Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכנת הרכב לחורף : פרוייקט קטן + תמונות

שימו לב! השרשור הזה בן 3783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממה שאני יודע לגבי החומר הזה של dodo , הוא "הורס" את הבידינג של השכבת ווקס הקיימת, אבל משאיר את ההגנה הקיימת.

ולכאורה יש רק sheeting, נשמע ממש מעניין!

מיישם אותו על רכב יבש?

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

ממה שאני יודע לגבי החומר הזה של dodo , הוא "הורס" את הבידינג של השכבת ווקס הקיימת, אבל משאיר את ההגנה הקיימת.

ולכאורה יש רק sheeting, נשמע ממש מעניין!

מיישם אותו על רכב יבש?

אני מיישם אותו על רכב יבש,הוא בהחלט נותן שידרוג לשטיפה השבועית,הוא גם מגן ומבריק עוד יותר את הרכב. לא יצא לי לשים לב ממש לבידינג של הדודו ג'וס דימונד וואיט שאני משתמש בו, גם ככה אני מושך עוד קצת כי בקרוב מאוד אני יבצע חידוש של האוטם צבע.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שאתה חובב דודו.

יש לך נסיון עם השמפו born to be mild?

אני מעוניין לרכוש אותו, הבנתי שהיכולת סיכוך שלו עם הכפפה מטורפת, ושאין לו gloss enhencers , שנכון לעכשיו מבחינתי זה אחלה פלוס.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שאתה חובב דודו.

יש לך נסיון עם השמפו born to be mild?

אני מעוניין לרכוש אותו, הבנתי שהיכולת סיכוך שלו עם הכפפה מטורפת, ושאין לו gloss enhencers , שנכון לעכשיו מבחינתי זה אחלה פלוס.

אכן אני גרופי לא קטן של דודו :twisted:

יצא לי לנסות (מחברים) את השמפו הזה לכמה שטיפות,והוא מעולה. לא מוריד שכבת ווקס ולא מדגדג את האוטם, ועדיין מנקה את הרכב כמו שצריך.נכון שאין לו יותר מידי הגלוס זה בגלל שדודו רוצים שתשתמש ב time to dry כדי "להחיות" את הצבע מחדש,וגם אם לא תשתמש בזה זה גם בסדר. לפי דעתי אם הרכב שלך במצב טוב (עם ווקס/אוטם) אז הרכב כן יבריק. כמו כן גם הוא מאוד חסכוני ולא צריך להפריז בכמויות. אם אין לך להוריד זפת או לכלוכים מאוד קשים מהרכב(או לחילופין להוריד ווקס או אוטם)אני מאוד ממליץ לך לרכוש את השמפו הנ"ל.

בנוסף יש עוד שמפו טוב שלהם עם מעט יותר ברק-Dodo Juice Basics of Bling Wax Safe Wash Shampoo

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העניין הוא שאני גם עם גלייז וגם עם אוטם, ככה שהרכב נראה אחלה מבחינת ברק ואני מבסוט ממנו איך שהוא, בנוסף אני משתמש פעם בכמה שטיפות בדיטיילר של סונקס שגם הוא מוסיף.

בגלל זה כרגע מחפש שמפו ללא תוספי ברק כאלה ואחרים, ובלי קשר השמפו הזה תפס לי את העין.

אקנה אותו אחרי שאסיים עם השמפו של וולף.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני עם גלייז(ממה שנשאר ממנו) אני יהיה צנוע בדרישותי לשמפו הרכב,שינקה טוב,ושלא יפגע בווקס/אוטם שיישמתי.

אם הוא מכיל ווקס זה רק בונוס,זה לא דיל ברייקר.

בקרוב טס ללונדון אז כנראה אצטרך להוסיף לרשימת קנייה שלי גם שמפו לרכב,כי בארץ ONR עם ווקס מאוד יקר,וגם ארכוש Dodo Juice Basics of Bling.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

poorboys white diamond,קניתי אריזת התנסות שלו של 100 וכמה ML והוא הספיק לי לכיסוי כל הרכב ועוד נשאר קצת יותר מחצי בקבוק. הוא מעולה,בעל ריח נעים מאוד,ועושה את העבודה בכלום מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

עדכון עמידות :

ההגנה יושמה בתאריך ה-20.9, התמונות צולמו היום לאחר גשם.

מיום היישום, הרכב נסע לא מעט קילומטרים, נשטף בממוצע פעם בשבועיים על ידי, עבר ימים של שמש חזקה וימים לא קלים של גשם.

העמידות של האופטי הפעם הרשימה גם אותי, פשוט מטריף, יש תמורה בעד ההשקעה הרצינית של ההכנה והנקיון.

אתן לתמונות לדבר בעד עצמן.

בידינג 3 חודשים 1.JPG

בידינג 3 חודשים 2.JPG

בידינג 3 חודשים 3.JPG

IMG_7818.JPG (2).JPG

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרחתי שכבה אחת בודדת.

יותר משכבה אחת של אופטיסיל לא תורמת לכלום.

אני דווקא כן ממליץ לך למרוח על השמשה הקדמית, נקה אותה היטב קודם ותהנה לנהוג בגשם (כמעט) בלי מגבים.

על שאר החלונות לא תראה תרומה ממשית.

אתה בכיף יכול למרוח על הפנסים להגנה, וגם על הפלסטיקה שאולי דהתה קצת.

גם על הסופיות של האגזוז שלי אני מורח מהחומר.

על הכל קיצר.

גם על הכלב של השכנים אם תרצה.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

בנוסף, אני מאוד רוצה להרים את האוטו על ג׳ק ולפרק את כל הגלגלים, לנקות ולאטום. השאלה אם זה שווה את המאמץ, ידוע לך על תוצאות משתלמות לאורך זמן על חישוקים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף פעם לא ניסיתי לאטום את החישוקים, לי אישית מספיק נקיון יסודי שלוקח לי גג עשר דקות עבודה עם השקעה מריבית.

ככה שנראה לי שלפרק את הגלגלים, לנקות ואז לאטום זה בזבוז זמן, החיסכון בזמן הניקיון אחרי כל הפרוצדורה הזאת לא שווה את ההתעסקות, לטעמי.

בכל מקרה בשטיפה הבאה אתה יכול לעשות נסיון על ג׳אנט אחד, לנקות אותו אקסטרה ולרסס מעט מהאופטי.

אני אשמח לשמוע שהחומר עובד גם על חישוקים.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמונות זה רק אופטיסיל ללא תחזוקה שלו מה-20\9 ? מרשים !

גם אצלי הוא מחזיק לא רע בכלל, ועוד עם מינימום עבודת הכנה (כרגע לפחות, ביישום הבאה תתבצע עבודה רצינית יותר).

קצת מרגיז שכשיש חול\אובך כי זה יוצר תופעת BEADING חול כשזה מתייבש על צבע שחור במיוחד :p

פסיכו פאסאט 1.8T

פסיכו ג'טה 2.0 FSI

ו-205 1.4i שנת 98 :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...