Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יבוא אישי לרכב - שרשור שאלות ותשובות

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לכם שאלה בכל מה שקשור ליבוא אישי של רכבים, אופנועים סירות, או חלקי חילוף לרכב מחו"ל? צוות USHOPmotors יתארח בפורום מחר ומחרתיים (ימים ראשון-שני) ויענה על כל שאלותיכם בנושא. מחירים, פרוצדורות, מה אסור ומה מותר, זמני שילוח ועוד.

אתם מוזמנים לשאול כאן את שאלותיכם וצוות USHOPmotors ינסה לענות על כולן ביומיים הקרובים.

USHOPmotors היא חלק מקבוצת לידור, המספקת שירותי שילוח ולוגיסטיקה. ב-USHOPmotors מתמחים ביבוא של רכבים חדשים, רכבי אספנות, אופנועים, סירות וחלקי חילוף לכל הנ"ל ישירות מארה"ב ומאירופה ללא דמי תיווך וללא עמלות יבוא.

USHOPS-Motors-2.jpg

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם.

אני כרגע בסין וראיתי פנסים מיוחדים לרכב שלי, האם יהיה יותר קל להעביר איתי בטיסה הבאה או...

לפני כמה שנים במזל הצלחתי להעביר במכס פנסים דרך דואר ישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את החבוב הזה ב-ebay:

http://www.ebay.com/itm/Subaru-Other...US_Cars_Trucks

הכנסתי את הנתונים למחשבון שאצלכם באתר ויצא לי שאפשר לסגור את הסיפור של היבוא ארצה כולל השילוח הכי יקר ב-30 אלף ש"ח.

איפה הקאטצ'? יכול להיות שאפשר לייבא ארצה סובארו טנדר 4X4 במצב סביר פלוס ברמת אבזור גבוהה ולסגור את הסיפור ב-30 אלף ש"ח?!

איך עובדת קניה של רכב ב-ebay? אני מניח שקניה של רכב זה לא כמו קניה של מגן מסך לאייפד שפשוט דוחפים למעטפה. מי בודק את הרכב בשבילי? מה אני עושה אם הרכב מגיע ארצה ומסתבר שהוא במצב גרוע מכפי שחשבתי?

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכם.

אני כרגע בסין וראיתי פנסים מיוחדים לרכב שלי, האם יהיה יותר קל להעביר איתי בטיסה הבאה או...

לפני כמה שנים במזל הצלחתי להעביר במכס פנסים דרך דואר ישראל.

שלום,

אנו עוסקים בשילוח כלי רכב מכל העולם לישראל ולא בשילוח חלקים.

לשילוח חלקים תוכל להשתמש בשירותים כגון http://www.buy2usa.co.il , בשירות הלקוחות שלהם יוכלו להנחות אותך לגבי יבוא חלקים ופנסים, לדוגמא.

בברכה,

USHOPS motors

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצאתי את החבוב הזה ב-ebay:

http://www.ebay.com/itm/Subaru-Other...US_Cars_Trucks

הכנסתי את הנתונים למחשבון שאצלכם באתר ויצא לי שאפשר לסגור את הסיפור של היבוא ארצה כולל השילוח הכי יקר ב-30 אלף ש"ח.

איפה הקאטצ'? יכול להיות שאפשר לייבא ארצה סובארו טנדר 4X4 במצב סביר פלוס ברמת אבזור גבוהה ולסגור את הסיפור ב-30 אלף ש"ח?!

איך עובדת קניה של רכב ב-ebay? אני מניח שקניה של רכב זה לא כמו קניה של מגן מסך לאייפד שפשוט דוחפים למעטפה. מי בודק את הרכב בשבילי? מה אני עושה אם הרכב מגיע ארצה ומסתבר שהוא במצב גרוע מכפי שחשבתי?

שלום,

שים לב שהמחיר הנ"ל לא סופי, שכן מדובר במכירה פומבית באיביי ולא במחיר קניה מיידית.

המחשבון מבצע הערכת מחיר ובה ניתן להבין מה ההוצאות והעלויות הצפויות בעבור הרכישה (מתבצעת על-ידי הקונה בלבד), השילוח והמיסים בישראל. המחשבון הינו הערכה ולא תחשיב מדויק שכן שווי הרכב הסופי נקבע על-ידי המכס על-פי הערכת שמאי. תוכל להשתמש באתר כגון http://www.nadaguides.com/ בכדי לבצע הערכת מחיר (המכס משתמש בין היתר במחירון זה) ולראות מה הפער בין מחיר הרכישה למחיר ה"מחירון" של כלי הרכב, אם וקיים.

רכב באיביי הוא קניה "בטוחה" בכל מה שקשור לתשלום למוכר אם הוא מבוצע דרך המערכות של איביי אך אין ערבות למצב הרכב.יש לקיים תקשורת עם המוכר, לבדוק מה תקין ולא תקין, מה לא תואר במודעה (חלודה, מצב מנוע, מצב המערכות והמכלולים השונים ברכב וכו').

ישנן חברות בדיקה ( Inspection ) המבצעות בדיקות לכלי-רכב, מדובר בד"כ בבדיקה שעולה כמה מאות דולרים והיא מקיפה וכוללת בדיקה מכאנית, קוסמטית, לרבות דו"ח מלא ותצלומים רבים של הרכב. זו למעשה הדרך היחידה לבדוק את מצב הרכב בפועל טרם הקניה.

בברכה,

USHOPS motors

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה בנוגע לרכבי אספנות, כיצד נקבע האם הרכב הוא מותר ביבוא או לא במקרה וזהו רכב שלא שווק בארץ?

נניח ואני מעוניין לייבא הוט-רוד שכל קשר שלה למקוריות מקרי בהחלט, האם הוא ניתן ליבוא? כיצד יקבע מחירו?

קליאו ספורט 03' 2.0, לוגמת 98 - נמכרה :'(

מגאן 07' 1.5, לוגמת סולר - נמכרה :'(

Say hello to 2015 Megane RS CUP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

א. מהו זמן ההמתנה לרכב מארה"ב? (מרגע ההעברת הכסף למוכר)

ב. אם אני רוכש רכב ב30,000$ והמכס מעריך את שוויו ב50,000$ - מה עושים במצב כזה?

ג. מימון חלקי של הרכב (נגיד 50%) ביבוא אישי, זה משהו אפשרי? עושים את זה דרכם?

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה בנוגע לרכבי אספנות, כיצד נקבע האם הרכב הוא מותר ביבוא או לא במקרה וזהו רכב שלא שווק בארץ?

נניח ואני מעוניין לייבא הוט-רוד שכל קשר שלה למקוריות מקרי בהחלט, האם הוא ניתן ליבוא? כיצד יקבע מחירו?

ברכבי אספנות ניתן לייבא כל רכב אשר יוצר ע"י יצרן רשמי, כלומר לא מכונית קיט, לא מכונית שמישהו ייצר במוסך בסופ"ש.

לגבי ייבוא הוט-רוד ודומיהם, התקנות מחייבות בייבוא רכב אשר תואם למצבו המקורי ולא בוצעו בו שינויי מרכב. כלומר שבמקרה של הוט-רוד, לצערנו הרב.... לא ניתן לייבא אותם בלי להתקל בבעיות רבות בשלב התקינה.

בברכה,

USHOPS motors

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי יבוא אקזוטיקות כגון למבורגיני?

תוכלו להמציא אישור יבוא?

תודה.

אם מדובר על כלי רכב חדישים (עד 24 חודשים), על כלי הרכב להיות מתוצרת יצרן אשר מיוצג בארץ על-ידי יבואן. לכן לדוגמא ניתן לייבא פרארי, מזראטי, יגואר וכו' ולא ניתן לייבא בנטלי, למבורגיני או מותגים אחרים אשר היצרן לא מוכר אף דגם בארץ.

לגבי אספנות, ניתן כאמור לייבא כל רכב בתנאי שגילו מעל 30 שנה והוא יוצר ע"י יצרן רשמי, גם אם אין ולא היה לו ייצוג מקומי מעולם.

בברכה,

USHOPS motors

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

א. מהו זמן ההמתנה לרכב מארה"ב? (מרגע ההעברת הכסף למוכר)

ב. אם אני רוכש רכב ב30,000$ והמכס מעריך את שוויו ב50,000$ - מה עושים במצב כזה?

ג. מימון חלקי של הרכב (נגיד 50%) ביבוא אישי, זה משהו אפשרי? עושים את זה דרכם?

תודה רבה.

א. תהליך השילוח כולו, לרבות זמן הוצאת רישיון משרד התחבורה, השילוח לארץ והשחרור ממכס הינו עד 60 יום.

ב. באם ישנן הוכחות תשלום (העברה בנקאית, פייפל וכו') ומודעה רשמית בה פורסם המחיר ששולם, גם אם המכס החליט להעלות את המחיר ניתן לערער על ההחלטה. בסופו של דבר, המכס ורק המכס קובע את ערך הרכב בארץ. כל עוד שההפרשים בין סכום הקניה לערך הרכב הם נמוכים יחסית, אין בד"כ בעיות. כשקונים ב-30,000 דולר מכונית של 50,000 דולר, אפשר להבין שכנראה יש פה משהו לא כשר/תקין... מציאות בסדרי גודל של הבדלים כאלו בד"כ לא קיימים.

ג. על-פי חוק, רכישת הרכב ביבוא אישי הינה רכישה ישירה של הקונה מהמוכר בחו"ל והעברת הכסף ישירות למוכר. כל "התערבות" ברכישה הינה עבירה על החוק, לרבות מימון וכו'. בחלק מהמקרים (נתון להחלטת הבנק שלך) ניתן לקחת הלוואה מהבנק שלך ובשלב מאוחר יותר, לכשהרכב מגיע, לשעבד את הרכב, זאת ללא התערבות החברה המשלחת.

בברכה,

USHOPS motors

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שנשאלה בעמוד הפייסבוק שלנו :

Hahron Luzon

היי, תודה מראש. האם בכלל כדאי לייבא רכב חדש יוקרתי מאירופה?

כל מקרה דרוש שיבדק לגופו של עניין, ישנן מכוניות כדאיות ויש כאלו שלא, גם רמות הגימור לעיתים שונות. לצורך עניין זה פיתחנו את המחשבון שנותן תשובה לכדאיות לגבי כל רכב בקישור הבא:

http://ushopsmotors.co.il/?page_id=278

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3628 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...