Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחת ולתמיד: האם מותר לנסוע עם פנסי ערפל בגשם שוטף אך ללא ערפל?

שימו לב! השרשור הזה בן 3837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בסרטון לא התרשמתי כי מדובר בגשם כבד במיוחד, ובודאי שאין צורך בתאורה נוספת בכביש עם הפרדה בין כיווני הנסיעה.

וד"א - לגבי הכותרת באתה-צינור מדובר בגשם כבד (ולא קשה) ובאנגלית heavy rain.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

stio

תסתכל בסרטון שלך, בנתיב הנגדי רואים את הרכבים עם האורות הרגילים מצוין, אני בטוח שלפחות לחלקם יש נורות H7, ולפחות לחלק גדול מהם יש גם פלסטיק עכור מה שמקשה עוד יותר, ובכל זאת רואים את כולם יופי.

זה שלא סימנו לך שאתה מסנוור זה לא אומר שאתה לא מסנוור, אנשים לפעמים פשוט מוותרים על להבהב למי שנוסע עם אורות ערפל / דרך דלוקים.

אני לא ראיתי בארץ עדיין שלג או גשם שהגביל את הראות בצורה שתצדיק שימוש בפנסי ערפל.

אבל ערפל ואובך בהחלט קיימים ובשביל זה פנסי הערפל מותקנים ברכבים.

אני לא מדבר על כלל נורות H7 במכוניות, אלא על ספציפית של הפאביה - פשוט לא עושים את העבודה שלהם בשעות היום. בשמש לא רואים אותם בכלל, בגשם רואים חלש - מניסיון של פאביות דומות שעברו מולי (לא שיש הרבה, הרוב המוחלט הם H4). לדעתי מדובר בפאשלה של סקודה.

שלום לך.

אין לך שום בעיה עם זה. מותר לך לנהוג עם פנסי ערפל כמו שאתה מתאר.

תודה על התשובה!

פנסי ערפל אם הם מכוונים נכון אז לא יסנוורו, תפקידו של פנס הערפל או להאיר ממש לפני הרכב, האלומה שלהם היא לרוחב ולא

במיקוד ישיר לפני הרכב !

מניסיון עם הרכב שלי - צודק. 1+

בסרטון לא התרשמתי כי מדובר בגשם כבד במיוחד, ובודאי שאין צורך בתאורה נוספת בכביש עם הפרדה בין כיווני הנסיעה.

וד"א - לגבי הכותרת באתה-צינור מדובר בגשם כבד (ולא קשה) ובאנגלית heavy rain.

לא כל הכבישים פה הם עם שני נתיבי נסיעה והפרדה באמצע, בהמשך נסעתי כ- 15 ק"מ בכביש עם נתיב אחד לכל כיוון בלי הפרדה, וגם מולי נסעו נהגים עם פנסי ערפל ולא סנוורו (אני יכול להעלות את ההמשך של הסרטון אם תרצה).

בנוגע לתיקון השגיאה - תודה רבה, תוקן!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם זיהיתי נכון מדובר בכביש הסרגל, שבו יש גדר הפרדה בין המסלולים. לגבי הקטע החד נתיבי - השאלה היא האם הנהגים הפעילו פנסי ערפל (סביר שהיו מסנוורים אותך) או DRL שהם חלשים משמעותית, והבעיה העיקרית שלהם היא שהם גורמים לאנשים לא להדליק את הפנסים הראשיים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר בכביש 60 בין נצרת לעפולה ולא בכביש הסרגל (65). בכל מקרה, גם בקטע החד נתיבי (כביש 66) ללא הפרדה נהגים נסעו עם אורות ערפל בוודאות (אני יודע מצויין להבדיל בין תאורת יום לאורות ערפל), ועדיין לא סונוורתי. חוץ מזה, אני אחרי ניתוח לייזר בעיניים, כלומר אם זה היה מסנוור הייתי צריך להרגיש את זה טוב טוב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3837 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...