Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות רכב: סקודה ראפיד ספייסבק בישראל. החל מ-120,000 ש"ח

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תג מחיר שכנראה יעשה כאב ראש לא קטן לכמה האצ'בקים משפחתיות מסורתיות.

איזה כאב ראש בדיוק? נשמע כמו מחיר לא אטרקטיבי במיוחד, של לשלם יותר ולקבל פחות.

אם היו מתחמחרים גירסה של ראפיד (אולי פחות מאובזרת ועם מנוע חלש יותר) בתחום המחירים של שברולט סוניק אוטומטית, איביזה, ומיצובישי אטראז' (סביב ה80 אש"ח) שם היא בהחלט תהיה להיט.

אבל לשים אותה באותה ליגה עם משפחתיות - לא תודה.

כנראה שצ'מפיון בטוחים שתפסו את אלוהים בביצים, ושיקנו מהם לא משנה מה הם ידחפו לאולמות תצוגה, ולא משנה איזה תג מחיר הם ידפקו לזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כנראה שהם לא רוצים תחרות פנימית עם פאביה. בגלל זה הביאו רק גרסה מאובזרת יחסית במחיר שמציב אותה בין פאביה לקטגוריית המשפחתיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין על מה אתה מדבר שהוא לעולם השלישי,ונסעתי בו כמה פעמים אז :

1-מנוע TSI מתקדם וזריז?

2-גיר DSG מתקדם? (עזבו כרגע אמינות)

3-תא מטען עצום?

4-מרווח סלון?

5-נוחות נסיעה די טובה?

הדבר היחידי שיש בו חיסרון זה פלסטיק קשיח,בדיוק כמו ביונדאי.

אז מה מעולם שלישי פה?

סיאט לאון עדיפה עליה משמעותית ובאותו המחיר כמעט. הראפיד, גם אם היא מאובזרת, פשוט לא מרגישה איכותית ולא ברמה של הפאביה/אוקטביה בכל הקשור לאיכות הנסיעה.

ניסו להכניס רכב לצרכן הפרטי, אך בתמחור ליסינג טיפוסי.

יוליאן, נוחות הנסיעה בראפיד בעייתית, ובגרסה הזאת עם צמיגים בחתך 40 (!?) היא צפוייה להיות משברת עצמות (אלא אם הכיול של מתליה שונה משמעותית מבראפיד...)

מסכים עם ch2856, הלאון מכונית משמעותית טובה יותר במחיר קרוב מאד.

Subaru BRZ 2.4 6MT | Toyota Avensis 2.0 AT | Citroen C4 SX 1.6 AT 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נוסע מידי פעם בדיזל אולי שם החתך גבוה יותר.

כךצשלא הרגשתי משהו בעייתי.

מחיר מעולה לקרוז, משפחתית במחיר סופר מיני.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מפרט: בקרת אקלים, גג פנורמי לכל אורך הרכב, מערכת מולטימדיה מקורית, מושבי ספורט, בקרת שיוט, ספוילר קטן ונחמד, ועוד תוספות כאלו ואחרות. כמובן שילוב גיר מנוע לא פחות מטוב מאוד, צמיגים 215/40/17.

אז לא הבנתי למה מדובר במחיר שהוא גבוה? יש כאן אבזור מכל טוב לדעתי, והמחיר באותה סביבה כמו משפחתיות אחרות.

עריכה אחרונה על ידי שומאכר

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כאב ראש בדיוק? נשמע כמו מחיר לא אטרקטיבי במיוחד, של לשלם יותר ולקבל פחות.

אם היו מתחמחרים גירסה של ראפיד (אולי פחות מאובזרת ועם מנוע חלש יותר) בתחום המחירים של שברולט סוניק אוטומטית, איביזה, ומיצובישי אטראז' (סביב ה80 אש"ח) שם היא בהחלט תהיה להיט.

אבל לשים אותה באותה ליגה עם משפחתיות - לא תודה.

כנראה שצ'מפיון בטוחים שתפסו את אלוהים בביצים, ושיקנו מהם לא משנה מה הם ידחפו לאולמות תצוגה, ולא משנה איזה תג מחיר הם ידפקו לזה.

הראפיד היא משפחתית קומפקטית בהגדרה וממש לא סופר מיני ככה שמי שעושה את ההשוואה הלא נכונה זה דווקא אתה ולא היבואן. האטרז' ושאר הסופרמיני יכולות למצוא חניה בתא המטען של הראפיד. למי שחושב שק"מ 0 לא משמעותי שיחשוב שוב. מסתבר שה"בסך הכל כתם ברישיון" עולה כמה ת'לפים טובים כשרוצים למכור. הייתי באותה דעה עד שמכרתי אופנוע לא מזמן. סה"כ המחיר הוא טוב, לא מטורף לשום כיוון לא זול היסטרי ולא יקר, בטח בהתחשב בתוספות. נראה לי שההגדרה "מחיר הוגן והגיוני" מתאימה כאן וגם אני חושב ש2,000 שקלים הם לא "דיל ברייקר".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים 215/40/17.

האופנה הבזויה הזו חייבת לעבור מהעולם כמה שיותר מהר, גם מיותר, גם לא נח וגם צריך משכנתא בשביל להחליף צמיג.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ למה? זה לא שטויוטה התחילו למכור את הקורולה עם צמיגים אלה בגרסת הבסיס. סה"כ רכב נישה שימכר במספרים זניחים לכאלה שמעדיפים יופי על פרקטיות, מה הבעיה עם זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויזואלית הכל טוב ויפה. אבל כמו שבאגירה כתב, זה לא נוח (משמעותית), ובמידות האלו המחירים יקרים משמעותית. אז מה היתרון כאן? אקסטרה אחיזה (כביכול) לרכב משפחתי סך הכל?

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק הבעיות שציינתי, הנהג היום יומי לא צריך את זה (בטח לא ברכב הזה) ויש לזה רק חסרונות.

בנוסף למחיר ולנוחות שציינתי, צמיגי חתך נמוך נוטים להתפנצרות בכניסה מהירה לבורות ונוטים להרס עצמי גם בנסיעה קצרה מאוד על הפנצ'ר, מספיק לנסוע בכביש המהיר, להכנס לבור, לאבד אויר ולנסוע עד לעצירה בשוליים וזהוא, כשתגיע לצמיגאי הוא יבשר לך ש"הלך הצמיג".

אני בא מדור שמגבלות ההוט הוצ היו מעבר ליכולות הנהיגה שלי והגיעו עם צמיגי '13 והצמיגים לא היו נקודת הטורפה שלהם, אז 205/17/40? זאת מידה מופרכת לרכב יום יומי.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

108 לקרוז טורבו - זה מחיר תחרותי! (תחרותי, לא נמוך באופן מוחלט, כי לליסינג הם מוכרים במשמעותית פחות).

ג'וני בוי, נראה לי שרק אתה וצ'מפיון מחשיבים את הרפיד כמשפחתית.

+1 לבגירה לגבי הצמיגים.

אגב, TSI 1.4 המדובר נהדר בפני עצמו, אבל הוא לא הTSI 1.4 שמגיע באוקטביה החדשה...

עריכה: אולי יצאתי תוקפני מידי - אני כן חושב שזה רכב לא רע, רק במחיר לא הגיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשתגיע לצמיגאי הוא יבשר לך ש"הלך הצמיג".

כמה שאני מסכים אתך, מניסיון לצערי.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3497 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...