Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה טורבו יש לי כמה שאלות לגבי עניין החוקיות ומה אפשר לעשות עם זה

yosi2377
שימו לב! השרשור הזה בן 3513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, אני חדש כאן בפורום ויש לי כמה שאלות בנוגע לרכב

קניתי הונדה האצ'בק טורבו

אני יודע שהרכב לא חוקי, וחיפשתי בפורום וחיפשתי באינטרנט מידע וכמה דברים

ולצערי לא מצאתי תשובה למה שאני מחפש.

אני יודע שעם בוחן תנועה יפתח לי מכסה מנוע האוטו יורד מהכביש וצריך לעשות טסט ודו"ח של 1000 שקל.

השאלה שלי היא כזאת ,

האן אני יכול להוציא אישור לאוטו לטורבו שיש לי כבר ? חלק אמרו שכן חלק אמרו שלא אני לא הבנתי בדיוק .. ואם כן אז איך ?

ההונדה שנת 99

ולשאלה השניה שלי

יש לי פורק לחץ חיצוני והוא עושה המון רעש ברגע שאני לוחץ קצת כל השכונה שומעת אותי וגם כנראה שיש אגזוז לחץ

האוטו עושה המון רעש ברגע שלוחצים האם יש לי אפשרות להשים לו פורק פנימי ואגזוז רגיל ? שלא יהיה רעש ?

כדי שמשטרה תבוא אלי כמה שפחות ולא יהיה חשוד ?

האוטו הוא לשימוש יום יומי ואני רוצה שהאוטו ייראה כמה שפחות חשוד, כדי לא לנסוע בפחד כל הזמן

אני מאוד אוהב את האוטו ואני רוצה לנסוע ברוגע.

האם יש לי אפשרות לעשות את הדברים האלה ?

ועוד משהו , בקשר לפורק לחץ , יש אפשרות לעשות אותו שקט ? ואת האגזוז? אני רוצה למשוך כמה שפחות עניים.

תודה רבה לעוזרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האגזוז אתה יכול להחליף לשל אחת הסדנאות

לאגזוז שקט מאוד.

והטורבו אין אפשרות ומי שטען בפנייך שאפשרי, תן לו שיאשר לך.

יוגב

Mazda 3 Spirit Canary Yellow

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא שואלים את השאלות האלה ליפני הרכישה ? חוקית ולפי הספר אי אפשר לאשר , אבל זה תלוי את מי אתה מכיר וכמה אתה מוכן לשלם , יש הונדות טורבו שיש להן אישור ,איך אין לי מושג .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סדנאות להחלפת אגזוז בכל הארץ , כאילו כל מקום שמחליפים דודים ואגזוזים או סדנא ספציפית ? אם אתה מתכוון לספציפית אשמח למידע באיזור הצפון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע בצפון

יש לך סדנאות שמתמחות ביצירת צנרות ודודים שקטים.

TIG-ART , ארגונטיקס,ויש עוד שאיני זוכר את שמם.

ואין הונדה טורבו מאושרת בארץ...אבל כן יש עם מנועים מאושרים מ 1.4 ל1.6, מ 1.6 ל 1.8.

לטורבו אין אי אישור גם אם אתה מכיר את שר התחבורה, כי פשוט אין להונדה מנוע טורבו.

יוגב

Mazda 3 Spirit Canary Yellow

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה כמה שיותר שקט? תחליף לפורק פנימי, אגזוז שקט, את כל מה שלא שחור מתחת למכסה מנוע (כל הצנרת הצבעונית\נירוסטה) תחליף לצנרת שחורה, את הפנסים הכחולים שלך תחליף לאורות רגילים - ורק אז, אולי, יהיה לך קצת שקט.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חד משמעי, לא ניתן לאשר את הטורבו!

ניתן לאשר את דגם המנוע שכולל מהיצרן את הטורבו אבל זה עדיין לא יאשר את הטורבו.

מבחינת משרד הרישוי, רכב שיצא מהמפעל אטמוספרי ישאר לעולם אטמוספרי.

להזכירך, אתה לא צריך לבצע טסט אלא אתה צריך לבצע החזרה לכביש לאחר בדיקת תקינות של המערכות שעליהן נפסלת ואפילו מכון בדיקה עם הסדר "כסף תמורת אישור" לא ימהר לאשר כזה דבר כי אם תופסים את הרכב ביציאה מהמסלול, הלך לו על הרשיון.

זו עבירה הרבה יותר חמורה מלהעביר טסט ו"לא לשים לב שהחלזון ברזל הזה לא מקורי" תמורת X זוזים אלא בפרוש התעלמות מהנחיות בוחן משטרה שקבע שעקב תוספת ספציפית לרכב, הרכב הורד מהכביש ולא יוחזר עד שיוסרו.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב משופר בישראל זה סיפור לא קטן, אבל מי שהנושא הזה זורם לו בדם, וזה הסגנון חיים שהוא בחר שום חוק וממשלה לא תעצור אותו לעשת עם ההונדה שלו מה שהוא רוצה, כי הרי מלחתחילה יש במדינה הזאת כמה חוקים מטומטמים ולא קשורים למציאות שצוחקים על אזרחי המדינה.

אתה יכול מלהתחיל לעשות את הרכב שלך במראה סולידי וכמה שיותר מקורי שמושך כמה שפחות עיניים, את הדוד הרועש יהיה לך בעיה למצוא אחד אפטרמרקט שבאמת יעשה לך שקט, כמעט בטוח שיהיה לך עדיף לבנות אחד בסדנאות בארץ שיהיה יעודי לרכב שלך

את הפורק הרועש אתה יכול להחליף בדגם אחד יותר שקט, יש מגוון מאוד רכב של פורקים בשוק.

טויוטה קורולה 95 גיר ידני 0-100, 10.55 שניות. מקום 1 בקטגוריית ג'ימקאנה ג'וניורס(עד גיל 21), מהאירוע לקידום הספורט המוטורי 4 בלטרון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות הזריזות, כל הצינורות שלי באוטו בצבע שחור.

היום הייתי בסדנא של אגזוזים, אמר לי הבן אדם שאי אפשר להחליף דוד רק אגזוז ולהשים לו משתיק , שמתי לו משתיק והאוטו עדיין רועש, אך הרבה פחות.

הוא אמר שיש בניה אישית מהמנוע חזק אז זה בעיה שלא יהיה רעש.

א(י)ך שנסעתי ממנו היו המון, המון, משטרות וגם בוחן נסע על הכביש, מפחיד אותי שיעצרו אותי, אני צריך להישאר עכשיו ככה בפחד כל הזמן? אין דרך להיות יותר רגוע ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך ביטוח על הרכב?

די סביר שהם יתנערו ממך אם תעשה תאונה.. במיוחד אם לא תעבור טסט, ממני רצו להתנער רק כי על השרשרת טיימינג היה קוד מנוע שונה משל המנוע בטענה שהם לא רואים את הדגם מנוע על המנוע, לאחר חיפושים של חצי שעה מצאו אותו והכל היה בסדר.

אך הבהירו לי שאם המנוע אכן הוחלף ולא אושר, ולא יאושר, לא אקבל את הפיצויים.

השרשור הטוב ביותר בפורום

אני לא הייתי הולך לקנות עכשיו דייהו נובירה - אבל אחרי הרמה שהורגלתי אליה בדייהו נובירה, אני מוכן לעבור רק לב.מ.ו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אם אתה משתמש ברכב כל יום ומלחיץ אותך לעבור ליד ניידות כל הזמן, תמכור את ההונדה ותקנה רכב גודש מקורי.

אין מה לעשות, המדינה מפגרת ולא תוכל להתנהל בראש שקט עם רכב יומיומי משופר בצורה כזאת. :?

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר אנשים שנוסעים עם רכבים לא חוקיים כדוגמת ההונדה שלך, כדי שלא יעצרו אותם בכלל, הם שומרים על מראה כמה שיותר מקורי, ברוב המקרים זה כולל טאסות או ג'אנטים ברזל הפשוטים ביותר.

גם הרכב נראה חלק ונקי בלי יותר מדי קשקושים, אגזוז קטנטן ושקט ובלי פורק ורעש מיותר, כך שהרכב נראה כמו עוד משפחתית אך נוסע חזק.

תחשוב על אופציה לעשות את השינויים האלה.

כמובן שעדיין יש בעיה של טסטים, שחלק יודעים ומצליחים לעבור וחלק לא.

ובכל מקרה, לנסוע בפחד כזה, שכל יום יכולים לתפוס אותך ולהוריד אותך מהכביש יחד עם קנס שמן (חוץ מהאובדן של הרכב שאותו לא תחזיר כבר לכביש או תחזיר אחרי השקעה גדולה מאוד) זה לא מומלץ בכלל, ותחשוב שוב האם למכור אותו או להמשיך לנסוע כך.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3513 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...