימום 15 דק'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מי מגיע מהמרכז?

ויש לי 1.6 אטמוספרי, מה מעניין בזה?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגיע עם האופנוע. הרבה יותר כיף מבחינתי לעשות את כביש הצפון עם אופנוע מאשר עם הקורולה.

ביחד עם חברה טובה בדמות חברי הפורום זה בכלל יהיה תענוג. :-P

עריכה אחרונה על ידי eyals05
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם בטיולי VAG ומיהם הקצב לא מהיר במיוחד, קשה לי להאמין שפה יהיה קצב מהיר במיוחד, תקנו אותי אם אני טועה.

רשימת רכבים ? לא ראיתי.

בטיולי VAG הקצב מהיר בקדמת השיירה ויותר איטי בסוף. אי אפשר לצפות שפאביה 1.6 תיסע לפני GTI. "קצת" בעיה.

הרכבים הספורטיביים שיוצאים ראשונים מחכים לאיטיים יותר בנקודת מפגש ואז ממשיכים שוב.

107 סגלגלה וחיננית שסופקה עם ניתוח לשינוי מין במבצע.

באופן כללי לצאת מת"א ב 05:30~ זו לא החוויה הכי נעימה, אז עדיף שזה יהיה בפחית קופצנית מאשר S-Class מפנקת ומרדימה.

וחוץ מזה, מה לא עושים בשביל להיות אחרון בשיירה.

אל תדאג, ה- 107 ו-C1 זריזות יחסית במיוחד בדגם הידני. נהגתי על כזאת והופתעתי לטובה.

מגיע עם האופנוע. הרבה יותר כיף מבחינתי לעשות את כביש הצפון עם אופנוע מאשר עם הקורולה.

ביחד עם חברה טובה בדמות חברי הפורום זה בכלל יהיה תענוג. :-P

על האופנוע הזה אתה תהנה יותר מאיתנו. עד אז, שים לב שכביש 70 מטבעון ליגור מלא בורות בשני הכיוונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עוד לא בטוח אם אני יוצא מיקנעם או לא ולכן אני לא יכול להתחייב על זה, הכי טוב שניפגש בעין המפרץ. מה שבטוח שאני חוזר משם ליקנעם :)

אם אצא מיקנעם אצא בסביבות 6:30.

עריכה אחרונה על ידי stio
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מי מגיע מהמרכז?

ויש לי 1.6 אטמוספרי, מה מעניין בזה?

ראית מה זה , גם הזכרון שלי בגד בי הייתי בטוח שיש לך 1600 טורבו!

ובעצם יש לך מנוע כמו של הI30 ליסינג שלי.

הקטנות אכן מתאימות למקומות האלו כי הן קלות מאוד ומאיצות מהר ל 50, אבל הן גם נשארות שם :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2765 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...