Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכנת הרכב לחורף : פרוייקט קטן + תמונות

שימו לב! השרשור הזה בן 3783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הבנתי עכשיו.

ממליץ לך בחום לקנות קוויק דיטיילר כלשהו ולשלב אותו בתהליך הניגוב.

ריסוס על המגבת וריסוס על הפאנל, ולנגב/לייבש, זה גם יעזור לייבוש עצמו וגם יעלים את כל סימני המים.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הבנתי עכשיו.

ממליץ לך בחום לקנות קוויק דיטיילר כלשהו ולשלב אותו בתהליך הניגוב.

ריסוס על המגבת וריסוס על הפאנל, ולנגב/לייבש, זה גם יעזור לייבוש עצמו וגם יעלים את כל סימני המים.

אקח את זה כטיפ.

הגיע אלי אתמול הקוויק דיטיילר משולב סילנט של דודו ג'וס time to dray,אנסה אותו היום.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד, עבודה יפה, והרכב באמת נראה טוב ומבריק.

לגבי ה ONR, אני התחלתי להשתמש בו לפני כמעט שנה, ואין לי ספק שמדובר במוצר מצוין.

גם היכולת שלו כשמפו היא מעולה, והוא מוריד לכלוך בקלות, ומשאיר את הרכב מבריק.

לגבי כן בזבוז מים או לא, זה לדעתי לא משנה, אבל זה מקצר את השטיפה בהרבה, כי במקום

להתעכב על הסרת השמפו בצורה טובה, מספיק קצת מים, או אפילו בכלל בלי מים, וישר לנגב,

הרכב יוצא מבריק, וגם שכבת ההגנה לא נפגמת.

אם קונים גלון, שניים או שלושה חברים, זה גם יוצא דיי זול, ובהנחה שאתה שוטף את הרכב

פעם בשבוע או שבועיים, לא נראה לי שזה משנה אם זה עלה 3 שקלים לשטיפה או 1.5 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם קונים גלון, שניים או שלושה חברים, זה גם יוצא דיי זול, ובהנחה שאתה שוטף את הרכב

פעם בשבוע או שבועיים, לא נראה לי שזה משנה אם זה עלה 3 שקלים לשטיפה או 1.5 שקלים.

ברור שזה לא משנה, הנקודה הזו משמעותית לדיון רק כנגד הטענה ש"החומר זול בטירוף"....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הרכב בהחלט יפיוף...

אני כל הזמן רואה בשרשורים שלך כל מיני דברים שרכשת מהקוראני... מי זה/מה זה?

זה החנות של המוכר באיביי, http://stores.ebay.com/microfiberkorea/

כל המוצרים שלו ברמה גבוהה מאוד.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון: (כי גשום וזה)

3 שימושים ב- Sonax Xtreme Brilliant Shine Detailer לאחר שטיפת הרכב, שבוע אחרי שבוע, אני חייב להודות שזה אחד המוצרים הכי מדהימים שהשתמשתי בהם עד עכשיו.

http://www.detailingworld.co.uk/forum/showthread.php?t=295795&highlight=SONAX+Xtreme+Brilliant+Shine+Detailer

צריך לראות את הרכב במהלך השטיפה, את האפקט של הsheeting שהדיטיילר הזה נותן.

טיפות המים שלא יורדות בזרם המים, עפות להן עם פווו קטן, פסיכי ממש.

אין ספק שלמוצר הזה יש הגנה חזקה משלו, השתמשתי בו שבוע אחרי שבוע בסוף השטיפה, ולאחר שבועיים עשיתי הפסקה שבה לא השתמשתי בו במהלך הרחיצה השבועית, ושבוע לאחר מכן שוב שטפתי וראיתי את האפקט של המים כאילו החומר נמרח אתמול.

בפורומים בחול יש כאלה שמבחינתם זה ה- lsp שלהם, ומדובר "כולה" בקוויק דיטיילר כן?

downside יחיד מבחינתי, לא קל למרוח את הנוזל ולנגב אותו , ברגע שהחומר נוחת על הפח צריך להזדרז עם הבאפינג, אם מחכים שניה אחת יותר מידי, יווצרו מריחות.

לסיכום , מוצר מטורף.

ועכשיו,קצת תמונות מהיום בבוקר:

bd2.jpg

bd3.jpg

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה מעניין מאוד. כמה שאלות

יסמת אותו על הOPTI SEAL? או שעברת לפני עם IPA?

האם ניתן ליסם אותו על אוטמים למניהם? והאם בגלל שצריך למרוח אותו כל שטיפה, זה אומר שהעמידות שלו אינה גבוהה?

יש אפשרות למרוח אותו על בדים, פלסטיק וגומי?

על פניו מראה תוצאות מדהימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פתאום ipa , זה דיטיילר, מיישמים דיטיילר מעל השכבה אחרונה.

לרוב בשביל אקסטרה ברק, או תחזוקה בין שטיפות (פחות מומלץ).

זה כמו "בונוס" לפח.

ספציפית לדיטיילר הזה יש עמידות דיי גבוהה, והוא משנה לחלוטין את התנהגות המים על הרכב.

קראתי לא מעט ביקורות של אנשים שמיישמים גלייז על הרכב, וישר עוברים להשתמש בדיטיילר הזה בתור lsp.

אפשר ליישם אותו מעל כל סוג של הגנה שיש לך על הרכב.

בכל מקרה, אני לא יודע מה העמידות המקסימלית של הסונקס.

כמו שרשמתי קודם, היה מרווח של שלושה שבועות שבשבוע הראשון הרכב נשטף ורוסס עם הקוויק, שבוע לאחר מכן שוב נשטף ולא רוסס, ובשבוע השלישי נשטף ובדקתי אם החומר עדיין קיים, ואכן הוא החזיק מאוד יפה כאילו יישמתי אותו ממש עכשיו, היה קל מאוד לראות את האפקט של החומר גם לאחר שלושה שבועות כמעט, ההתנהגות שלו עם המים מיוחדת מאוד.

עדיין אעדיף הגנה קלאסית (ווקס/אוטם), אבל מבחינתי זה מוצר שתמיד אשמח להחזיק אצלי בארסנל.

לשאלתך: מתאים לבדים - אתה מתכוון במקרה לבד של גג נפתח?

אין לי מושג, קראתי דיי הרבה על החומר ולא נתקלתי במישהו שמשתמש בדיטיילר לשימוש הזה.

על פלסטיקה וגומי אכן ניתן להשתמש בו, לשמשות וחלונות, פחות.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,אני תומר,ואני דיי חדש בפורום.אהבתי לקרוא את כל השרשור הזה,זה עשה לי חשק לעשות משהו גם לרכב שלי,ובשבת שעברה זה קרה.

קניתי כמה מוצרים באוטוסטור,והתחלתי בפרוייקט כמו שחלקכם קוראים לזה.

עכשו,מכוון שאני לא ממש חזק במחשבים רציתי לשאול איך אני מעלה תמונות לפורום כדי שתראו ותחו דעה על מה שעשיתי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה פתאום ipa , זה דיטיילר, מיישמים דיטיילר מעל השכבה אחרונה.

לרוב בשביל אקסטרה ברק, או תחזוקה בין שטיפות (פחות מומלץ).

זה כמו "בונוס" לפח.

ספציפית לדיטיילר הזה יש עמידות דיי גבוהה, והוא משנה לחלוטין את התנהגות המים על הרכב.

קראתי לא מעט ביקורות של אנשים שמיישמים גלייז על הרכב, וישר עוברים להשתמש בדיטיילר הזה בתור lsp.

אפשר ליישם אותו מעל כל סוג של הגנה שיש לך על הרכב.

בכל מקרה, אני לא יודע מה העמידות המקסימלית של הסונקס.

כמו שרשמתי קודם, היה מרווח של שלושה שבועות שבשבוע הראשון הרכב נשטף ורוסס עם הקוויק, שבוע לאחר מכן שוב נשטף ולא רוסס, ובשבוע השלישי נשטף ובדקתי אם החומר עדיין קיים, ואכן הוא החזיק מאוד יפה כאילו יישמתי אותו ממש עכשיו, היה קל מאוד לראות את האפקט של החומר גם לאחר שלושה שבועות כמעט, ההתנהגות שלו עם המים מיוחדת מאוד.

עדיין אעדיף הגנה קלאסית (ווקס/אוטם), אבל מבחינתי זה מוצר שתמיד אשמח להחזיק אצלי בארסנל.

לשאלתך: מתאים לבדים - אתה מתכוון במקרה לבד של גג נפתח?

אין לי מושג, קראתי דיי הרבה על החומר ולא נתקלתי במישהו שמשתמש בדיטיילר לשימוש הזה.

על פלסטיקה וגומי אכן ניתן להשתמש בו, לשמשות וחלונות, פחות.

תודה על המידע, המצלות מאיפה להזמין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול לערוך.

http://www.cleanyourcar.co.uk/detailing-sprays/sonax-xtreme-brilliant-shine-detailer-750ml/prod_1178.html

http://www.autogeek.net/sonax-brilliant-shine-detailer.html

עושים משלוחים לארץ, לי אישית אין נסיון עם אף אחת מהחנויות.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sciPoPo,תמונות לא רעות בכלל! לאחרונה גם אני לאחר שטיפה מיישם קוויק דיטיילר,dodo juice time to dry והוא מדהים.

זה מחייה את הברק כאילו עשיתי ווקס הרגע,וגם האבק לא נתפס על הרכב ממש.

Peugeot 208GTI 2017 and Hyundai Tucson 1.6T 2019. 😀

Hyundai Tucson 2.0L Open sky 2016-2019- Sold Hyundai Elantra 2006 2.0L 2006-2016-Sold, Peugeot 206XS 2015-2021 Sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...