Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוצרי OPTIMUM - הודעה מהרקולס היבואן הרשמי .

שימו לב! השרשור הזה בן 3484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אגב, בקרוב נשיק בארץ גם את מוצרי RING אנגליה - נורות ביצועים, לדים , קסנון ואביזרי חשמל לרכב [עניין של שבועיים שלושה].

אשמח לפירוט על מה הולך להגיע וכ"ו, נכנסתי לאתר שלהם ויש להם פשוט כמות אדירה של מוצרים.

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 216
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אשמח לפירוט על מה הולך להגיע וכ"ו, נכנסתי לאתר שלהם ויש להם פשוט כמות אדירה של מוצרים.

המבחר אכן מדהים, לא לחינם RING שולטת כיום ביותר מ 60% מהשוק באי הבריטי.

במשלוח שלנו יש נורות ל כ ל סוגי הרכב [כולל לדו גלגלי] מכל שנת מודל עד כדי רזולוציה מטורפת של תאורת לוח שעונים לקורולה 2002 למשל

כאשר לכל נורת סטוק מוצע גם תחליף משופר [לד,קסנון, תאורה לבנה, תאורה עם אלומה משופרת וכו'].

יש להם באתר דף שבו מכניסים את פרטי הרכב ומקבלים את כל סוגי הנורות לאותו הרכב כולל חלופות משופרות !!

נורות הביצועים שלהם מיוצרות אך ורק באירופה [לא בסין] עם תקן אירופאי וכולן STREET LEGAL כך שאין סיבה לבעיות עם המשטרה ובטסט השנתי.

בנוסף יגיעו ממירי מתח 12-220V, ציוד בדיקה וטעינה למצברים, תאורת לד DRL, שקעי USB, רבי שקע עם חיבור למצית

ועוד מלא גאדג'טים לרכב שאנחנו מעדיפים לחשוף כשהמשלוח יגיע.

בנוסף תמיד אפשר להזמין כל פריט מהאתר שלהם ולקבלו מאיתנו בזמן אספקה מהיר. http://www.ringautomotive.co.uk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגברת, בחיפה.

אבל אני חושבת שזה מידע שיכול לשמש גם חברים מהקריות, נהריה, כרמיאל, באר שבע, אשקלון, ירושלים וכו'

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המבחר אכן מדהים, לא לחינם RING שולטת כיום ביותר מ 60% מהשוק באי הבריטי.

במשלוח שלנו יש נורות ל כ ל סוגי הרכב [כולל לדו גלגלי] מכל שנת מודל עד כדי רזולוציה מטורפת של תאורת לוח שעונים לקורולה 2002 למשל

כאשר לכל נורת סטוק מוצע גם תחליף משופר [לד,קסנון, תאורה לבנה, תאורה עם אלומה משופרת וכו'].

יש להם באתר דף שבו מכניסים את פרטי הרכב ומקבלים את כל סוגי הנורות לאותו הרכב כולל חלופות משופרות !!

נורות הביצועים שלהם מיוצרות אך ורק באירופה [לא בסין] עם תקן אירופאי וכולן STREET LEGAL כך שאין סיבה לבעיות עם המשטרה ובטסט השנתי.

בנוסף יגיעו ממירי מתח 12-220V, ציוד בדיקה וטעינה למצברים, תאורת לד DRL, שקעי USB, רבי שקע עם חיבור למצית

ועוד מלא גאדג'טים לרכב שאנחנו מעדיפים לחשוף כשהמשלוח יגיע.

בנוסף תמיד אפשר להזמין כל פריט מהאתר שלהם ולקבלו מאיתנו בזמן אספקה מהיר. www.ringautomotive.co.uk

עם כמות ההתענינות פה בנורות לבנות, ולדים, אין ספק שיכול להיות מדובר פה בתוספת מעולה למבחר בארץ. מתי אמור להיות בחנות מוצרים ?

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שגברת, בחיפה.

אבל אני חושבת שזה מידע שיכול לשמש גם חברים מהקריות, נהריה, כרמיאל, באר שבע, אשקלון, ירושלים וכו'

50 ש"ח עד הדלת [מחיר מסובסד !]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כמות ההתענינות פה בנורות לבנות, ולדים, אין ספק שיכול להיות מדובר פה בתוספת מעולה למבחר בארץ. מתי אמור להיות בחנות מוצרים ?

בעוד כעשרה ימים. כמובן שנודיע בקול תרועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך עלות משלוח היא 50 ש"ח, ועוד אחרי סבסוד.

בדיקה קצרה באתר האינטרנט של דואר ישראל מעלה תוצאה של כ48 שקלים לחבילה במשקל שני קילו, מסניף הדואר השולח, עד בית הלקוח באמצעות שליח.

חבילה קטנה יותר, או ללא שליח (איסוף החבילה על ידי הלקוח בסניף הדואר הקרוב לביתו) תעלה פחות כמובן.

אז מחיר משלוח מלא, הוא ככל הנראה 50 ש"ח לחבילה קטנה, אבל ללא סבסוד.

אולי אני קטנוני, אבל לטעמי זאת עלות משלוח גבוהה מידי.

כנראה שאנחנו, אנשי הצפון והדרום, ובעצם כל אחד שלא גר במרכז, נמשיך לקנות במקומות אחרים.

בכל מקרה, המון בהצלחה. כל ספק חדש מבורך ואני מאחל לכם לגדול כל כך שתפתחו סניף גם בצפון [emoji6]

עריכה:

אני בדקתי מחירים רק באתר של דואר ישראל, שלדעתי יהיו יותר יקרים מחברות שילוח מקומיות בסגנון צ'יטה.

אני די בטוח שבתור בית עסק תוכלו לסגור על מחיר טוב יותר למול חברת שילוח מקומית, אולי לא בתור התחלה, אבל בטח בהמשך כשתגדלו וקהל הלקוחות יגדל.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי,

קבלו תקציר :

אופטיסיל - 138 ש"ח

פוליסיל 1 ליטר - 112 ש"ח

אופטי קלין 500 סמ"ק - 49 ש"ח

אינסטנט דיטיילר 500 סמ"ק - 55 ש"ח

אינסטנט דיטיילר מרוכז 1 ליטר - 110 ש"ח

אופטי קואוט 20 סמ"ק - 396 ש"ח

פרוטקטנט לעור וסקאיי 500 סמ"ק- 69

ג'יפיאס 500 סמ"ק - 99

שמפו מרוכז 1 ליטר - 66

תרסיס פוליש 540 סמ"ק - 138

כפפת רחיצה מקצועית אופטימיט - 88 ש"ח

ONR כחול 250 סמ"ק -42 ש"ח

ONR כחול 1 ליטר - 92 ש"ח

ONR כחול גלון 3.70 ליטר - 235 ש"ח [אזל, יש משלוח בדרך]

ONR ירוק 250 סמ"ק - 45 ש"ח

ONR ירוק 1 ליטר - 112 ש"ח

ONR ירוק גלון 3.70 ליטר - 275 ש"ח [אזל, יש משלוח בדרך]

*בנוסף תקבלו 6% הנחה על כל המוצרים ומשלוח חינם בגוש דן [אין מגבלת מינימום להזמנה]

*בגלל המחסור הזמני בגלונים תקבלו מחיר מיוחד[מאוד !!] ברכישת 4 אריזות של ליטר ONR כחול או ירוק.

*הערות - ONR כחול/ירוק באריזה של 1 ליטר - נותרה כמות מצומצמת במלאי, יש משלוח בדרך.

בנוסף אנו מציעים מהמלאי : פוליש קומפאונד, פוליש להברקת כרום ומשטחי מתכת, מטליות ומגבות מיקרופייבר, תרסיס ווקס, פדים למכונות פוליש והברקה,

חומרי ניקוי ותחזוקה למושבי בד ושטיחים, חומרי ניקוי ותחזוקה לדשבורד ומשטחי פנים, חומרי ניקוי ותחזוקה לצמיגים ומשטחי

גומי ופלסטיק, פלסטלינה..ועוד.

אפשר להזמין טלפונית, במייל או דרך הפרטי שלי.

בתור אחד שעדיין לא מכיר את הכל אשמח אם תתן לנו פירוט על כל מוצר, אני בטוח שיש פה עוד כמה שלא מכירים את כל המוצרים במלואם.יכול להיות שזה יפתה יותר לקנות אם נדע לעומק מה הוא כל מוצר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי איך עלות משלוח היא 50 ש"ח, ועוד אחרי סבסוד.

בדיקה קצרה באתר האינטרנט של דואר ישראל מעלה תוצאה של כ48 שקלים לחבילה במשקל שני קילו, מסניף הדואר השולח, עד בית הלקוח באמצעות שליח.

חבילה קטנה יותר, או ללא שליח (איסוף החבילה על ידי הלקוח בסניף הדואר הקרוב לביתו) תעלה פחות כמובן.

אז מחיר משלוח מלא, הוא ככל הנראה 50 ש"ח לחבילה קטנה, אבל ללא סבסוד.

אולי אני קטנוני, אבל לטעמי זאת עלות משלוח גבוהה מידי.

כנראה שאנחנו, אנשי הצפון והדרום, ובעצם כל אחד שלא גר במרכז, נמשיך לקנות במקומות אחרים.

בכל מקרה, המון בהצלחה. כל ספק חדש מבורך ואני מאחל לכם לגדול כל כך שתפתחו סניף גם בצפון [emoji6]

עריכה:

אני בדקתי מחירים רק באתר של דואר ישראל, שלדעתי יהיו יותר יקרים מחברות שילוח מקומיות בסגנון צ'יטה.

אני די בטוח שבתור בית עסק תוכלו לסגור על מחיר טוב יותר למול חברת שילוח מקומית, אולי לא בתור התחלה, אבל בטח בהמשך כשתגדלו וקהל הלקוחות יגדל.

העלות שלנו למשלוח מדלת לדלת היא 58 ש"ח עם חברת שילוח פרטית ודייקנית. אין לנו כל כוונה להרוויח על המשלוח

אלא לנסות ולשרת ואף לסבסד את עלות המשלוח בלית ברירה. יש מצב שדואר ישראל אכן זול בשני שקלים

אבל אנחנו מעדיפים לעבוד עם חברה פרטית שאוספת את המוצרים מהמחסן ומביאה אותם אל בית הלקוח בתיאום טלפוני ובזמן שנקבע

[ואין לי שום דבר נגד דואר ישראל]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעדיין לא מכיר את הכל אשמח אם תתן לנו פירוט על כל מוצר, אני בטוח שיש פה עוד כמה שלא מכירים את כל המוצרים במלואם.יכול להיות שזה יפתה יותר לקנות אם נדע לעומק מה הוא כל מוצר.

X2 יעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

[quote=הרקולס;4454795

נשתדל מאוד לשרת את כולכם נאמנה.

משלוחים אליכם הביתה בגוש דן - חינם [תשתדלו לרכז הזמנות אבל אין סכום מינימום ]

משהו לא ברור לי.

אתה מציין שאין מינימום הזמנה+משלוחים בחינם. (תזמינו בכל סכום -תקבלו משלוח חינם)

כמה דפים קדימה פתאום הוספת משלוח 50 ש"ח +מינימום 350 ש"ח עבור משלוח חינם.

אני מפספס משהו?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...